Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
jakie same zostaniecie mama2 Lutka:karate: ja juz zapowiedzialam ze M ma mi do szpitala laptopa przywiesc przynajmniej na pare godz bo nie wytrzymam bez zdania relacji a drugie to odrazu na skeypa bedziemy dzwonic do rodzinki bo oni tak daleko :( ehh moja siostra starsza wczoraj sie polakala ze jej niebedzie odrazu z nami i niewie kiedy wolne dostanie zeby przyjechac mi to tak bardzo na szybkich wizytach niezalezy bo chyba inna jestem... ja jakos odkad jestem z M to mi on wystarcza za cala rodzine no i oczywiscie Oliw wczesniej jak bylam sama z Oliw to bardzo potrzebowalam rodziny a oni nieraz niemieli czasu a teraz jak szczesliwa jestem to oni nagle maja czas... ale najwazniejsze ze mysla o mnie i wlasnie pamietaja o nas :36_3_1: wiem marudze:36_11_1:

mama2corun śliczny awatarek :)
A co do wizyt, to ja się bardzo będę cieszyć, jak rodzinka na parę godzin wpadnie. Ale na początku chcemy pobyć sami we trójkę i żadne przyjazdy na parę dni nawet nie wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza

mama2cór na kiedy planujecie ślub?
net to dokładnie nei wiem kiedy, chciałam teraz, tzn podczas tego pobytu Przemka, narazi eodpoczywa bo przezz ponad 2 tyg robił po 12-13 h przez pełne 15 dni, w śniegu, deszczu itp. Niech odetchnie troche,, poleniuchuje.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2corun
lutka

ja regularnie do Was zaglądam, a tu 0 nowości, tylko na NK wstawiacie a tu to już nie łaska???? Nalegam: poprawcie się.

Dziękuję :*

poprawilam sie :*

mama2corun wszystkie zdjęcia przepiękne, ale mnie najbardziej zachwyciło zdjęcie zdjęcia :) Tam gdzie M. trzyma Oliwkę na rękach jest takie cudne zdjęcie Twoje i córci jak się stykacie noskami. Rewelacja.
Mnie tez to z noskami sie bardzo podoba. Takie slodkie.

Odnośnik do komentarza

No więc wklejam :)

Koszulki do karmienia mam trzy w tym jedna znaleziona po przetrząśnięciu mojej własnej szafy :) Nadaje się idealnie, bo ma dużo guziczków.

Tą sobie kupiłam niedawno:

A ta jest już typowa dla matki karmiącej :) Trochę śmieszna, bo kojarzy mi się z ubraniami z sex shopów :) Kupiłam ją z myślą o mojej towarzyszce z pokoju poporodowego, która może mieć gości bez przerwy (mam nadzieję, że na taką nie trafię). A koszulka jest praktyczna pod tym względem, że można wyciągnąć cyca przez otworek i przykryć się bolerkiem :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Jak tak czytam dziewczyny z marca czy lutego to zauwazylam ze przerabane maja te ktore rodza pod koniec miesiaca ...wszystkie porodziły juz dzieciaczki a te sie mecza...U nas przewaznie terminy sa w pierwszej połowie maja wrecz na samym poczateczku , po mnie jest tylko dorcia i Kira chyba...
a przede mna Gunia,Ewcia, Isabela, daffodil,Elwira , Pat-k , Amelcia, mama2cor!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ehhhhhh::ehhhhhh::ehhhhhh:

ja zgłupieje wy juz wszystkie bedziecie szczesliwe z malenstwami , nie bedziecie miały czasu na forum a ja tu taka samotna zostane:36_2_14::36_2_14::36_1_4::36_1_4:
Mama2 - ja Cie na pewno samej nie zostawie. Chcby z szwami w kroczu czy na brzuchu to do kompa sie doczolgam.
A poza tym moze sie zdarzyc i tak, ze ja bde po Tobie, nie wiedomo co nas czeka ;-)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
No więc wklejam :)

Koszulki do karmienia mam trzy w tym jedna znaleziona po przetrząśnięciu mojej własnej szafy :) Nadaje się idealnie, bo ma dużo guziczków.
[ATTACH]4924[/ATTACH]

Tą sobie kupiłam niedawno:
[ATTACH]4925[/ATTACH]

A ta jest już typowa dla matki karmiącej :) Trochę śmieszna, bo kojarzy mi się z ubraniami z sex shopów :) Kupiłam ją z myślą o mojej towarzyszce z pokoju poporodowego, która może mieć gości bez przerwy (mam nadzieję, że na taką nie trafię). A koszulka jest praktyczna pod tym względem, że można wyciągnąć cyca przez otworek i przykryć się bolerkiem :)
[ATTACH]4926[/ATTACH] [ATTACH]4927[/ATTACH] [ATTACH]4928[/ATTACH]

super koszulki !!! naprawde podobają mi się, kurde muszę w końcu sama wybrać się na zakupy, jakoś ciągle nie mam weny.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A jak już wyciągnęłam aparat, to od razu pstryknęłam parę ubranek, które Kubuś od mojej mamy dostał :) Co przyjeżdżam do domu, to coś nowego na półce znajdę :) Mama wreszcie może poszaleć, bo jak my z siostrą się rodziłyśmy, to w sklepach nic nie było :)

[ATTACH]4929[/ATTACH] [ATTACH]4930[/ATTACH] [ATTACH]4931[/ATTACH]

przesłodkie, zwłaszcza porteczki :36_3_1:

dawaj więcej :D

Odnośnik do komentarza

ja sobie slucham muzyczki i tak wymyslam rozne rzeczy robie spagetti :D o 15 po Oliw obiad musi byc gotowy jak ona przyjdzie :D pomylam naczynia i jakos sie spocilam przy tej czynnosci....dziwne
Lutka ja to bym chciala w kwietniu ale dokumenty M dopiero wczoraj do nas doszly a dzis musial z ludzmi pojechac na budowe i wroci niestety w godz kiedy juz zamkna urzedy.bo ja tak mysle caly czas o tym slubie i strasznie chce juz byc po:36_3_1: strasznie mi sie podoba ze bede zona :D i jak Ola wyjdzie wczesniej to bedzie z nami a jak nie to na ostatnich nogach sie doczolgam i z brzuszkiem:D taki jest moj tpok myslenia :D a jak zrobimy to jutro sie dowiemy.A M dzis odbiera autko :D udalo nam sie zaplacic ostatnia rate i zabiera go dzis bo tak to bylismy bez prywatnego auta tylko busy jak cos :D wiec wieksze pole do popisu do zalatwiania czegos.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Lutka ja to bym chciala w kwietniu ale dokumenty M dopiero wczoraj do nas doszly a dzis musial z ludzmi pojechac na budowe i wroci niestety w godz kiedy juz zamkna urzedy.bo ja tak mysle caly czas o tym slubie i strasznie chce juz byc po:36_3_1: strasznie mi sie podoba ze bede zona :D

też lubię ten stan :) nie spodziewałam się ze "posiadanie" męża do mi tyle satysfakcji, spokoju i stabilizacji.

Odnośnik do komentarza

gunia43
mama2
jak tak czytam dziewczyny z marca czy lutego to zauwazylam ze przerabane maja te ktore rodza pod koniec miesiaca ...wszystkie porodziły juz dzieciaczki a te sie mecza...u nas przewaznie terminy sa w pierwszej połowie maja wrecz na samym poczateczku , po mnie jest tylko dorcia i kira chyba...
A przede mna gunia,ewcia, isabela, daffodil,elwira , pat-k , amelcia, mama2cor!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ehhhhhh::ehhhhhh::ehhhhhh:

Ja zgłupieje wy juz wszystkie bedziecie szczesliwe z malenstwami , nie bedziecie miały czasu na forum a ja tu taka samotna zostane:36_2_14::36_2_14::36_1_4::36_1_4:
mama2 - ja cie na pewno samej nie zostawie. Chcby z szwami w kroczu czy na brzuchu to do kompa sie doczolgam.
A poza tym moze sie zdarzyc i tak, ze ja bde po tobie, nie wiedomo co nas czeka ;-)

gunia jestes kochana :))))))))))))))

Odnośnik do komentarza

lutka
Daffodil
A jak już wyciągnęłam aparat, to od razu pstryknęłam parę ubranek, które Kubuś od mojej mamy dostał :) Co przyjeżdżam do domu, to coś nowego na półce znajdę :) Mama wreszcie może poszaleć, bo jak my z siostrą się rodziłyśmy, to w sklepach nic nie było :)

[ATTACH]4929[/ATTACH] [ATTACH]4930[/ATTACH] [ATTACH]4931[/ATTACH]

przesłodkie, zwłaszcza porteczki :36_3_1:

dawaj więcej :D

Więcej już w szafie poskładane, zobaczycie już na Kubusiu :) Te dostałam teraz, więc pstryknęłam od razu, bo później zapominam :)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
ja sobie slucham muzyczki i tak wymyslam rozne rzeczy robie spagetti :D o 15 po Oliw obiad musi byc gotowy jak ona przyjdzie :D pomylam naczynia i jakos sie spocilam przy tej czynnosci....dziwne
Lutka ja to bym chciala w kwietniu ale dokumenty M dopiero wczoraj do nas doszly a dzis musial z ludzmi pojechac na budowe i wroci niestety w godz kiedy juz zamkna urzedy.bo ja tak mysle caly czas o tym slubie i strasznie chce juz byc po:36_3_1: strasznie mi sie podoba ze bede zona :D i jak Ola wyjdzie wczesniej to bedzie z nami a jak nie to na ostatnich nogach sie doczolgam i z brzuszkiem:D taki jest moj tpok myslenia :D a jak zrobimy to jutro sie dowiemy.A M dzis odbiera autko :D udalo nam sie zaplacic ostatnia rate i zabiera go dzis bo tak to bylismy bez prywatnego auta tylko busy jak cos :D wiec wieksze pole do popisu do zalatwiania czegos.

O rany, byle tylko ten ślub nie przyśpieszył pojawienia się Oleńki na świecie. Może zaplanujcie na maj, bo jeszcze się impreza na porodówce skończy :)

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2corun
Lutka ja to bym chciala w kwietniu ale dokumenty M dopiero wczoraj do nas doszly a dzis musial z ludzmi pojechac na budowe i wroci niestety w godz kiedy juz zamkna urzedy.bo ja tak mysle caly czas o tym slubie i strasznie chce juz byc po:36_3_1: strasznie mi sie podoba ze bede zona :D

też lubię ten stan :) nie spodziewałam się ze "posiadanie" męża do mi tyle satysfakcji, spokoju i stabilizacji.

Ja też mam takie uczucia. Zupełnie co innego niż taki luźny związek.

Odnośnik do komentarza

Amelcia koszulka mi sie bardzo podoba!!
Daffodil twoje tez ta srodkowa chyba najbardziej :D
a ubranka sliczne a portusie no bomba a to fajnie twoja mama ma gust bo moja to niestety niema co do ciuszkow dzieciecych...chyba ze moja Oliw gdzies z nia idzie do sklepu i sama sobie wybiera...
a jestem ciekawa bo ponoc tesciowa cos kupila i znajomy ma dzis wyjechac z Ukrainy i powinien byc jutro w nocy i przywiezie jestem ciekawa co nam kupila hihi...bo ona kochana nawet mi jakas bluzke ciazowa kupila :36_21_5: i czeka juz miesiac az ktos to nam przywiezie.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
lutka
mama2corun
Lutka ja to bym chciala w kwietniu ale dokumenty M dopiero wczoraj do nas doszly a dzis musial z ludzmi pojechac na budowe i wroci niestety w godz kiedy juz zamkna urzedy.bo ja tak mysle caly czas o tym slubie i strasznie chce juz byc po:36_3_1: strasznie mi sie podoba ze bede zona :D

też lubię ten stan :) nie spodziewałam się ze "posiadanie" męża do mi tyle satysfakcji, spokoju i stabilizacji.

Ja też mam takie uczucia. Zupełnie co innego niż taki luźny związek.

dokładnie, w moim przypadku zupełnie nie sprawdzało się stwierdzenie: po co nam papier, przeciez kochamy się i slub tego nie zmieni.
Oj zmienił. Nie samo uczucie co prawda :) bo ono nie uległo zmianie, ale wszystko inne postrzegam inaczej. Z wiekszym spokojem.

Odnośnik do komentarza

daffodil
no więc wklejam :)

koszulki do karmienia mam trzy w tym jedna znaleziona po przetrząśnięciu mojej własnej szafy :) nadaje się idealnie, bo ma dużo guziczków.
[attach]4924[/attach]

tą sobie kupiłam niedawno:
[attach]4925[/attach]

a ta jest już typowa dla matki karmiącej :) trochę śmieszna, bo kojarzy mi się z ubraniami z sex shopów :) kupiłam ją z myślą o mojej towarzyszce z pokoju poporodowego, która może mieć gości bez przerwy (mam nadzieję, że na taką nie trafię). A koszulka jest praktyczna pod tym względem, że można wyciągnąć cyca przez otworek i przykryć się bolerkiem :)
[attach]4926[/attach] [attach]4927[/attach] [attach]4928[/attach]

wszystkie są boskie:)))))

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny a czarna aga może się nie odzywa bo juz urodziła albo jest w szpitalu termin jak najbardziej normalny dla bliźniaków to 35-37 tydzień !!!!!! Bliźniaki nawet jak sie urodzą w 8-miesiącu to wcale nie rzadkość!!!!!wiem bo mam 2 koleżanki które rodziły bliźniaki i każda rodziła przed 34 tygodniem !! Dzieci małe ale zdrowe i po dwóch tygodniach miały już je w domkach

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...