Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Witam u nas pogoda do dupy pada mrzawka , ale po chlebek musieliśmy iść więć chwilkę bylismy na dworze . Moja dzisiej najchętniej by patrzała na bajki mam dosyć tej pogody chce żeby było ciepło bo zwariuje .
Goya witaj no Leonek już duzy ze teraz dopiero ci się zacznie :))) Zaglądaj częściej do nas
Basia no wyklady są okropne i jeszcze dziecka wogóle nie widzisz , no ale cóż jak trzeba to trzeba . Ile ci jeszcze zostało tej nauki ???

Odnośnik do komentarza

Hej

Goya gratki dla Leonka :brawo:

Barbaraaaaa
współczuję weekendowych wykładów i wytrwałości życzę.

Karina, Martusia
co u Was ? Fajnie jak by się odezwały jeszcze Renatka, Aga, Gosia i reszta dziewczyn.

A ja czekam na paczkę z dekoracjami na urodziny, właśnie tam dzwoniłam i powiedzieli że wysłali w dniu zamówienia a ja jeszcze jej nie dostałam :( Mają wysłać ponownie - mam nadzieję, że zdąży dojść do urodzin :glass:.

Miłego dnia

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

no to fajnie bedzie , moja coś się zaczeła bać balonów . Nie wiem co jej odbiło , chodź na pierwsze urodzinki jak M dmuchał balon to pękł ale później na imprezie bawiła się i było ok a teraz jak dostała balona to się boi . Więc chyba nie będę stroić chodź jeszcze mi zostały :)
A jak Natalka i mowa jej i robienie na nocnik ?

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
no to fajnie bedzie , moja coś się zaczeła bać balonów . Nie wiem co jej odbiło , chodź na pierwsze urodzinki jak M dmuchał balon to pękł ale później na imprezie bawiła się i było ok a teraz jak dostała balona to się boi . Więc chyba nie będę stroić chodź jeszcze mi zostały :)
A jak Natalka i mowa jej i robienie na nocnik ?

Moja znowu nocnika się boi :sofunny: więc wciąż u nas pieluszkowo.

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Witam u nas pogoda do dupy pada mrzawka , ale po chlebek musieliśmy iść więć chwilkę bylismy na dworze . Moja dzisiej najchętniej by patrzała na bajki mam dosyć tej pogody chce żeby było ciepło bo zwariuje .
Goya witaj no Leonek już duzy ze teraz dopiero ci się zacznie :))) Zaglądaj częściej do nas
Basia no wyklady są okropne i jeszcze dziecka wogóle nie widzisz , no ale cóż jak trzeba to trzeba . Ile ci jeszcze zostało tej nauki ???

jestem na drugim roku,a to jest 3 letnie bo to licencjat,ale potem może jeszcze na 2 lata pujde na magisterke.Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

No jeszcze zostało 42 dni , nawet nie wiem kiedy , niedawno było takie małe . Powiem ci że fajnie mieć takie malutkie dziecko , teraz moje dwie kuzynki urodziły i jak widziałam takie małe to poprostu zapomniałam że moje takie było .
U nas ok mała śpi a ja odpoczywam po ciężkim dniu . A powiedz mi drogi taki piesek i co robi ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...