Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
Matkoo ja jak o 6 rano kończyłam to o 12 byłam już na nogach, musiałam się ogarnąć, obiad zrobić.Po za tym cały dzień w plecy.Dlatego przeszłam po 8 godzin od 17-1 :happy: wstaję po 9 i mam mnóstwo czasu.

No to godziny o wele lepsze:36_2_25:
My oby dwoje jesteśmy na nockach więc nie spieszy nam się zbytnio do wstawania:hamak: na dniówki chcemy się już przenieść jak się doczekamy :dzidzia: więc na razie korzystamy z lenistwa :smile_move:

Odnośnik do komentarza

U mnie w firmie po macierzyńskim ( 12mcy) trzeba wrócić do pracy na najmocniej rok bo jak nie to zabierają do 75% wypłaconego przez formę macierzyńskiego :36_2_12: a tez mieliśmy w planach że ja rezygnuje a on zarabia :D na razie to trzeba zajść a potem myśleć co i jak :big_whoo:

Odnośnik do komentarza

Witam swiatecznie:)

Bylam w kosciele na 9.00, a teraz uspilam dziecie, jak wstanie idziemy do rodzicow na obiad. Tomek na antybiotyku niestety, lekarka pow. ze jest na pograniczu zapalenia pluc i ma zielone czopy w gardle bo mu z nosa splywa, ale dobrze spi, je i bawi sie, nie ma goraczki, wiec mamy go traktowac normalnie:) na dwor wychodzic i takie tam

Co tam u Was slychac przy swiecie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...