Skocz do zawartości
Forum

Konkurs fotograficzny "Pielęgnacja maluszka"


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

Małgosia
meren_ree dokładnie, pielęgnacja to nie tylko kąpiel.

Wracając do samego konkursu, zawsze są pretensje, konkurs dla nowych - źle, konkurs z min ilością postów źle, konkurs taki- źle, inny-źle.
Niestety nie ma nikogo, kto dogodzi wszystkim.
Zawsze liczę na waszą dobrą zabawę ;)
powodzenia

:36_3_3: dokłądnie!
zawsze komuś cosik nie odpowiada!
ja nie mam takich problemów!
to tylko zbawa a przy okazji można coś fajnego wygrac dla dziecka albo dla sibie:36_3_3:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
meren_ree dokładnie, pielęgnacja to nie tylko kąpiel.

Wracając do samego konkursu, zawsze są pretensje, konkurs dla nowych - źle, konkurs z min ilością postów źle, konkurs taki- źle, inny-źle.
Niestety nie ma nikogo, kto dogodzi wszystkim.
Zawsze liczę na waszą dobrą zabawę ;)
powodzenia

Małgosiu dokładnie - nigdy wszystkim się w 100% nie dogodzi ...
najważniejsza w konkursach jest dobra zabawa ;) a to czy się wygra czy nie to mniej ważne :)

i o zabawę przecież chodzi :) :36_1_11:

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

ja również spróbuje swoich sił w konkursie jestem tu od nie dawna i jeszcze nie bardzo wiem o co chodzi mam nadzieje że inne mamy pomogą mi nie tylko w konkursie ale i w zapoznawaniu się z wami pozdrawiam mamusi i życzę miłego dzionka

prosimy o głosiki
http://parenting.pl/fotokonkurs/fotka/show/1157/3
:36_3_3:
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/pure-active/people/index.aspx?forumAdvPostId=05d9ce6d-75e9-4237-ace3-c7dfb5617b50

Odnośnik do komentarza

a i my się zgłosiłyśmy
mimo że zaglądam codziennie to jakoś ciężko mi się wciągnąć w regularne pisanie
te wątki które mnie interesowały jakoś w ciszy stoją i nikt się w nich nie odzywa
jesli ktoś będzie chciał zagłosowac na nasze zdjęcie to jesteśmy kąpielowycm ufoludkiem ;)

bardzoooo prosimy o głosiki
Zagłosuj na moje zdjęcie
wielkie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Semele01
Małgosia
meren_ree dokładnie, pielęgnacja to nie tylko kąpiel.

Wracając do samego konkursu, zawsze są pretensje, konkurs dla nowych - źle, konkurs z min ilością postów źle, konkurs taki- źle, inny-źle.
Niestety nie ma nikogo, kto dogodzi wszystkim.
Zawsze liczę na waszą dobrą zabawę ;)
powodzenia

Dokładnie Małgosiu :) I dołączam się do życzeń: powodzenia i dobrej zabawy :) Będę trzymała kciuki :)

Nie chciałam, żeby moja wypowiedź brzmiała jak zrzędzenie :) Chodziło mi raczej o to, że chętnie też pochwaliłabym się większą liczbą postów, ale obowiązki mi na to nie pozwalają, a też czuję się jedną z Was, chociaż jestem tutaj od niedawna... No i nie chciałabym, żeby ktoś mnie wykluczał z konkursu tylko dlatego, że mało piszę na forum :( I z góry przepraszam, jeśli napisałam coś nie tak :)

Semele moja wypowiedź nie dotyczyła Twojej ;) Ciebie doskonale rozumiem,bo Parenitng.pl to przecież jak moje dziecko, ale żeby go tworzyć muszę tez pracować i jak wiecie pracujemy nad tym we 3, i wiele z nas nie ma czasu na pisanie i rozmowy na forum :( Staram się jak mogę i czasem uda mi się znaleźć czas na napisanie a czasem tylko na poczytanie.\To zupełnie normalne ;)
Odniosłam się do ogólnego narzekania na konkursy.

życzę wam spokojnego poniedziałku

Odnośnik do komentarza

skoro takie wariacje tutaj :D to ja tez pokaze mojego malego niebieskookiego i jego kaczke dziwaczke, najlepsza towarzyszke wieczornej pielegnacji, w roli glownej :D

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...