Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś specjalnie nie mam apetytu potrafię i cały dzień nie jeść....
ale wczoraj u teściówki to nie powiem 4 razy sobie dokładałam..... ale co tam jeszcze mi wolno...
właśnie tak sobie myślałam, że po porodzie to trzeba będzie się na siłkę zapisać.... z dwóch powodów--- waga i trochę czasu tylko dla siebie (to ważne co by jakiejś deprechy nie złapać) z Julką tak miałam, aż wpadłam na pomysł zostawiania małej z kimś na godzinę i wychodziłam na spacer- pomogło....

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Próbuje znależć coś fajnego w tv, ale nic nie ma a tyle programów :ehhhhhh:

Chyba zrobię sobie drzemkę...

W ogóle nastrój mi się popsuł, bo zajrzałam do grudniówek i jedna z nich poszła do szpitala z tego samego powodu, co ja byłam, czyli nadciśnienia...Ja mam sobie codziennie mierzyć, ale przyznaję-nie robię tego. Czasem zapomnę, a jak już poprosze męża to wychodzą jakieś dziwne wartości. Sama też próbuję, ale ten ciśnieniomierz to taki pompowany ( teśćiowa mówi, że najlepszy ) i cięzko to idzie.
Wydaje mi się, że z tym ciśnieniomierzem coś jest nie tak, bo w domu wychodzą wysokie wartości, a u lekarza czy w szpitalu jest dobrze.
No i zaczęłam sobie wkręcac dziwne rzeczy...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

madzialska
Próbuje znależć coś fajnego w tv, ale nic nie ma a tyle programów :ehhhhhh:

Chyba zrobię sobie drzemkę...

W ogóle nastrój mi się popsuł, bo zajrzałam do grudniówek i jedna z nich poszła do szpitala z tego samego powodu, co ja byłam, czyli nadciśnienia...Ja mam sobie codziennie mierzyć, ale przyznaję-nie robię tego. Czasem zapomnę, a jak już poprosze męża to wychodzą jakieś dziwne wartości. Sama też próbuję, ale ten ciśnieniomierz to taki pompowany ( teśćiowa mówi, że najlepszy ) i cięzko to idzie.
Wydaje mi się, że z tym ciśnieniomierzem coś jest nie tak, bo w domu wychodzą wysokie wartości, a u lekarza czy w szpitalu jest dobrze.
No i zaczęłam sobie wkręcac dziwne rzeczy...

Kochana Ty juz sobie nic nie wkręcaj jesteś 37 to możesz juz rodzić.... i tylko pozytywne nastawienie....

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
madzialska
Próbuje znależć coś fajnego w tv, ale nic nie ma a tyle programów :ehhhhhh:

Chyba zrobię sobie drzemkę...

W ogóle nastrój mi się popsuł, bo zajrzałam do grudniówek i jedna z nich poszła do szpitala z tego samego powodu, co ja byłam, czyli nadciśnienia...Ja mam sobie codziennie mierzyć, ale przyznaję-nie robię tego. Czasem zapomnę, a jak już poprosze męża to wychodzą jakieś dziwne wartości. Sama też próbuję, ale ten ciśnieniomierz to taki pompowany ( teśćiowa mówi, że najlepszy ) i cięzko to idzie.
Wydaje mi się, że z tym ciśnieniomierzem coś jest nie tak, bo w domu wychodzą wysokie wartości, a u lekarza czy w szpitalu jest dobrze.
No i zaczęłam sobie wkręcac dziwne rzeczy...

Kochana Ty juz sobie nic nie wkręcaj jesteś 37 to możesz juz rodzić.... i tylko pozytywne nastawienie....

tak, wiem, że mogę i szczerze to już bym chciała...
Ale jak coś z tym ciśnieniem jest nie tak?

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

madzialska
ma-mmi
a tak z innej beczki... to żadna nie ma kontaktu z Merinque- jakby nie było chyba lada dzień powinna być w domu z Haną

mi się wydawało, że mam numery do wszystkich ( no, do większości ), ale do mnie i tak żadna nie pisze z wieściami o porodzie, więc...

ja mam do trzech z Was;-)))
ale.......................................jeszcze nie rodzę he ehe

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

madzialska
Ja to mam taki plan...Jak zacznę rodzić to nikomu nic nie powiem-ani na forum, ani rodzinie. Dam znać jak już będzie po wszystkim.
Choć z tą rodziną to może być ciężko, bo znając męża po pierwszym skurczu zadzwoni do rodziców :36_2_43:

:36_11_23: nie możesz nam tego zrobić he he he....... ja będę przeć i pisać :hahaha: -żartuję...
Mój na razie jest opanowany jeśli chodzi o skurcze.... tak jak powiedziała mu położna... do szpitala, gdy ja powiem, że już- tak więc kończy się na tym, że pyta jak często i ile trwają?

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ja juz po drzemce.wraca do mnie nadziej a, ze moze to dzis bo jak sie obudzilam to jakos tak dziwnie mnie ciagnie w dole brzucha i do toalety goni i teraz mam dylemat, bo glodnam jak wilk, i te bitki tak pieknie pachna, a jak sie nawtryniam po brzegi i trzeba bedzie do szpitala jechac to sie bede meczyc po znieczuleniu(maja mi dac tzw. pajaczka)bo jest wskazanie ze niby na czczo.a plecy juz mnie naprawde mocno zaczynaja bolec :36_11_23:
oczywiscie jakby co to dam znac .u mnie to raczej szybka akcja bedzie , lekarz powiedzial ze od podania znieczulenia do pozaszywania i odstawienia na sale poporodowa minie jakies max 1,5 godz.
ja mam numery do 3 dziewczyn ma-mmi , viosny, i madzialskiej.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Ja co prawda na początku myślałam o gondoli, ale chyba faktycznie fotelik pójdzie w ruch....
Gosia mam te same numery :-)))
mój też się napina, ale ja już przestałam myśleć "o może już", jak będzie się na prawdę zaczynało to będzie już i wtedy nie będzie odwrotu....
przeglądam ellos.no ale jakoś nie widzę nic ciekawego jeśli chodzi o mnie.... może zajrzę co dla dzieciaczków jest

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jak to mówią szukajcie a znajdziecie....... i znalazłam i spać nie będę mogła jeśli nie zamówię chociaż trochę się boję bo nie wiem jaki rozmiar i w ogóle jakoś boję się bez przymierzania, ale chorobcia jasna pasują do mojej kurtki jak ulał....
no to mam zagwozdkę

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

no i mam.... teściówka pytała co małemu pod choinkę, a ja, że on wszystko ma, ale.................
Drake med 60 lekeballer innenfor Lek & spill Hobbysaker og perler Micki -tego nie ma.... fajna sprawa co prawda nie dla mnie, bo to oznacza, że piłki będą wszędzie ale co tam....

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...