Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Nietoperek84
Ulenko kochana moja a jak u Ciebie?:D jak idzie odrabianie "pracy domowej"?:36_1_21::36_1_21:
Wszystko ok??

prace domową wczoraj odrobiliśmy :smile_move: i normalnie musi być coś na rzeczy bo nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tyle śluziku :whistle: hehehe

Alfa moja mama mówi że poszła do szpitala jak byla ze mną i nic. chyba dali jej jakieś tabsy i do domu. to mówi że jak zaczęła sprzątać, myć wszytko, okra i na końcu zapodała gorącą kąpiel to szybko wyszłam :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Alfa nie bój się. Ja miałam przeprowadzoną prowokację (miałam rozwarcie na dwa palce i brak skurczów, popołudnie musiałabym spędzić sama w domu, więc się uparłam, że zostaję w szpitalu, bo się boję być sama). Rodziłam na oxytocynie i bez znieczulenia i nie było aż tak strasznie... :D :D

Ula pamiętaj, że ktoś musi zastąpić Alfę.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
:sofunny: zaraz padnę ze śmiechu. Miś wszedł do łóżeczka, zdjął spodnie, zdjął pieluchę, wziął w paluszki swój interesik i coś do niego gada :hahaha:

Mamus padam :sofunny::sofunny: moze maja sobie do pogadania :smile_move:

Hej Oopsy :mylove:

Alfa sex wlasnie tez pomoc działa :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ula to jesz juz za 4!?!? :sofunny::sofunny:
Bardzo się cieszę,ze wzielas się poważnie za robotę :D Teraz czekamy na info II!!!
Mi zostało 12 dni ćwiczeń yogi,co by kolejne dni przyniosły oczekiwany efekt ;)
Alfa,ja tez odnodze wrażenie,ze my bardziej to przeżywa my niż Ty hihihi ;)
Juz nie mogę się doczekać zdjęcia Twojej Laurki!!! :36_3_1:
A ja byłam w sobotę w autlecie we Wroclawiu i lipa totalna.Kupilam sobie rajstopy,mojemu P.majty no i tyle fajnie,ze sobie ladniusie jeansy :D
Doszlam do wniosq,ze kolejnym razem jade do Berlina do autletu,ode mnie to nawet bliżej jak do Wrocławia hehehe :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

A ja kupiłam buciki na ciepłe dni. Takie jakieś "kapcie" na płaskiej podeszwie. Echhh...jak mi się marzą śliczniusie buciki na obcasach. Ale nie mogę, bo mam śruby w kości :36_2_43::36_2_43:

Już nawet sobie wymyśliłam, że bliżej lata sobie kupię i będę zakładać na 10 minut, a później zmieniać na płaskie...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...