Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
a ja walczylam z kaszlem caly tydzien ..wypilam dwa opakowania herbaty , litrowy sloik z miodem do tego okolo 10 cytryn, homeopatie i jak wczoraj juz byla mega poprawa tak dzis od rana pluca chce wypluc tak mnie szarpie! czyli jednak dupa , nie udalo mi sie wybronic od choroby :36_2_58:

O jejku tylko żebyś Maksa nie zaraziła!!!Z jedej strony lepiej teraz niż jak wrócisz do pracy,dużo zdrówka dla Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza

gunia43
jola22
mama2
dziewczyny mam pytanie jak dac maksiowi gluten i zoltko w diecie skoro ja mu nie gotuje zup??????

Mama2 dobre pytanie - też jestem ciekawa.
Jesli nic maksik nie je tylko cycka to pytanie ale chyba retoryczne :smile_move::smile_move::smile_move:
Zaraz padne normalnie!!!! Ale gagatek z naszego Maksika.
No ale cos tam skubnie z lyzeczki, z tego co pamietam, to wtedy przemyc mu troszke kaszki glutenowej moze. MOj zajada mus owocowy z ziarnami.

ciezko bo ciezko ale dziennie zjada zupke ze sloiczka ..(robi wtedy totalna demolke bo daje mu gazety , husteczki papier wszystko co mozna rwac zeby tylko sie zajal)dlatego mam dylemat bo jak dodac tam surowe zołtko lub luten ...hm..

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewuszki.
Ja już z samego rana zaliczyłam dentystę i nie jest aż tak źle jak myślałam. Dorobiłam się jednej niedużej dziurki i oprócz tego jeszcze pod taką starą plombę trzeba będzie zajrzeć. Muszę tego zęba prześwietlić, więc dzisiaj tylko pozbyłam się kamienia, a te dwa zęby będziemy robić na raz przy następnej wizycie, bo są koło siebie, więc się znieczuli za jednym zamachem :) Umówiłam się na piątek za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Jola30
Znów nowy wirus atakuje jest w Ukrainie zmarło ok 40 osób koszmar jakiś -chcą zamknąć granice!!!!!!! Co się dzieje.

no wlasnie wczoraj czytalismy o tym kurcze mowia ze to swinska grypa ciekawe co bedzie dalej....a nasi znajomi maja we wtorek wyjezdzac do nas bo na wekend nastepny chcielismy do Paryza jechac.i ciekawe jak zamkna to nieprzyjada :D


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
katja79
mama2
a oto jak matka robi wariata zeby rozsmieszyc swe dziecie i jak szybko smiech przeradza sie w placz
YouTube - Film0014

o rany ale rewelacyjnie sie smieje:smile_jump: smieszek malutki takie filmiki moglabym ogladac od rana do wieczora az sam sie czlowiek zaczyna usmiechac:) moja rzadko sie smieje w głos :(ale za to usmiech od ucha do ucha czesto na buzi jak przyklejony:)no i to to ze nie daleko smiech od placzu jest niesamowiteMoja ma tak samo jak Maks, najpierw śmiech do rozpuku, w głos, istne szaleństwo, a za chwilę zniecierpliwienie i jęki :)

Taaa, ja też to znam, normalnie dom wariatów :)

Odnośnik do komentarza

Jola30
Jak będe miała dziś siłe spróbuje go przetrzymać z kąpielą chodz pół. godziny .
Może pości dłużej.
Ponieważ wczoraj nie zmieniłam smoczka i jak jadł zaczął sie denerwować że nic nie leci jak zmieniła nie chciał jeść iw ył ok 20 minut a póżniej poszedł spać obrażony.
Na śpiąco dalam mu jeść ok. 21 i też dupa więc on prawie nic nie je i wyje sama nie wiem co z nim znów się dzieje,nigdzie nie chodze więc nie mógł sie niczym zarazić.:36_2_58:
Może ten nosek mu przeszkadza?

To może być nosek. Wystarczy, że jest lekko przytkany i już ciężko z butli jeść, bo oddychać się nie da.

Odnośnik do komentarza

Jola30
Moje dziecko to mnie tak okłada rękami i szarpie za włosy że ja mam czasami dosyć,dziś dostałam pod oko i chyba limo będe miała Więc Gunia i DAffo nie jesteście same.

Jak Kubę biorę na ręce, to od razu łapie mnie dwoma łapami za włosy, ciągnie z siłą jakiegoś Turbodymomena i gryzie mi brodę. Normalnie jak on się tak kiedyś będzie z kobietami obchodził, to ja dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza

katja79
Jola30
Moje dziecko to mnie tak okłada rękami i szarpie za włosy że ja mam czasami dosyć,dziś dostałam pod oko i chyba limo będe miała Więc Gunia i DAffo nie jesteście same.

he,he az strach pomyslec co bedzie pózniej...:D ja chodze ze szrama na nosie tak mnie mala udrapnela...ale cóz moja wina dwa dni jej zapominalam obciac paznokcie...a swoja droga rosna jej w zastraszajacym tepie mozna by bylo obcinac co trzy dni:lup:

Ja właśnie co 3-4 dni obcinam, bo Kuba nawet jak ma krótkie, to się potrafi poharatać.

Odnośnik do komentarza

mama2
dziewczyny mam pytanie jak dac maksiowi gluten i zoltko w diecie skoro ja mu nie gotuje zup??????

Kaszkę mannę możesz ugotować na wodzie i dodać do swojego mleczka, bo na mleku to szkoda gotować, bo wygotujesz to co najważniejsze. A Maksik słoiczkową zupę zje, czy tylko mleko? Bo do zupki też można ugotowaną kaszę dodać.
A jajko możesz albo na parze albo ugotować normalnie na twardo i wydłubać żółtko. Niby się tak nie powinno, ale praktycznie wszyscy tak robią :) I też do zupki wrzucić.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Jola30
Znów nowy wirus atakuje jest w Ukrainie zmarło ok 40 osób koszmar jakiś -chcą zamknąć granice!!!!!!! Co się dzieje.

no wlasnie wczoraj czytalismy o tym kurcze mowia ze to swinska grypa ciekawe co bedzie dalej....a nasi znajomi maja we wtorek wyjezdzac do nas bo na wekend nastepny chcielismy do Paryza jechac.i ciekawe jak zamkna to nieprzyjada :D

Mama2cor a byłaś już kiedyś w Paryżu ???
Ja zakochałam się w tym mieście - jest przepiękne, i ma niesamowity urok.
Gorąco polecam.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

gunia43
Kamidianka
Szybko się witam, bo nie wiem, czy popiszę. Moje okruchy śpią, jedno po obiedzie i drugie po obiedzie. M. mało spał w nocy, byliśmy z moją ręką na pogotowiu, prześwietlenie nic nie wykazało. Nadwyrężona najprawdopodobniej. Nie mogę jej obciążać, a to prawa, więc trudno sobie bez niej radzić. Spałam od 2-giej do 6.30, bo Lenka sie obudziła i zebrało jej się na piski.

mama2 fotki z chrztu urokliwe, Maksiu duuuuży chłopak, pewnie pobił konkurencję ;)

Gunia ładnie Maks pije sam, moja leniwa, nie trzyma butli ani kubka. Musimy potrenować w najbliższym czasie.
MOj tez nie chce trzymac zbytnio, ale ja uparta i mu wciskam, zeby sam pil i pije. Ale z mlkiem nie probuje nawet, bo mu za ciezko by bylo.

Ja zawsze jak karmię mleczkiem, to trzymam Kubę na rękach przytulonego, bo jakoś myślę sobie, że jak cyca ciągnął, to miał okazję się potulić, więc nie chcę mu tego odbierać :) Herbatkę pije sam, na leżaczku, ale mleczko zawsze w maminych objęciach :)

Odnośnik do komentarza

gunia43
e2e2
katja79
hej babeczki ja znów po dwudniowej nieobecnosci sie witam Maja daje mi w kosc i to porzadnie nie wiem co sie z nia dzieje nie chce sama lezec ani siedziec tylko raczki przed wczoraj caly dzien wlasciwie ja nosilam wczoraj mialam gosci przyjechaly kolezanki z pracy i nadziwic sie nie mogly bo mala przez trzy godziny moze z 15 min w lezaczku posiedziala no i na rekach oczywiscie na siedzaco nie ma mowy trzeba stac a najlepiej chodzic...normalnie w tylku jej sie poprzestawialo:lup: no i noce w jednym łóżku juz sa norma bo budzi sie praktycznie co godzine :o_noo: teraz siedzi w lezaczku i juz sie niecierpliwi i wali ghrzechotka w słonia:what:no a ja czekm na powtórke brzyduli z jednym okiem zamknietym bo spac mi sie chce niemilosiernie i mam nadzieje ze moje dziecko zaraz pójdzie spac bo wstala dzis o 6:lup:

Może to skok,a jak Majci kupy już się uregulowały?
Katja - chyba przechodzi to co Maksik. U nas stopniowo od srody objawy zlagodzione. Dzisiaj juz moje dziecko wrocilo w 95% Pozostalo mu tylko: niechec do fotelika (ale juz ograniczona) i warczenie ajk chce mi dac znac, ze juz nie chce czegos robic. Swoja droga musze to kiedys nagrac, bo komiczne Maksik dzwieki z siebie wydaje. MOj M sie smial, jak Maksik mial apogeum humorow, ze dzwonimy po egzorcyste, tak warczal.
Cierpiwosci kochana. Nasze dziciaki coraz wiecej odczuwaja i kumaja i musza to odreagowac!!!!!
Oba szybko przeszlo!!! Przytulam.

Mój Kuba podczas napadów złego humoru chyba podobnie warczy, bo moja siostra ochrzciła go ostatnio Lord Vader :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...