Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
Kamidianka
Jola30

I co bedzie z Kubusiem kto z nim zostanie jak Dafo wrocisz do pracy?

Ja mam podobną sytuację i moj powrót do pracy stoi pod wielkim znakiem zapytania. O matko, głowa puchnie!

a mi sie niechce wracac do pracy i nawet nie teskie za tym juz wole mojego mardera 24 godziny na dobe:yyy:
a nawet jak kiedys przyjdzie czas bede musiala szukac cos na nocki na 2 dni w tyg. nie na wiecej i juz mi starczy na zakupy :36_1_67:

Mnie też się nie chce i gdyby M. zarabiał kokosy, to siłą by mnie od Kuby nie odciągnęli. Tylko o kasę chodzi, z czegoś trzeba żyć.

Odnośnik do komentarza

a mi sie konczy macierzynskie w pazdzierniku i dupa blada z jednej pensi to jak wezniemy sobie nowy dom do tego rachunki to w te pedy bede szukac pracy :yyy:juz mi sie labo robi nie wyrzyjemy nie ma mowy a na benefit rodzinny czekam od urodzenia Nikusia jak widac nie ma lekko.
A z praca tu tez nie zawesolo kuzwa dieta cud bedzie i na wiosne wyskocze 30 kg mniej.
bo co pampersy trzeba kupic mleko tez a inne sie wytnie zarcienasze ograniczymy do minimum:36_11_15:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Gunia[/Bwspolczuje kradziezy
Lutka no witaj :)
Kami
] slicznie wygladasz i Lenka tez :)
Sylwia bo kurcze jakto 2 dni przed chrztem odmawiaja...cos nie teges ja bym odwolala i szukala gdzie indziej zeby ochrzcic mala to naprawde jakis absurd!!
no i na koniec my :) i dziewczynki w takich samych sukieneczkach tylko niestety inny kolorek ...rozmiarowo niemoglysmy dopasowac takie same kolorki :(

jakie śliczne dziewczyny wszystkie trzy

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
dziewczyny,padam, ale zanim padnę, wykorzystuje moment,że M.mecz ogląda i podkradłam laptopa;-)dzień jak nigdy, Parka która wpadła obejrzeć mieszkanie chyba się zdecyduje, wszystko im pasowało, metraż, urządzenie, lokalizacja itp. no i my z M, wielkie oczy, bo im jak coś to zależy szybko, więc musielibyśmy się w mc zawinąc, a mieszkania które mamy na oku to za min. pół roku do odbioru i musimy czegoś szukać do wynajęcia chyba?a jak tu spakować swój dorobek;-) a trochę tych skarbów jest;-)a do tego, inna sprawa która mnie smuci. moja siostra miała być mamą chrzestną Celiny, ale kościól nie zgadza się ponieważ moja siostra jest rozwódką. niby to zrozumiałe, ale była młoda i jej małżeństwo było małą tragedią, nie będe pisać. teraz jest nareszcie szczęsliwą i spełnioną osobą;-)ale wracając- dzwoniłam do parafii, rozmawiałam z wieloma księżami, próbując znaleźć jakieś rozwiązania. Dla mnie moja siostra jest cudownym przyjacielem i osobą na którą mogę zawsze liczyć, rodziła ze mną Celinę, i ja tak bardzo chciałam!no i dziś dostaliśmy ostateczną odmowę!poryczałam się, a chrzest w niedzielę. rozumiecie co chcę napisać prawda?że mi źle.. dziękuję że mogłam się wygadać.

współczuje..okropne zasady....wielki buziak dla Ciebie
ja i tak wzieła bym siostre

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Witam was i padam na twarz...8 pobudek w nocy!!!!!!!!!!!!!!!! z czego 3 razy tylko jadł reszta to bylo marudzenie i jęczenie jak go na boczek kładłam i kołysałam zaraz zasypial wiec chociaz tyle dobrze i teraz trudno mi sobie wyobrazic ze spi w lozeczku a ja ciagle nad tym lozeczkiem...

Gunia to nie tak ze ja przezywam ze trzeba bedzie dac 2 lub 3 razy butelke ja bym go musiała calkowicie odstawic!!! a on nie toleruje smoczka wczoraj prawie zwymiotował od niego wiec ie ma szans ze polubi . a co do najadania sie to butelka tez tu nic nie zmieni bo zawsze bardzo duzo zjada przed snem i jeszcze poprawia po 30 minutach
Daffodil super tesciowa!! wspolczuje , my bylismy u mojej wczoraj to juz jakby pogodzila sie z tym ze z maksiem zostaje
Lutka super ze szymus polubil chuste a tak sie długo nie mpglas zdecydowac:))
Mama2cor slicznie wygladacie , młodo i szczesliwie , a coreczki jak malowane:))
e2e2 tule i przesylam buziaki ..wiem co czujesz to takie przykre ...ja czuje taka niesamowita wiez z Maksem ze całkowite odstawienie bardzo bym psychicznie przechorowała i chocbym nie wiem jak sobie tłumaczyła to i tak boli i juz!

Odnośnik do komentarza

Jola30 mi sie konczy maciezynski 26go wrzesnia a umowa o prace 30go..........
Tez nie wiem co robic, powiedzieli mi ze moge wrocic do pracy ale mnie zdrgraduja na inne stanowisko:( wiem ze nie mozna ale jak sie wykluce? powiedza ze jak mi sie nie podoba to nara
wezme chyba L4 do konca roku i zaczne szukac pracy tak zeby zaczac od stycznia ehh

W koncu sie wzielam za siebie i jestem taka dumna ze sie odwazylam i umowilam sie na wizyte do dietetyczki!! ide we wtorek

Odnośnik do komentarza

mama2
Witam was i padam na twarz...8 pobudek w nocy!!!!!!!!!!!!!!!! z czego 3 razy tylko jadł reszta to bylo marudzenie i jęczenie jak go na boczek kładłam i kołysałam zaraz zasypial wiec chociaz tyle dobrze i teraz trudno mi sobie wyobrazic ze spi w lozeczku a ja ciagle nad tym lozeczkiem...

mama2 a może gdyby Maksiu spał sam, to by się tak nie budził? Może nie ma takiego bardzo mocnego snu i każdy Twój ruch go wybudza? Już sama nie wiem, ale jednak 8 pobudek to dużo na takie dziecko, które teoretycznie powinno kumać różnicę między nocą a dniem. Może warto spróbować? :) I M. też się na pewno ucieszy :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Witam was i padam na twarz...8 pobudek w nocy!!!!!!!!!!!!!!!! z czego 3 razy tylko jadł reszta to bylo marudzenie i jęczenie jak go na boczek kładłam i kołysałam zaraz zasypial wiec chociaz tyle dobrze i teraz trudno mi sobie wyobrazic ze spi w lozeczku a ja ciagle nad tym lozeczkiem...

mama2 a może gdyby Maksiu spał sam, to by się tak nie budził? Może nie ma takiego bardzo mocnego snu i każdy Twój ruch go wybudza? Już sama nie wiem, ale jednak 8 pobudek to dużo na takie dziecko, które teoretycznie powinno kumać różnicę między nocą a dniem. Może warto spróbować? :) I M. też się na pewno ucieszy :)

ehhh tylko ze do 3.00 spał w lozeczku i juz w nim sie 5 razy obudzil reszta to bylo juz ze mna w lozku:((

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Witam was i padam na twarz...8 pobudek w nocy!!!!!!!!!!!!!!!! z czego 3 razy tylko jadł reszta to bylo marudzenie i jęczenie jak go na boczek kładłam i kołysałam zaraz zasypial wiec chociaz tyle dobrze i teraz trudno mi sobie wyobrazic ze spi w lozeczku a ja ciagle nad tym lozeczkiem...

mama2 a może gdyby Maksiu spał sam, to by się tak nie budził? Może nie ma takiego bardzo mocnego snu i każdy Twój ruch go wybudza? Już sama nie wiem, ale jednak 8 pobudek to dużo na takie dziecko, które teoretycznie powinno kumać różnicę między nocą a dniem. Może warto spróbować? :) I M. też się na pewno ucieszy :)

ja sie obawiam ze to dziedziczne ..klaudia tez ak miala zaczela pezsypiac noce jak skonczyla 2 latka:white_flag:

Odnośnik do komentarza

i JA SIĘ witam piątkowo;-)dziękuje Wam dziewczyny za miłe słowa, dziś mi lepiej choć ciągle o tym myśle;-(Jolu30- chrzestną mamy, siostrę mojego M, taty- ona dużo młodsza od mojego teścia, ma 40 lat, sama ma 3 cudowne córki i jest ciepłą osóbką, ale to nie to samo...
ja jutro lecę do fryzjera, jeszcze muszę buty kupić, bo nagle zmieniłam kreację w której wyskoczę;-)no i na 18tkę Mojego m. kuzynki idziemy, a dużo pakowania i szykowania mnie czeka, bo chrzest Celiny jest w okolicach moich teściów więc ok70km. stąd.
Miłego dnia Mamusie!!:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Jola30 mi sie konczy maciezynski 26go wrzesnia a umowa o prace 30go..........
Tez nie wiem co robic, powiedzieli mi ze moge wrocic do pracy ale mnie zdrgraduja na inne stanowisko:( wiem ze nie mozna ale jak sie wykluce? powiedza ze jak mi sie nie podoba to nara
wezme chyba L4 do konca roku i zaczne szukac pracy tak zeby zaczac od stycznia ehh

W koncu sie wzielam za siebie i jestem taka dumna ze sie odwazylam i umowilam sie na wizyte do dietetyczki!! ide we wtorek

Elus, powodzonka, pierwszy krok najważniejszy;-)daj znać koniecznie po,-jak wrażenia itp. a z powrotem mam podobnie bo macierzyński mi się kończy 4 października, ale mam jeszcze 2miesiące urlopu;-)a ty nie masz?

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Jola30
Kamidianka

Ja mam podobną sytuację i moj powrót do pracy stoi pod wielkim znakiem zapytania. O matko, głowa puchnie!

a mi sie niechce wracac do pracy i nawet nie teskie za tym juz wole mojego mardera 24 godziny na dobe:yyy:
a nawet jak kiedys przyjdzie czas bede musiala szukac cos na nocki na 2 dni w tyg. nie na wiecej i juz mi starczy na zakupy :36_1_67:

Gdyby nie kasa, to i mnie by się nie chciało hehe.
no właśnie, przykre,że musimy wybierać powroty, a nie zostać i spełniać się jako mamusie. mało które mamusie mogą sobie pozwolić na zostanie w domku;-(

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
Daffodil
Wiki20pl
Kreacja Majusi :Śmiech:

Jeszcze po chrzcinach dodam Wam zdjęcia, ale musicie jeszcze troszke poczekać :Śmiech:

Będzie Majeczka cudnie wyglądała. Tylko za długo nie czekaj z tym chrztem, bo jeszcze córcia wyrośnie :)ll
;-)wszystko w komplecie, fajnie! ja skompletowałam w róznych sklepach, jakoś nie pomyślałam,żeby zamówić;-(a kiedy chrzest Majeczki??

6 września :Śmiech:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Gunia[/Bwspolczuje kradziezy
Lutka no witaj :)
Kami
] slicznie wygladasz i Lenka tez :)
Sylwia bo kurcze jakto 2 dni przed chrztem odmawiaja...cos nie teges ja bym odwolala i szukala gdzie indziej zeby ochrzcic mala to naprawde jakis absurd!!
no i na koniec my :) i dziewczynki w takich samych sukieneczkach tylko niestety inny kolorek ...rozmiarowo niemoglysmy dopasowac takie same kolorki :(

Ale te "Nasze" dzieciaki rosną :Śmiech: ślicznie

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...