Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Właśnie tak spojrzałam tylko my robimy 28 jej urodzinki bo 5 ma moja chrzesniaczka :) Zastanawiam się jeszcze muszę zadzwonić tam gdzie robiłam ostatnio torcik , ale nie wiem czy mi zrobią kubusia puchatka a jak nie to może biedronkę .

Ania mała ma duzo zabawek powiedzi mi czym się bawi najbardziej ?

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Ten kubuś fajny a teletubisie odpadaja
Fajne są takie aukcje ale jak patrzę na ceny to mnie się gorąco robi MEGA ZESTAW ZABAWEK FISHER PRICE-STOILK-KRZESELKO (813685088) - Aukcje internetowe Allegro
też myslimy o takim czyms ale tańszym i był kubus puchatek Fisher Price SKOCZEK HIP HOP ZEBRA RODEO RÓŻOWA (815401251) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Ja uważam , że bardzo ciężko kupić rocznemu dziecku zabawkę , która bezie się bawić.
My robimy Młodej roczek w przyszłą Sobotę . Kupiliśmy jej komórkę FP ale ciekawa byłam jak się nią bedzie bawić i daliśmy jej wcześniej i co? Zabawka leży w kącie.
Może raz na dzień chwilkę coś naciśnie i tyle.:kiepsko:

Wy macie starsze dzieci więc Wam łatwiej:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv7382vnqahq.png

Odnośnik do komentarza

hej Dziewczyny!
Marta i Ania fajne zabaweczki powybierałyście dla Soich perełek! Ja już myślę o prezencie pod choinkę Leonowi i chyba mu kupie osiołka do skakania :) myślę, że to będzie strzał w dziesiątke!

witam kolejna Nową Mamusię!!!

W weekend mamy gosci, mój brat z żona i córka przyjda, juz sie doczekac niemogę! :D

Ania do lekarza chyba niepójde bo ten ból nie jest jakis wielki a w dodatku jakby mi coś chcieli z nim zrobic to narazie nie mogę sobie na to pozwolić bo mąż ma rękę złamaną i kto wtedy autem pojedzie? :) Ostatnio rozmawiałam z J. ,że jeszcze w zyciu nic nie maiłam złamanego, on tak samo a tu nagle J. noga a ja palec u nogi hehe :o_no:

to sie rozpisałam :)

Odnośnik do komentarza

goya

Ania do lekarza chyba niepójde bo ten ból nie jest jakis wielki a w dodatku jakby mi coś chcieli z nim zrobic to narazie nie mogę sobie na to pozwolić bo mąż ma rękę złamaną i kto wtedy autem pojedzie? :) Ostatnio rozmawiałam z J. ,że jeszcze w zyciu nic nie maiłam złamanego, on tak samo a tu nagle J. noga a ja palec u nogi hehe :o_no:

No to nieźle - jak to mówią nieszczęścia chodzą parami :glass: dużo zdrówka dla Was !!!

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

ania2012
goya

Ania do lekarza chyba niepójde bo ten ból nie jest jakis wielki a w dodatku jakby mi coś chcieli z nim zrobic to narazie nie mogę sobie na to pozwolić bo mąż ma rękę złamaną i kto wtedy autem pojedzie? :) Ostatnio rozmawiałam z J. ,że jeszcze w zyciu nic nie maiłam złamanego, on tak samo a tu nagle J. noga a ja palec u nogi hehe :o_no:

No to nieźle - jak to mówią nieszczęścia chodzą parami :glass: dużo zdrówka dla Was !!!

hehe dzięki!

KasiaMM u nas hitem tak od roczku był Garnuszek na klocuszek, to dzisiaj sie nim bawi!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...