Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

cytrynkowa
ma-mii wypluj te słowa, ja juz mam dosc katarzuska

oby Milence jak najszybciej przeszedl, ale taka pora roku (zwlaszcza w pl )+zeby ...= bleeee... stosujesz masc i ze tak zapytam wyslalam Ci link z gadajacym mlodym bo nie pamietam

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Gosia ja to jestem zdania ze to zalezy od pobudki... jak moj budzil sie razem z tata (6-7) to drzemki byly 2 i innej opcji nie widzialam, ale jak teraz dziecie mi sie budzi w poludnie to nie mam wyjscia jak tak dalej pojdzie to wogole moj malolat bez drzemy bedzie och nooo....
a ja sama na weekend... maz wlasnie pojechal z kumplem na camping konczyc taras na szczescie mamy auto wiec nie jestem uziemiona no i moze wybierzemy sie z tesciowa do szwecji na zakupy o ile bedzie jej sie chcialo...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

hej

Adaś śpi ok 2 drzemki.A ostatnio lubi pospać.

Viosna fajne zakupy z 2giej ręki:36_2_25:

Ma-mmi Kongen super wygląda z tym chlebem i super,że już mu lepiej

Gosia coś się szykuje specjalnego,że taki zryw w stronę formy zaliczasz?:36_7_9:

A ja po urodzeniu jakichś takich migren dostałam,że aż mi chce się wymiotować>tak mnie głowa boli.
Ja zmieniam fotelik adasiowi i wyczytałam i wybrałam firmy cybex :smile:
przystępna cena,dobre opinie kupuję a i we wtorek kupuje D sobie samochód,więc akurat będzie jak znalazł.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5
hej

Adaś śpi ok 2 drzemki.A ostatnio lubi pospać.

Viosna fajne zakupy z 2giej ręki:36_2_25:

Ma-mmi Kongen super wygląda z tym chlebem i super,że już mu lepiej

Gosia coś się szykuje specjalnego,że taki zryw w stronę formy zaliczasz?:36_7_9:

A ja po urodzeniu jakichś takich migren dostałam,że aż mi chce się wymiotować>tak mnie głowa boli.
Ja zmieniam fotelik adasiowi i wyczytałam i wybrałam firmy cybex :smile:
przystępna cena,dobre opinie kupuję a i we wtorek kupuje D sobie samochód,więc akurat będzie jak znalazł.
Migotka wyglada ok. no i gratulujemy auta-co kupujecie?, a swoja droga Ty juz jezdzisz kochana czy trzeba znow cie podkrecic?

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

A z kolei we wszystkie te rewelacje, to rzadko wierzę. Już same sformułowania typu "może potencjalnie", "trudno powiedzieć o ryzyku" itp dają do myślenia. Wiecie, już dawno zaobserwowałam, że ludzie lubią się bać, i podanie takich rewelacji zawsze ma jakiś oddźwięk, a odwrotnie, napisanie, że coś nie szkodzi, przechodzi bez echa.

Jak tam Maluszki?

Napisałam sms do Słonko, czemu się nie odzywa. NIestety Przemuś ma początki zapalenia płuc, więc po prostu Słonko nie ma weny do pisania. Nie dziwię się jej wcale.

Ja dziś podrzucam Młodego do Dziadków, a sama jadę wspomóc męża w pracy. Zapewnia katering na dużą imprezę plenerową i potrzebuje rąk do pracy, więc dziś tyram fizycznie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

migotka nie ma jakiegos specjalnego powodu ze zaczelam cwiczyc no moze poza tym ze zamiast "kaloryferka"na brzuchu wychodowalam bojler.poprostu stwierdzilam ze czas sie za siebie wziasc.a do tego moj szwagier mnie zmotywowal bo schudl okolo 20 kg od poczatku roku.a ja rowiez mam ponad 10 do zgubienia , wiec jak teraz sie nie wezme to chyba juz mi zostanie.
dzisiaj mam tesciow na obiedzie, na szczescie K gotuje wiec sie nie spinam.
nelson jak ksiazka ?przeczytalas?w listopadzie ma byc dostepny 2 tom po polsku a w styczniu 3.
mammi w norli widzialam 50 twarzy greya po norwesku i po angielsku (3 topmy za 280nok wiec cena ok)a ty biege po norwesku wiec.......
karola znow miala ciezka noc.a juz nie zasypia "na cycku" tylko najpierw sie naje a potem chce sie tulac do spania.juz coraz to czesciej przychodzi sie potulac i rozdaje slodkie , mega mokre buziaki.
dupcia jej sie odparzyla i nie chce sie wygoic,taki brzydki czerwonawy odcien ma skora ,chociaz juz nie jest chropowata.zwalam to na "mokre baczki"przy zabkach.i chociaz dbam o ta skorke bardzo to i tak sie odparzyla.a najbardziej mnie wkurzylo spojrzenie tesciowej jak zobaczyla-jakbym jej to specjalnie zrobila.wrrrrrr
jak nie zejdzie to po niedzieli do lekarza z nia skocze,zeby pediatra obejrzal.
madzia gdzie zaginelas?
mammi moze zorganizujemy jakies spotkanko.czy gdzies kolo ciebie jest lekerland?moze bysmy razem skoczyly?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Kochani nie wiem czy słyszeliście o chłopcu który wypadł z okna. Małe dziecko wypadło z okna. Leży w szpitalu w stanie krytycznym - Gazetawroclawska.pl
Teraz jego mampie przydały by się dodatkowe pieniądze. Bierze udział w konkursie! Polubmy filmik, jak wygra na pewno to jakiś grosz do jej kieszeni!
DLATEGO POŚWIĘĆ PROSZĘ 3 SEKUNDY NIC TO NIE KOSZTUJE
https://apps.facebook.com/dlaczego_huawei/film/214/0
Filmik wystawił tata Michałka!
Znam dziewczynę wiem ze to nie ściem!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlhdge66amnud0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz26i4d415n.png

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki.... ooooo prosze jaki ruch z rana

viosna
A z kolei we wszystkie te rewelacje, to rzadko wierzę. Już same sformułowania typu "może potencjalnie", "trudno powiedzieć o ryzyku" itp dają do myślenia. Wiecie, już dawno zaobserwowałam, że ludzie lubią się bać, i podanie takich rewelacji zawsze ma jakiś oddźwięk, a odwrotnie, napisanie, że coś nie szkodzi, przechodzi bez echa.

Jak tam Maluszki?

Napisałam sms do Słonko, czemu się nie odzywa. NIestety Przemuś ma początki zapalenia płuc, więc po prostu Słonko nie ma weny do pisania. Nie dziwię się jej wcale.

Ja dziś podrzucam Młodego do Dziadków, a sama jadę wspomóc męża w pracy. Zapewnia katering na dużą imprezę plenerową i potrzebuje rąk do pracy, więc dziś tyram fizycznie.
zdrowka dla Przemusia

gorzata
migotka nie ma jakiegos specjalnego powodu ze zaczelam cwiczyc no moze poza tym ze zamiast "kaloryferka"na brzuchu wychodowalam bojler.poprostu stwierdzilam ze czas sie za siebie wziasc.a do tego moj szwagier mnie zmotywowal bo schudl okolo 20 kg od poczatku roku.a ja rowiez mam ponad 10 do zgubienia , wiec jak teraz sie nie wezme to chyba juz mi zostanie.
dzisiaj mam tesciow na obiedzie, na szczescie K gotuje wiec sie nie spinam.
nelson jak ksiazka ?przeczytalas?w listopadzie ma byc dostepny 2 tom po polsku a w styczniu 3.
mammi w norli widzialam 50 twarzy greya po norwesku i po angielsku (3 topmy za 280nok wiec cena ok)a ty biege po norwesku wiec.......
karola znow miala ciezka noc.a juz nie zasypia "na cycku" tylko najpierw sie naje a potem chce sie tulac do spania.juz coraz to czesciej przychodzi sie potulac i rozdaje slodkie , mega mokre buziaki.
dupcia jej sie odparzyla i nie chce sie wygoic,taki brzydki czerwonawy odcien ma skora ,chociaz juz nie jest chropowata.zwalam to na "mokre baczki"przy zabkach.i chociaz dbam o ta skorke bardzo to i tak sie odparzyla.a najbardziej mnie wkurzylo spojrzenie tesciowej jak zobaczyla-jakbym jej to specjalnie zrobila.wrrrrrr
jak nie zejdzie to po niedzieli do lekarza z nia skocze,zeby pediatra obejrzal.
madzia gdzie zaginelas?
mammi moze zorganizujemy jakies spotkanko.czy gdzies kolo ciebie jest lekerland?moze bysmy razem skoczyly?

haha Gosia, a gdzie Ty wyczailas ze ja biegle....? nie no ksiazki na razie wole po polsku... mlodemu czytam po norwesku bo nie mamy polskich. a co do placu zabaw z pewnoscia jest podpytam Anie chociaz mozemy tez skoczyc z maluchami na basenior...
madzialska
Migotka, fajny wóz.

A nie wolisz fotelika na dłuzej, taki 9-36 kg? Mi w oko wpadł Recaro Young Sport lub Graco Nautilus.
Madzia my mamy ten recaro o ktorym piszesz

gorzata
migotka jezdze.az sie sobie dziwie.ale powiem ze mam automat wiec sie w ogole nie spinam, gorzej bedzie jak mi sie kaza na manuala przesiasc.

Gosia ogladam program "amazing race" i powiem ci ze jak amerykanczycy dostali gdzies w chile manuale to mieli spory problem jedna z druzyn to nawet wolala na popych zrobic tylowanie:sofunny:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

madzialska
Migotka, fajny wóz.

A nie wolisz fotelika na dłuzej, taki 9-36 kg? Mi w oko wpadł Recaro Young Sport lub Graco Nautilus.
A dziekuje Madzia i dziewczyny za podpowiedz.Sprawdze te recaro.
Madzia ten przedział wiekowy co wybrałam jest do 2-3 latek.
U nas ten Cybex ma 5 w zakresie bezpieczeństwa i przystępna cenę.

Gosia-a kuzyn jakas dietę stosował?

Dziewczyny.Wypowiedzcie sie proszę.Jak myślicie?Czy decydując sie na bycie matka traci sie prawo do rozrywki?
Ja chyba sie za słabo do macierzynsta Przygotowalam poniewaz Myslalam,ze moge posiadać dziecko i zyc normalnie.
U mnie to sie nie potwierdziło...Moze za jakies 15 lat jak Adas będzie potrzebował wiecej przestrzeni?

Mam Maly kryzysik spowodowany oPcja-praca-dom-sprzątanie.To moja jedyna aktywność.
"dawne życie poszło w dal"-wiecie to aktualne jest Okej,ale czasami chciałabym zeby to kretynskie poczucie obowiązku odpuscilo.
Chyba dzisiaj wyjdę z koleżankami.Tylko Musze:upiec ciasto,zrobić zakupy,zrobić przy sobie,zając sie Adasiem,pojechać do Ikei-no jak niekonczaca sie opowieść.
Ja pierdykam...a i jeszcze z 2 tygodnie nic ten teges z D więc jestem tym bardziej osa...:nerw:
I złotego kolczyka zgubilam-aaaa!

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

gorzata
migotka jezdze.az sie sobie dziwie.ale powiem ze mam automat wiec sie w ogole nie spinam, gorzej bedzie jak mi sie kaza na manuala przesiasc.

Nowy car tez będzie z automatem,ale prędzej wieloryb przejdzie przez ucho igielne niż mi D da poprowadzić!

Ma-mmi widzialas i-phone 5?CUDOWNY!:heart: cieniutki,leciutki zdjęcia cyka jak marzenie.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5
gorzata
migotka jezdze.az sie sobie dziwie.ale powiem ze mam automat wiec sie w ogole nie spinam, gorzej bedzie jak mi sie kaza na manuala przesiasc.

Nowy car tez będzie z automatem,ale prędzej wieloryb przejdzie przez ucho igielne niż mi D da poprowadzić!

Ma-mmi widzialas i-phone 5?CUDOWNY!:heart: cieniutki,leciutki zdjęcia cyka jak marzenie.

Migotka widzialam i slinka leci.... przede mna urodziny i mikolaj, ale watpie bo 4S w zeszlym roku dostalam....
i jeszcze co do wyjsc i matkowania to mysle, ze w pl taki stereotyp ... a pierdziel sprzatanie podrzuc Adamo do babci i ruszaj na miasto:36_3_15:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

a jesli chodzi o to czy rodzac dziecko rezygnujemy z wlasnego zycia musze odpowiedziec ze tak.a jak juz dochodzimy do tego momentu ze sobie to uswiadamiamy i bez wiekszych wyrzutow sumienie chcemy je odzyskac zazwyczaj okazuje sie ze nasze "gorsze"polowki tak sie przyzwyczaily do obecnego stanu rzeczy ,ze musimy rozpychac sie lokciami zeby odzyskac troche przestrzeni dla siebie.przynajmniej ja tak to widze.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...