Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
elus.dreptus
Jola30 Tak siedze i mysle co moze byc Twojemu Maleństwu, moze chodzi o jakąs blacha rzecz ktora mu strasznie przeszkadza??

oj jemu duzo zeczy przeszkadza np. pampers czapka ,swiatlo zaswiecone ,swiatlo zgaszone ,kocyk ,ubranka,buciki,telewizor ,lampka oj duzo by wymieniac i najchetniej lezaly goly z fiutkiem
To grzej w domu i niech lezy goly. Spokoj bedzie :-) i na pampersach oszczedzisz :-)

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Ale miałam wczoraj przygode :
Byliśmy zawieść tesciową do Łowicza na stacje PKP i pociąg miał opóźnienie no i moja tesciowa biegiem do pociągu bo jak nadjechał to szybko trzeba było wsiadać no i moja teściowa spadła z peronu. Wpadła między peron, a pociąg (bo od peronu do schodka było około 50 cm no i tesciowa nie zauważyła i z pospiechu nie stąpnęła na schodek). Konduktorzy stali daleko, a ja z dzieckiem na reku krzycze "pomocy" no i konduktorzy się odwrócili i biegiem. Wezwali karetke i okazało sie ze tylko troszke sobie tesciowa noge optarła, a krew sie lała jakby na szycie trzeba było jechać, ale zrobili jej okład i pozwolili jechać (bo konduktorzy powiedzieli ze musi wydać zgode lakarz na dalszą podróż) ale wszystko było ok i pojechała, wiec i tak pociag miał opóźnienie. Dobrze że to tylko tak sie skończyło. Dzwoniła wczoraj że juz jest na miejscu w domku i wszystko jest ok. Noga też juz nie boli.
Oj ona jakas pechowa jest. Najpierw sobie łuk brwiowy rozcieła miała szycie teraz to naprawde dobrze że krzyknęłam bo jeszcze by pociag ruszył i jej nogi uciął. Wczoraj wzięliśmy psa tesciowej yorka no cóż musze przeżyć te tydzień. Nie jestem przyzwyczajona mieć psa w domu.:ehhhhhh::ehhhhhh::ehhhhhh:

Wiki przygoda aż dreszcze przechodzą............całe szczęście że teściowa wyszła z tego cało.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
Jola30
sylwiatoja ale imiona corek mi sie podobaja nie wiem co one na to za 20 lat ale slicznie brzmace :36_6_2:poniewaz dziecia nigdy sie ich imiona nie podobaja sama wiem po sobie ale juz sie przyzwyczjlam ale jak ktos mowi na mnie Jolka to mnie wkurza.

jolu30, dzięki, bo ludzie różnie reagują, a przecież to nie są dziwne imiona?pasują do dziewczynek te imiona więc wybór chyba dobry;-)
JA znam 2 jole, i to są megaaa równe babki, obydwie z bagażem trudnych doświadczeń małżeńskich, ciążowych i ogólnie życiowych- ale twarde i wytrwałe jak mało kto. więc i do Ciebie mi to imię pasuje- bo zosia chyba nie'-)))))))))
Zosia samosia :36_1_21:!!!!

Odnośnik do komentarza

isabela
elwira
Isabela jak tam Wasza księżniczka? no i co u was kobietki słychać, dalej tyle po adwokatach biegasz?

tak kochana, teraz w srode mam 1 sprawe w sadzie, takze trzymajcie kciuki :)

Mala rosnie jak wariat. odkad podaje jej zupe i kaszki zaczela slicznie przybierac, mala kluseczka sie z niej juz robi :)
Isabela - to tak jak u nas odkad dokarmiam maksia:36_1_21: Tez pyziol sie zrobil az sie przesraszylam, ze zabardzo i przedobrzylam z tym dokarmianiem.
A ile Mia wazy teraz?
Powodzenia w sadzie. Oj Ty dziewczyno! O co tak sei tak bijesz kochana!!!! Kciuki trzymam podwojnie a nawet potrojnie. Zwlaszcza ze w Sadzie pracowalam i wiem ze czasami ze sprawiedliwoscia niezbyt duzo maja wspolnego:36_1_21:. Oby w Twoim przypadku wszystko poszlo po Twojej mysli :-)

Odnośnik do komentarza

elwira
isabela
elwira
Isabela jak tam Wasza księżniczka? no i co u was kobietki słychać, dalej tyle po adwokatach biegasz?

tak kochana, teraz w srode mam 1 sprawe w sadzie, takze trzymajcie kciuki :)

Mala rosnie jak wariat. odkad podaje jej zupe i kaszki zaczela slicznie przybierac, mala kluseczka sie z niej juz robi :)

no kciuki sa na 100%

super ze maluch rośnie , ja od dzisiaj tez juz małego regularnie zaczynam poić kaszka i sokami bo przy jego głodzie cyc juz nie wyrabia :)

a jak w mojej sprawie z pracy nie pójdzie po mojej myśli i prawie to tez mnie sady czekają aż mi się niedobrze robi na sama myśl
Wspolczuje i trzymam kciuki, zeby jednak sady Cie ominely.

Odnośnik do komentarza

e2e2
Jola30
Dziewczyny co sie dzieje moj Niki wyje juz chyba 3 godzine nie wiem co znim dalam czopek przeciw bolowy bo nic innego nie przyszlo mi do glowy i bylam na szybkim godzinnym spacerku w warzywniaku kur...... on mnie wykonczy chyba mu cos dolego bo bylo juz tak fajnie a dzis no koszmar jakis zwaryjowac mozna zlapal bezdech i ssinial caly nawet raczki.niczym nie da sie zainteresowac tylko placz moze kolki kij wie :smile_move:juz wszystko wymyslalam wyciaglam wszystkie zabawki a troche tego mam i nic zadna reakcja boje sie ze on chory jest bo kaszle i kicha ma straszny kaszel temperatura 37 wiec norma jeszcze

Jolu ja znam ten lęk o dziecko,zresztą co ja pisze każda z nas na pewno przeszła złe lub bardzo złe chwile ze swoim dzieckiem.Ja miałam kilka dni temu taką sytuację że dziecko moje godzine czasu bawilo się w bujaczku leżaczku zdążyłam poprasować sobie pranie i po godzinie bo mu było juz za długo podniosłam go i położyłam na kanapie,dziewczyny nie minęło 20 sekund a mój Filip zrobił sie fioletowy potem siny,siniuteńki!!!Tak bardzo się zaniósł!!!A ja tak strasznie się bałam o niego,przez kilka sekund myślałam o najgorszym!!!Zaczęłam mu dmuchać w buzie i gdzieś za piątym razem załapał.Ja nigdy w życiu tak się nie bałam!!!Popłakał jeszcze chwilke i uśpił się,od tamtej pory nie zostawiam go z nikim bo się boje że to może sie powtórzyć.W środe mamy szczepienia i poproszę o skierowanie na usg serduszka bo wyczytałam że dzieci często zanoszące się mają problemy z serduszkiem.Tak bardzo mi ciebie żel ,najgorsza ta niemoc!!!
Trzeba myslec pozytywnie. To byl na pewno incydent i z malym jest ok. Po piatym razie - to brzmi jak horror!

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
e2e2
elus.dreptus
ok, jutro kupie kleik kukurydziany i sprobujemy:) od jakiej porcji zaczac?? jak maly wypija okolo 150 na noc??

Elus.dreptus mam podobnie,w środe i czwartek musiałam podkarmić Filipa bo u mnie mleko leciało a on jakoś dziwnie jadł jakby nie był głodny bo co chwila wypluwał sutka,rozglądał się nie wspomnę o pogaduszkach z cyckiem.Jak dostał butle to wytrąbił 150ml bez zmrużenia oka.Nie chcę mu dawać za często butelki bo się przyzwyczai że mu lekko mleczko leci i nie będzie chciał cycka.Dzisiaj obyło się bez butli,ach:what: za tymi cyckami się nie trafi!
Moj sie chyba juz za bardzo przyzwyczail, teraz rano tez maly cyrk, nie chcial piersi, teraz mu sciagnelam ale tylko 60 ml po calej nocy z obu piersi mialam:( z reszta ostatnio caly czas mam tak malo:( i przygotowalam mu 80 sztucznego, jak sie obudzi to mu podam
On jest chyba juz za "stary" zeby go odzwyczaic od butelki??
Nie wiem co teraz zrobic, przyznam sie szczerze ze meczy mnie karmienie piersia wolalabym karmic go butelka, mam wrazenie ze wtedy oboje bylibysmy szczesliwsi
Poradzcie cos dzewczyny
No i jesszcze ta presja rodziny od strony meza, karmic piersia i koniec! Jakbym przestala piersia to bylabym wyrodna matka, jak jezdzimy do tesciowej to karmimy malego z butelki pokryjomu...
E tam, twoje dziecko i twoje decyzje. Ja odkad mi jeczeli, ze za duzo nosze i mam klasc do lozeczka i uczylam przez to go usypiac na sile i dziecko przez to nerwowe bylo to olewam rady i mam w d... kto co sobie mysli. Ja moje bajbi znam najlepiej i wiem co dla niego dobre. A Maks sie sam nauczyl jak przyszedl jego czas i to bez uczenia. Taki z niego indywiduallista :36_1_21:Jak bedziesz idealna matka tez beda gadac, bo widac co poniektorzy juz tak lubia, wiec sie wyluzuj i zrob tak jak Tobie i malenstwu pasuje.
A jak sie boisz krzywych spojrzen mimo wszystko to zawsze mozna troche oszukac ze mleko zaniklo. A jak bedziesz butla czesto karmic to na 100% tak bedzie.

A mojemu Maksiowi to i butla odpowiada i cyc. Mimo ze go sporo dokarmiam to cycka wytrabi zawsze do dna, ha, ha!!!! :36_1_21:Wiem, bo sprawdzam ostatnio laktatorem czy czegos nie zostawil (taki ze mnie detektyw), bo tez juz glupia bylam z tymi cyckami i moim glodomorem :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

gunia43
hej! Jaka kasze podajesz malemu? ja mam wrazenie ze mojemu mleko nie wystarcza bo jakby mogl to wypilby nawet 200


Moj tyle wypija. A Ty jak? Nie dajesz mu jak chce?
Ja mojemu daje jak tylko gloda ma i chce.
hej:) ja tez daje mojemu jak ma gloda, jak nie chce cycka to butle i przygotowuje mu jakies 130, jak zje troche z piersi to daje mu 80 ale chyba to zaczyna mu nie wystarczac bo przed chwila nie chcail piersi to zrobilam mu 180 i wrabal wszystko
ja sie boje ze on bedzie sie przejadal, kilka razy wymiotował i chyba wlasnie z przejedzenia

Odnośnik do komentarza

Ewcia wygladasz bomba i ten biust...a M jakos zeszczuplał chyba...

dziekuje wszystkim za zyczenia milego wyjazdu ale milo to nie bylo ,,upał 35 stopni ludzi tyle ze miałam ochote ich powyszczelac bo stare baby pchaja sie do jaj dinozaura zeby sobie foty nacykac a dla dzieci juz miejsca nie bylo :36_2_39: spieprzalismy z tamtad w te pedy i wykonczona podroza i upałem dogorywam teraz w domku .
Moj synek ma imie bo takie mi sie podobało a na drugie po dziedku wieśław(moj tata po 2 dziaidzio nie zyje :((

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewcia wygladasz bomba i ten biust...a M jakos zeszczuplał chyba...

dziekuje wszystkim za zyczenia milego wyjazdu ale milo to nie bylo ,,upał 35 stopni ludzi tyle ze miałam ochote ich powyszczelac bo stare baby pchaja sie do jaj dinozaura zeby sobie foty nacykac a dla dzieci juz miejsca nie bylo :36_2_39: spieprzalismy z tamtad w te pedy i wykonczona podroza i upałem dogorywam teraz w domku .
Moj synek ma imie bo takie mi sie podobało a na drugie po dziedku wieśław(moj tata po 2 dziaidzio nie zyje :((

to rzeczywiście można się wku.... na takie baby i pogoda jak na wycieczkę nie najlepsza ale minki na zdjęciach całkiem fajne wiec az tak źle nie było:)

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...