Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe Mamulce 2009


bloomoo

Rekomendowane odpowiedzi

Mirando fajnie, ze wreszcie się udało z tym postem. Wiesz, ja też uważam, że te żele to chyba raczej taka namiastka, i tak nie pomogą do końca, więc nie kupiłam wcale. Jakoś dajemy radę :)

Happymum widzę, że nam nowa gwiazdka rośnie medialna :) Śliczne foto, które bierze udział w konkursie, Patka ma duże szanse :)

mamma słuszny wybór ze spacerówką, Alanek ma więcej pola do obserwacji :) Fotki świetne :)

Stysia trzymam kciuki za jutro :D

Gabalas no to zaszaleliście z tymi kwaterami w Grzybowie :)

AgulaMamula oby Karolince się unormowało jak najszybciej :)

Wiki, czekamy na foty :)

Martuska dzięki za polecenie Świnoujścia :)

Agnieszka31 będzie dobrze jutro!! Pierożek da radę :)

A my mieliśmy miłą niespodziankę. Niedawno właśnie odjechali teściowie, przyjechali z wizytą i przywieźć Lence prezent, o którym już dawno mówili. Mała dostała leżaczek :)
Od razu rozłożyliśmy i była próba generalna :) Lence się podoba :) Fajnie, bo łatwiej mi będzie ją czymś zająć i karmić w leżaczku :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Mirando - a powiedz mi jak sobie dajesz rade z praca i Miloszkiem? Tzn. jest tak jak podejrzewam, ze bedzie i u mnie - tzn. po pierwszym szoku czlowiek cieszy sie praca, takim oderwaniem od domu, czy wciaz masz dola jak wychodzisz do pracy?

Kami
- no my tez w tym roku odpuscilismy sobie wyjazdy. Raz, ze urlop chcemy zeby caly A. wykorzystal "na Maksa" ;-), dwa, kasaaaa..

Gabalas - uj, to niezle placiliscie :/

Aga - jak po okuliscie? Beda Pierozkowi przepychac kanaliki? Kurde, tak sobie myslalam o tym zabiegu... wolalabym, zeby Maksior mial to w znieczuleniu ogolnym robione, bo jak bede miala go trzymac to masakra. Ja jestem taka, ze spoko, utrzymam, nie bede panikowac, ale potem, za jakies 2 dni z tydzien nerwobole w klatce piersiowej bede miala. Starosc, nie radosc ;-)

Mamma - super wozek! Kurcze, gdyby nie fakt, ze wydalismy kase na ten nasz wozek tez bym sobie lekka spacerowke sprawila. Znoszenie wozka to jednak koszmar :)

Dzisiaj z Maksiorem idziemy na szczepienie. Mam nadzieje, ze pogoda bedzie oki, bo auto w naprawie. Wczoraj nam panowie, ktorzy scinaja trawe wybili szybe w aucie. Dobrze, ze zostawili kartke, ze to oni.

A poza tym wczoraj kolejna niby opiekunka byla. To dluzszy temat, ale mowie Wam - masakra, kobita chciala tak po 5 minutach rozmowy, pokazac jak to sie zna na dzieciach i my tu o warunkach a ona nagle Maksiora bierze i zaczyna uczyc przewrotow z brzucha na plecy :))))
O rany, mowie Wam, gdyby nie fakt, ze to dotyczy mnie to bylaby niezla komedia...

Milego dnia, spadam po jakas kawe i szykujemy sie szczepic, ech.

Trzymajcie sie :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e8709fd38b.png

http://www.suwaczek.pl/cache/12571a6fee.png

Odnośnik do komentarza

WITAM WITAM:bye::bye:

bajustyna

Dziewczyny mam pytanie, które dzieciaczki już jeżdżą w spacerówce? Mamma i Wiki :)

Bajustynko dopisuje sie do listy :]
Nasza Patusia tez od dłuższego czasu ma zamontowana spacerówke, bo ciężko napisać ze w niej jeżdzi:o_no::o_no::o_no: raczej korzysta z niej jak sen ja zmorzy:o_master::o_master::o_master:a tak to tylko rece:36_1_4::36_1_4::36_1_4:i nic nie pomaga nawet dłuższe przetrzymanie:36_1_4::36_1_4: wyje jak sie ja tylko wsadzi, nie pomagaja nawet zamontowane tam zabawki:36_1_4:
pocieszam sie ze jak moze wieksza bedzie to wtedy jej przejdzie:36_1_1::36_1_1:

Mirando
Dzieki za smska:36_1_1::36_1_1::Całus::Całus::Całus:

Kami

z tą medialna gwiazdą to przesada:36_1_1::Oczko:
zgłosiłam fotkę ale bez wiekszych nadzieji:36_1_1::36_1_1:
miło by było i fajna przygoda ale nie napalam sie niepotrzebnie:36_1_1::36_1_1:

Dziewczyny musze sie pochwalić:36_1_1::Spoko:
dzis Pati przespala cała noc :Podziw::Podziw::Podziw::Podziw:
tzn od 20.30 do 5 rano:o_master::o_master2::o_master2::o_master2:
ja sie pozniej tez kimne:36_1_1::36_1_1:
szok!!!!! pierwszy raz jej sie to zdarzyło:o_master:
nie wiem czy po tej butli od Zaynab czy co:o_master: hehe czy od tego ze dostala samą butle na kolacje bez mojego mleka:36_1_1:

w kazym razie jak sie obudzila o 5 to poszla spac przed 8 :36_1_1::36_1_1:
coraz dłuzsze sa jej przerwy miedzy śpiunkaniem:36_1_1:
w każdym razie butla jest rewelacyjna:o_master:
mam zamiar kupic jeszcze jedna ta bedzie na mleko a druga na picie:36_1_1:

Pati wczoraj z niej mleczko na kolacje wypiła i piła tak super, powoli skupiona, bez zadnych przerw na odbijanie(o to najbardziej mi chodziło):36_1_1::36_1_1::36_1_1: i co najlepsze zaczeła podsypiac jak przy cycu:o_master::36_1_1::36_1_1::36_1_1: wiec bardzo jej sie spodobała:36_1_1:
także u nas BUTLEKA REWELACJA!!!!:o_master::o_master::o_master:

Co robicie na obiadek ??:o_master::36_1_1::36_1_1:
ja jakos ostatnio nie mam pomysłu:36_1_1:
znów robie żeberka pieczone:36_1_1::36_1_1: tzn mostki z żeberkami tam jest wiecej chudego mieska:36_1_1::36_1_1: dla mnie a zeberka dla Daniela:36_1_1::36_1_1:
wszyscy happy:36_1_1::36_1_1:


Wiki

jak tam bioderka Majusi ??
wszystko sie juz naprawiło ??byliscie na kontroli?? trzymam kciuki za chrzcinki:36_1_1::36_1_1: pewnie rewelacyjnie wyjda:36_1_1::36_1_1:

AgulaMamula
współczuje że małej znowu coś nie pasuje, ale to moze taki dzien??czy jakis czas juz to trwa?? bo u nas widocznie taki dzien był wczoraj...tzn nawet przedpoludnie, bo pozniej mala popuszczała bączki i przeszło zupełnie inne dziecko- usmiechała sie i gruchała:o_master::o_master: nauczyła sie pierdziec buzia i robi to w wolnej chwili:o_master::36_1_1::36_1_1:
żelu jeszcze nie nabyliśmy- ale mam zamiar zakupic niech leży w domku poki co:36_1_1::36_1_1:zawsze lepiej miec pod reka- nigdy nie wiadomo kiedy bedzie potrzebny:36_1_1::36_1_1::36_1_1:
Mam nadzieje ze szybko przejdzie Karolince i innym naszym Bączkom wstawanie tak czesto w nocy:36_1_1::36_1_1:
nie chce sobie nawet wyobrazac jakie niewyspane jestescie:36_19_2::36_19_2:

mamma
po fotkach widac ze Alankowi zmiana bardzo sie spodobala:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

vaneska
u nas z Pysia mamy to samo- jak ktos kogo rzadko widuje chce ja wziac albo chociaz sie zblizy i zaczepia to zaraz jest placz:o_master:
pocieszyłas mnie troche , bo juz myslalam ze nasza Pati jest takim dzikuskiem:36_1_1::36_1_1:
ale widocznie to taki wiek:36_1_1::36_1_1:
poza tym my mieszkamy tylko we trojke babcie sa o 65km jedna i druga strone od Świdnika, praktycznie my tylko z Niunią to czego sie spodziewac- jak wszystkich innych widzi tylko od świeta:36_1_1::36_1_1:
chociaz powiem ci ze jak dłuzej z kims poprzebywa i ktos ten sie nie narzuca to pozniej da sie wziac i zabawic nawet:36_1_1::36_1_1:
tak bylo u tej babci u ktorej mamy zamiar ja zostawic na dwa dni i jechac na to wesele w twoje strony:36_1_1::36_1_1:
a jak nazywa sie miejscowośc w ktorej Ty mieszkasz??

Agnieszka31
masz wybaczone tak żadkie zagladanie, i pisanie na forum:Oczko::Oczko::Oczko::Śmiech::Śmiech:
i tak podziwiam mamuski ze swoimi słodkimi dwójeczkami ze sie odzywaja- ja nie wiem czy dałabym rade..czasami ze słodką "jedynką" brakuje czasu a doba za krótka na to co by sie chcialo zrobic:36_19_2::36_19_2:

aaaa i
Stysiu
Myslami jestem z Tobą !!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daj znać jak bedzie po wszystkim
:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

zmykam mieszkanko ogarnąc bo dzis siostra ma nas nawiedzić:36_1_1::36_1_1:
miłego , slonecznego i spacerowego dzionka Wam zyczę a Mirandzie szybkiej pracy:36_1_1::36_1_1: tzn zeby szybko mineła:36_1_1::36_1_1:

Buziaczki i pozdrowionka:36_1_1::36_1_1:

Nasz ALBUMIK :]]
http://parenting.pl/album.php?u=1847

http://patrycja-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3hg3a5g3l.png

Odnośnik do komentarza

sYLWUŚ
a jak tam castingi sobotnie tez takie- super nianie przychodziły??czy trafiło sie cos konkretnego ?? a co z ta opiekunką tez znajomej synka??:36_1_1::36_1_1:

Jakimi szczepicie szczepionkami ??skojarzonymi ??
Koniecznie Daj znac ile Maksior waży:36_1_1::36_1_1: obstawiam 8:36_1_1::36_1_1:albo wiecej:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

a kawka sie stukam:36_1_1::36_1_1: a tak na dobry dzień :36_1_1::36_1_1:

Nasz ALBUMIK :]]
http://parenting.pl/album.php?u=1847

http://patrycja-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3hg3a5g3l.png

Odnośnik do komentarza

witam!

Ja jednak wstrzymam się z spacerówką. Mojej się podoba w gondoli nie płacze ani nic. Wogóle rodzice i teście mi mówią, że " Martynka to jest Twoja nagrodą, Kinga była takim rozbójnikiem to Martynia jest aniołkiem" Ciekawe jak długo będzie aniołeczkiem :)
Muszę Wam się tez czymś pochwalić moja Calineczka PRZEKRĘCIŁA SIĘ JUŻ KILKA RAZY NA BRZUSIO I Z BRZUSIA NA PLECKI !!!!
Także na każdego przyjdzie pora :)

Stysia powodzenia na egzaminie!!! Ja jeszcze sie nie zmobilizowałam do przystąpienia poraz kolejny do egzaminu. Tak się boję a tak bardzo bym chciała mieć już prawo jazdy
!!!:white_flag:
Jak tam samopoczucie? Chodzi i czy masz jakieś mdłości albo inne dolegliwości związane z ciążą?:bocian::bocian:

Moja szwagierka nadal się stara o dzidziulka i nic :36_2_58: Jestem całym sercem z nimi a tu nic. Pisałam Wam kiedyś dwa razy poroniła a teraz od czerwca czy maja się starają. Mam nadzieję, że się im w końcu uda.

Wiki to Twoja Maja ma wtedy chrzest co ja mam 6 rocznicę ślubu!!!:slub::slub:
Muszę coś mojemu sprawić ale co...??? Jakiś pomysł?

Sylwia to nie ciekawie z tymi opiekunkami. A co z tą co u koleżanki opiekowała się dziećmi?

Happy ja szczepie 5 w 1. A Ty? I niczym więcej!
To wielki gratki dla Pati! Obyś dalej mogła przesypiać całe noce :)

Oki lecę bo idziemy do mojej babci na obiadek :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam Was

Stysia- kciuki zacisniete!!!!!!!!!!!!!!!!

Sylwia- do okulisty dopiero na 19.30, z tego co czytalam o zabiegu to rodzice zostaja na zewnatrz, z maluchom nie daja znieczulene poniewaz jeszcze je moga przytrzymac, zreszta ja sie bym bala jak takie male dziecko przejdzie takie znieczulenie ogolne, wiem ze zwsze ryzyko znieczulenia takiego jest u starszych ludzi a nie mam pojecia jak to z takimi malenstwami

Happy- zazdroszcze przespanej nocy, jak widzisz u mnie jest na odwrot, finalnieobudzil sie Pierozek o 6.00 i teraz zasnal, zobaczymy na jak dlugo,
a z dwojeczka z pewnoscia bys sobie poradzila, troche mniej czasu dla siebie zostaje ale jakos idzie do przodu,

Justys- u mni spcerowka od zawsze, mam gondole ale Pierozek strasznie sie w niej zanosil, zreszta przez teulewania nie mogl byc a plasko,
teraz siedzasobie z Ala na przeciwko w wozku i przynajmniej mniej buczy mlody,
Ale jak u Ciebie nie ma histerii to niech sobie wygodnie lezy

lece po kawe, najlepiej dozylnia!!!!!!!!!!!!!!
buiaki
spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

happymum
WITAM WITAM:bye::bye:

bajustyna

Dziewczyny mam pytanie, które dzieciaczki już jeżdżą w spacerówce? Mamma i Wiki :)

Bajustynko dopisuje sie do listy :]
Nasza Patusia tez od dłuższego czasu ma zamontowana spacerówke, bo ciężko napisać ze w niej jeżdzi:o_no::o_no::o_no: raczej korzysta z niej jak sen ja zmorzy:o_master::o_master::o_master:a tak to tylko rece:36_1_4::36_1_4::36_1_4:i nic nie pomaga nawet dłuższe przetrzymanie:36_1_4::36_1_4: wyje jak sie ja tylko wsadzi, nie pomagaja nawet zamontowane tam zabawki:36_1_4:
pocieszam sie ze jak moze wieksza bedzie to wtedy jej przejdzie:36_1_1::36_1_1:

Mirando
Dzieki za smska:36_1_1::36_1_1::Całus::Całus::Całus:

Kami

z tą medialna gwiazdą to przesada:36_1_1::Oczko:
zgłosiłam fotkę ale bez wiekszych nadzieji:36_1_1::36_1_1:
miło by było i fajna przygoda ale nie napalam sie niepotrzebnie:36_1_1::36_1_1:

Dziewczyny musze sie pochwalić:36_1_1::Spoko:
dzis Pati przespala cała noc :Podziw::Podziw::Podziw::Podziw:
tzn od 20.30 do 5 rano:o_master::o_master2::o_master2::o_master2:
ja sie pozniej tez kimne:36_1_1::36_1_1:
szok!!!!! pierwszy raz jej sie to zdarzyło:o_master:
nie wiem czy po tej butli od Zaynab czy co:o_master: hehe czy od tego ze dostala samą butle na kolacje bez mojego mleka:36_1_1:

w kazym razie jak sie obudzila o 5 to poszla spac przed 8 :36_1_1::36_1_1:
coraz dłuzsze sa jej przerwy miedzy śpiunkaniem:36_1_1:
w każdym razie butla jest rewelacyjna:o_master:
mam zamiar kupic jeszcze jedna ta bedzie na mleko a druga na picie:36_1_1:

Pati wczoraj z niej mleczko na kolacje wypiła i piła tak super, powoli skupiona, bez zadnych przerw na odbijanie(o to najbardziej mi chodziło):36_1_1::36_1_1::36_1_1: i co najlepsze zaczeła podsypiac jak przy cycu:o_master::36_1_1::36_1_1::36_1_1: wiec bardzo jej sie spodobała:36_1_1:
także u nas BUTLEKA REWELACJA!!!!:o_master::o_master::o_master:

Co robicie na obiadek ??:o_master::36_1_1::36_1_1:
ja jakos ostatnio nie mam pomysłu:36_1_1:
znów robie żeberka pieczone:36_1_1::36_1_1: tzn mostki z żeberkami tam jest wiecej chudego mieska:36_1_1::36_1_1: dla mnie a zeberka dla Daniela:36_1_1::36_1_1:
wszyscy happy:36_1_1::36_1_1:


Wiki

jak tam bioderka Majusi ??
wszystko sie juz naprawiło ??byliscie na kontroli?? trzymam kciuki za chrzcinki:36_1_1::36_1_1: pewnie rewelacyjnie wyjda:36_1_1::36_1_1:

AgulaMamula
współczuje że małej znowu coś nie pasuje, ale to moze taki dzien??czy jakis czas juz to trwa?? bo u nas widocznie taki dzien był wczoraj...tzn nawet przedpoludnie, bo pozniej mala popuszczała bączki i przeszło zupełnie inne dziecko- usmiechała sie i gruchała:o_master::o_master: nauczyła sie pierdziec buzia i robi to w wolnej chwili:o_master::36_1_1::36_1_1:
żelu jeszcze nie nabyliśmy- ale mam zamiar zakupic niech leży w domku poki co:36_1_1::36_1_1:zawsze lepiej miec pod reka- nigdy nie wiadomo kiedy bedzie potrzebny:36_1_1::36_1_1::36_1_1:
Mam nadzieje ze szybko przejdzie Karolince i innym naszym Bączkom wstawanie tak czesto w nocy:36_1_1::36_1_1:
nie chce sobie nawet wyobrazac jakie niewyspane jestescie:36_19_2::36_19_2:

mamma
po fotkach widac ze Alankowi zmiana bardzo sie spodobala:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

vaneska
u nas z Pysia mamy to samo- jak ktos kogo rzadko widuje chce ja wziac albo chociaz sie zblizy i zaczepia to zaraz jest placz:o_master:
pocieszyłas mnie troche , bo juz myslalam ze nasza Pati jest takim dzikuskiem:36_1_1::36_1_1:
ale widocznie to taki wiek:36_1_1::36_1_1:
poza tym my mieszkamy tylko we trojke babcie sa o 65km jedna i druga strone od Świdnika, praktycznie my tylko z Niunią to czego sie spodziewac- jak wszystkich innych widzi tylko od świeta:36_1_1::36_1_1:
chociaz powiem ci ze jak dłuzej z kims poprzebywa i ktos ten sie nie narzuca to pozniej da sie wziac i zabawic nawet:36_1_1::36_1_1:
tak bylo u tej babci u ktorej mamy zamiar ja zostawic na dwa dni i jechac na to wesele w twoje strony:36_1_1::36_1_1:
a jak nazywa sie miejscowośc w ktorej Ty mieszkasz??

Agnieszka31
masz wybaczone tak żadkie zagladanie, i pisanie na forum:Oczko::Oczko::Oczko::Śmiech::Śmiech:
i tak podziwiam mamuski ze swoimi słodkimi dwójeczkami ze sie odzywaja- ja nie wiem czy dałabym rade..czasami ze słodką "jedynką" brakuje czasu a doba za krótka na to co by sie chcialo zrobic:36_19_2::36_19_2:

aaaa i
Stysiu
Myslami jestem z Tobą !!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daj znać jak bedzie po wszystkim
:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

zmykam mieszkanko ogarnąc bo dzis siostra ma nas nawiedzić:36_1_1::36_1_1:
miłego , slonecznego i spacerowego dzionka Wam zyczę a Mirandzie szybkiej pracy:36_1_1::36_1_1: tzn zeby szybko mineła:36_1_1::36_1_1:

Buziaczki i pozdrowionka:36_1_1::36_1_1:

GRATULACJE dla Patrysi za przespaną noc :Śmiech:
Ja tzn moja mama robi na obiadek zupke jarzynową :Śmiech:
Dzięki ze zapytałaś, bioderka jeszcze do końca nie naprawione, ale już malutko im brakuje. Na kontroli byliśmy 4 sierpnia i teraz mamy 8 września. Mam ją szeroko pieluchować, ale tylko na noc :Śmiech: Lekarz powiedział że to wystarczy :Śmiech: aby Majusia za miesiac do dwóch miała zdrowe bioderka :36_7_8:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Witam z pracy kochane Mamulki!!!

bajustyna wielkie gratulacje dla Martynki!!! :Kiss of love:

gabalas Nika wie co dobre, hihi :36_1_11: Świat podziwia...

happymum ja szczepię 6 w 1.

sylwia77 wiesz Sylwuś... najgorszy dla mnie był pierwszy tydzień. Teraz jest o niebo lepiej, ale tęsknię za Miłoszkiem i zapier... do domu biegiem... :o_no: Daj znać po szczepieniu!

mamma no mały w spacerówce jak król na tronie :D Cudne foteczki!!!

Agnieszka31 Dziękuję bardzo za miłe słowa! Czekam na relację z wizyty u lekarza!!!

Odpisałam ile zdążyłam... Pozdrówka dla Wszystkich zostawiam i wracam do pracy!!!

http://cap30.caption.it/10259/captionit0150750735D37.jpg :36_3_1:

http://miloszek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

bajustyna
witam!

Ja jednak wstrzymam się z spacerówką. Mojej się podoba w gondoli nie płacze ani nic. Wogóle rodzice i teście mi mówią, że " Martynka to jest Twoja nagrodą, Kinga była takim rozbójnikiem to Martynia jest aniołkiem" Ciekawe jak długo będzie aniołeczkiem :)
Muszę Wam się tez czymś pochwalić moja Calineczka PRZEKRĘCIŁA SIĘ JUŻ KILKA RAZY NA BRZUSIO I Z BRZUSIA NA PLECKI !!!!
Także na każdego przyjdzie pora :)

Stysia powodzenia na egzaminie!!! Ja jeszcze sie nie zmobilizowałam do przystąpienia poraz kolejny do egzaminu. Tak się boję a tak bardzo bym chciała mieć już prawo jazdy
!!!:white_flag:
Jak tam samopoczucie? Chodzi i czy masz jakieś mdłości albo inne dolegliwości związane z ciążą?:bocian::bocian:

Moja szwagierka nadal się stara o dzidziulka i nic :36_2_58: Jestem całym sercem z nimi a tu nic. Pisałam Wam kiedyś dwa razy poroniła a teraz od czerwca czy maja się starają. Mam nadzieję, że się im w końcu uda.

Wiki to Twoja Maja ma wtedy chrzest co ja mam 6 rocznicę ślubu!!!:slub::slub:
Muszę coś mojemu sprawić ale co...??? Jakiś pomysł?

Sylwia to nie ciekawie z tymi opiekunkami. A co z tą co u koleżanki opiekowała się dziećmi?

Happy ja szczepie 5 w 1. A Ty? I niczym więcej!
To wielki gratki dla Pati! Obyś dalej mogła przesypiać całe noce :)

Oki lecę bo idziemy do mojej babci na obiadek :)

Trzymam kciuki za Twoją szwagierke :Oczko: Hehe a ja 6 wrzesnia mam 9 miesiący po ślubie :Śmiech:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
U mnie wszystko w porządku...czuje się tak jakbym "była normalna" ...dziś poleciała mi krew z nosa ...no jakież objawy :) ...poza tym miała lekkie mdłośći, ale wymiotów brak hi hi... jest super, gdyby nie dzisiejszy dzień to by było fantastycznie:)

STYSIUJeszcze wszystko przed Tobą ja miałam dolegliwości dopiero od 12 tc:Śmiech:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

dziewczyny dzię ki za słowa otuchy i pocieszenia:in_love: Fajnie jest wedzieć że nie tylko ja chodzę niewyspana:in_love:
A przyczynę tego humorku chyba znam... Karolinie ząbek wychodzi.. Na razie jest to tylko biała plamka na dziąsełku ale widocznie ją boli skoro taka nerwowa jest... żeby szybko było po:what::what:
Dzisiaj nawet pospałyśmy nawet:taniec1: pobudka była o 2 i potem o 6. Ale wczoraj wcisnęłam jej zupkę i deserek... a ryku przy tym było:what:
Jutro idziemy na szczepienie to zobaczę ile kruszyna waży i wogóle...
A co do spacerówki to na razie nie używamy, bo ona jest dla niuni za wielka i Karolinka z niej wypada, zresztą doskonale się mieści w gondoli, ma pod głową twarda podusię i więcej widzi, co nie przeszkadza jej protestować:sofunny::sofunny: i chcieć na ręce:sofunny:
Styśka
też trzymam kciukasy za zdanie egzaminu:taniec1:
Bajustyna glatulacje dla małej za te piruety:taniec1: moja to tylko na boczki się przekręca i odrazu zwija w scyzoryk i nogi do buzi:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Obiecane zdjecia :
1. Moje drzwi do domu tylko klamka bedzie inna ta jest prowizoryczna :Śmiech:
2. Profile na sufit do tego będą dzisiaj przykręcane płyty sufitowe :Śmiech:
3. Piec do centralnego
4. Panele do pokoju. Wogóle z tymi panelami to Nam się fartnęło bo byliśmy w Łodzi w PRAKTIKERZE w M1 i oglądaliśmy panele i podszedł do Nas taki młody chłopak (pracownik) czy Nam w czyms pomóc i mówimy że szukamy paneli i on wziął Nas do magazynu i powiedział że ma takie panele, ale tu jest 15m2 (a Nam potrzebne 12m2) i że może Nam sprzedać za 10zł m2 bo to końcówka, ale warunkiem jest ze musimy wziąć całe 15m2 wczesniej te panele kosztowały 26,6 zł za m2 no więc się opłacało i towar pójdzie jako uszkodzony, ale jest całkowicie dobry nigdzie nie ma zadnych uszkodzeń tylko poprostu żeby poszło taniej musza wypisać taką kartke ze uszkodzony. Tak sobie pomyślałam ze 16 zl na m2 taniej no więc wzięlismy :Śmiech: Mieliśmy wziać takie proste panele za 15zł za m2, a tu wychodzi że mamy panele za 27zł za m2 :Śmiech: Dobry interes ?? :Śmiech:
5. Miałam Wam nie zdradzać, ale nie moge się powstrzymać to moje kafelki do łazienki. Jakoś będzie poukładane dwu kolorowo bo to na podłoge, ale jeszcze nie wiem jak :Śmiech:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...