Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nathalie

blizniaki

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie czy ktos z Was jest z blizniat ? ja mam siostre blizniaczke mamy wiele smiesznych ale tez mniej smisznych wpadek jesli sa jakies blizniaki z rowniez zabawnymi historiami to z checia sie podziele z Wami i tez mam dla zainteresowanych rozne informacje o sesjach kastingach i programach o blizniakach na ktore dostajemy zaproszenia ale niestety nie korzystamy poniewaz ja mieszkam w Belgi a Ania w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna_:)

normalnie jak dwie krople wody. Wielkie gratulacje dla bliźniaczek i rodziców. Ja nie bliźniaczka ale super wątek i mam nadzieje że więcej osób będzie tu witać z podobnymi zdjęciami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja tez mam nadzieje ze ktos sie odezwie napewno sa jakies blizniaczki z checia obejrzalabym zdjecia i poczytala o zabawnych sytuacjach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda ze nie ma blizniaczek teraz dlugo bylam w polsce i nie mialam czasu pisac ale jutro postaram sie opowiedziec kilka zabawnych sytuacji moze ktos z checia sobie poczyta :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...