Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w domu też nie mam gdzie suszyć, balkonu nie mamy, ale za to mieszkając w lesie mamy dużo drzew i między nimi mamy rozwieszone sznury na pranie :D
Mnie bardzo cieszy, że zrobił się upał. W końcu mamy lato, a lato jest po to, żeby było ciepło :lol:

Mam jakieś mieszkane humory dzisiaj - raz mi wesoło, za chwilę mi smutno i tak w kółko :glass: chyba coś nie helloł ze mną! :lup:

Odnośnik do komentarza

Justina
:Hi ya!:

Swiezynka Ty juz na biwaku?

Inkaaa jak idzie pisanie pracy?

Alfa jak samopoczucie? Widac juz brzuszek?

A co Ty, jak zjem i wieczorem mam jakiś wzdęty, a tak deska :D

Inkaaa
Melduję się! ::): Ale słoneczko u mnie od rana pięknie świeci :sun: korzystając z okazji zrobiłam pranie i przepierkę ręczną :smile:

Pranie na mnie czeka, ale chyba odpuszczam. Jutro zrobię :P Jakbym w lesie mieszkała to też bym na drzewach pranie wieszała :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Właśnie niedawno wróciłam:eee:

4 października mam się zgłosić na badanie dotyczące mojego stanu zdrowia , będą mi wymaz robić potrzebny dla anestezjologa, itd. Natomiast 26 października mam się wstawić z piżamką i moimi lekami o 7:30 na oddział kliniki ortopedycznej.

I teraz mam problem.Bo do pracy wrócę w marcu, a mam jeszcze 30 dni urlopu:coo: I podejrzewam że wrócę w październiku na samym początku na 1 dzień i wypiszę do 26 urlop sobie, bo potem mi przepadnie i mi nie zapłacą za niego:wsciekly:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Właśnie niedawno wróciłam:eee:

4 października mam się zgłosić na badanie dotyczące mojego stanu zdrowia , będą mi wymaz robić potrzebny dla anestezjologa, itd. Natomiast 26 października mam się wstawić z piżamką i moimi lekami o 7:30 na oddział kliniki ortopedycznej.

I teraz mam problem.Bo do pracy wrócę w marcu, a mam jeszcze 30 dni urlopu:coo: I podejrzewam że wrócę w październiku na samym początku na 1 dzień i wypiszę do 26 urlop sobie, bo potem mi przepadnie i mi nie zapłacą za niego:wsciekly:

no z tymi urlopami to czasami trzeba kombinować :nerw:
ciekawe czy będa ci robić te wymazy na bakterie na skórze- wsadzają ci te długie patyczki w pachwiny i sprawdzają czy sie człowiek myje ;) u mnie w pracy jeden kolo co mu w wymazach cosik wyszło i tydzień przed operacją codziennie musiał zmieniać prześcieradło i mył sie jakimiś specjalnymi mydłami.. mi się upiekło hihi :smile_move:
Oby po operacji już było wszytko w porządku:36_2_25:
ja też się melduje po rozkraczaniu nóżek :D pani pobrała próbeczki i mam wrócić za tydzień po wyniki. najprawdopodobniej wszystko ok tylko zniszczona flora po poronieniu:36_2_24: mam być cierpliwa....

Odnośnik do komentarza

Uff udalo mi sie tu wlezc. Tak jak Inkaaa napisala mam slaby zasieg i z netem mi sie ciezko polaczyc.
Co do dnia probnego,to co Wam bede duzo mowic,nie jestem z siebie zadowolona.Stres mnie zzarl. Poza mna beda "probowac" jeszcze 2 albo 3 osoby.W poniedzialek maja dzwonic.
Oopsy wlasnie sie dzis zastanawialam,jaka bedzie decyzja lekarza. Dobrze,ze Cie juz nie beda zastrzykami bezsensownymi meczyc.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko 2 zastrzyki :yipi::yipi: TYLKO 2 .Powiedział że nie ma sensu już bo efektów nie daje.No i stąd ta decyzja .Na początku myślałam że się przesłyszałam, ale jak wszystkie papiery dostałam w rękę to już uspokojona.No i w tym piśmie jest o godzinie odwiedzin i co mam ze sobą przywieźć do szpitala :happy:

Trochę strach mnie łapie, zawsze przed operacją co wiąże się z narkozą , mam odchył że już się nie obudzę :eee: Mam być na 7:30 i być może jeszcze na wieczór wypuszczą mnie do domu:yipi:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...