Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Daffodil
pat-k
Zapomnialam wam opisac bardzo istotny moment z porodu Tosi. Nie moglam jej naturalnie urodzic, bo szyjka nie chciala sie otworzyc. doslownie jakbym podswiadomie nie chciala Tosi wypuscic na zewnatrz... Podczas cesarki, kiedy wyjeli dziecko Uslyszalam jak lekarz mowi ze zgroza, ze malutka miala szyje dwukrotnie i wcale nie luzno owinieta pepowina.
Dziewczyny, ja kazdego dnia dziekuje Bogu, ze nie dal mi naturalnie rodzic

O rany, dobrze dziewczyny, że opatrzność nad wami czuwała :zwyrazami_milosci:

Dokładnie, ktos czuwał nad Wami.
I ja jak przez mgłę pamietam ze połozna odwijała pepowinę z Młodego - ale nie dalabym sobie ręki uciąć. Zapytam lekarkę przy okazji wizyty.

a własnie, kiedy wybieracie się na kontrolne badanie?

Po 6 tygodniach lekarz kazał mi przyjść. Nawet już się umówiłam na połowę czerwca.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
Daffodil

O rany, dobrze dziewczyny, że opatrzność nad wami czuwała :zwyrazami_milosci:

Dokładnie, ktos czuwał nad Wami.
I ja jak przez mgłę pamietam ze połozna odwijała pepowinę z Młodego - ale nie dalabym sobie ręki uciąć. Zapytam lekarkę przy okazji wizyty.

a własnie, kiedy wybieracie się na kontrolne badanie?

Po 6 tygodniach lekarz kazał mi przyjść. Nawet już się umówiłam na połowę czerwca.

ja tez po 6 tyg

Odnośnik do komentarza

lutka
jola22
lutka

po 5 dniach od wypisu.

Daffodil piekny ten Twoj synuś :)

No właśnie - po co ona przychodzi ???
Powinna następnego dnia, 5 dni to stanowczo za długo.

przyszla zeby wypisac nasze dane do przychodni, sprawdzic w jakich warunkach żyje dziecko (a dodam ze przyszla z zaskoczenia). Odpowiedziala na kilka pytań, zerknęła czy dziecko nie jest żółte i wsio.

wlasnie sama umylam Szymusia :D

Moze Ewcia jest juz po cesarce??

Lutka podziwiam. My na razie z M. we dwójkę kąpiemy. Sama bym się chyba tego zadania nie podjęła :)

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
Myśle że skoro Ewcia nie odpisuje to jest po porodzie lub cesarce.

A ja jutro ide na te usg i ktg, a wiecie napisałam z ciekawości u nas na forum do pani ginekolog i ona twierdzi że wielowdzie to nie powód do cesarki

co lekarz to opinia.

Pogratulowalam ewci od nas - choc pewnie zaraz zasypiecie ją smsami :D
W końcu się doczekala ....uffffff

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
jola22

No właśnie - po co ona przychodzi ???
Powinna następnego dnia, 5 dni to stanowczo za długo.

przyszla zeby wypisac nasze dane do przychodni, sprawdzic w jakich warunkach żyje dziecko (a dodam ze przyszla z zaskoczenia). Odpowiedziala na kilka pytań, zerknęła czy dziecko nie jest żółte i wsio.

wlasnie sama umylam Szymusia :D

Moze Ewcia jest juz po cesarce??

Lutka podziwiam. My na razie z M. we dwójkę kąpiemy. Sama bym się chyba tego zadania nie podjęła :)

gdyby nie wyjazd Przemka to nie zdecydowałabym się na ten krok. Nie było tak źle zwazywszy na fakt ze cos ostatni krzyczy podczas kapieli :/

Odnośnik do komentarza

Daffodil
dorciaa25
Daffodil

Ja też na razie tylko rozpinane kaftaniki, śpiochy i pajace :)

Daffodil jak bedziesz miała chwilke to pochwal sie jakimis nowymi zdieciami Kubusia:)

Proszę bardzo :)
Moje chłopaki najukochańsze:

[ATTACH]6996[/ATTACH] [ATTACH]6997[/ATTACH] [ATTACH]6998[/ATTACH] [ATTACH]6999[/ATTACH]

wow, śliczne te Twoje chłopaki :D jeden przystojniejszy od drugiego :D

a z wózka jesteś zadowolona?? bo mam taki sam, na razie próbowałam tylko po mieszkaniu, nie wiem jak się w terenie zachowuje :Oczko:

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane :* ja jestem już od wczoraj w domku niestety nadal bez mojego słoneczka :( drobne ogniska zapalne nadal sie nie cofnęły i do piątku nadal jest na antybiotyku, w piątek następny rentgen i zobaczymy, tak bardzo już bym chciała mieć go przy sobie...
niestety nie jestem w stanie nadrobić tej ilości postów która tutaj sie nagromadziła ^^' dlatego gratuluje wszystkim mamusiom i dziękuję wszystkim za gratulacje :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71171.png
http://s1.suwaczek.com/200905081662.png

Odnośnik do komentarza

Kira biedatwo Twoj synus juz niedlugo wyzdrowieje i bedziesz go tulila i tulila - przykro mi bardzo, ze biedny choruje. trzymaj się dzielnie i bądź dobrej mysli. Trzymam kciuki za jak najszybszy powrót bobaska do domu.

Odnośnik do komentarza

dzikma
Daffodil
dorciaa25

Daffodil jak bedziesz miała chwilke to pochwal sie jakimis nowymi zdieciami Kubusia:)

Proszę bardzo :)
Moje chłopaki najukochańsze:

[ATTACH]6996[/ATTACH] [ATTACH]6997[/ATTACH] [ATTACH]6998[/ATTACH] [ATTACH]6999[/ATTACH]

wow, śliczne te Twoje chłopaki :D jeden przystojniejszy od drugiego :D

a z wózka jesteś zadowolona?? bo mam taki sam, na razie próbowałam tylko po mieszkaniu, nie wiem jak się w terenie zachowuje :Oczko:

Z wózka jestem bardzo zadowolona. Świetnie się nim jeździ.
Tylko po paru spacerach trzeba było smarem potraktować przednie koło, bo jak dostał się tam piach, to trochę się pozacierało i gorzej skręcało.

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewcia urodzila córcię 3800 i 56, dostała 6 pkt, jest szczęsliwa i zmeczona. JUPIIIII

wow, Ewcia, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w końcu doczekałaś się swojej córeczki :D

długo kazała na siebie czekać, no ale to kobitka, więc zanim spakowała walichy, to tak jej zeszło :Oczko:

no i Zuzia to kawał kobitki, to pewnie w żadne ubranka 56 się nie zmieści....

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

Kira89
witajcie kochane :* ja jestem już od wczoraj w domku niestety nadal bez mojego słoneczka :( drobne ogniska zapalne nadal sie nie cofnęły i do piątku nadal jest na antybiotyku, w piątek następny rentgen i zobaczymy, tak bardzo już bym chciała mieć go przy sobie...
niestety nie jestem w stanie nadrobić tej ilości postów która tutaj sie nagromadziła ^^' dlatego gratuluje wszystkim mamusiom i dziękuję wszystkim za gratulacje :*

Kira trzymam kciuki ze wszystkich sił, żeby Filipek już w piątek był z Tobą.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
dzikma
Daffodil

Proszę bardzo :)
Moje chłopaki najukochańsze:

[ATTACH]6996[/ATTACH] [ATTACH]6997[/ATTACH] [ATTACH]6998[/ATTACH] [ATTACH]6999[/ATTACH]

wow, śliczne te Twoje chłopaki :D jeden przystojniejszy od drugiego :D

a z wózka jesteś zadowolona?? bo mam taki sam, na razie próbowałam tylko po mieszkaniu, nie wiem jak się w terenie zachowuje :Oczko:

Z wózka jestem bardzo zadowolona. Świetnie się nim jeździ.
Tylko po paru spacerach trzeba było smarem potraktować przednie koło, bo jak dostał się tam piach, to trochę się pozacierało i gorzej skręcało.

no to super, że taki superowy ::):
a z pierwszym pompowaniem nie mieliście problemów? bo kurcze nie wiem czy to wina pompki, czy nasza, ale koła pompowaliśmy taką sprężarką do kół samochodowych, bo inaczej się nie dało!! :Histeria:

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

Lutka, jejciu, jak słodziutko się Szymuś uśmiecha :D cuuudny!! no i że sama kąpiesz, wow, jestem pod wrażeniem!!

a zanim pępki odpadły, to moczyłyście je w wodzie???? bo kurcze zawsze czytałam i słyszałam, że nie wolno moczyć, a w SR mówili, że wody się leje całą wanienkę i moczy pępek, bo potem i tak się przeciera spirytusem, który osuszy skórę... a poza tym, jak dzieciaczka się zanurzy całego w wodzie, to spokojniejszy jest.... ciągle coś innego słyszę, niż czytam i już nie wiem, co robić....

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...