Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Oopsy kochana jak się cieszę, że w końcu dostałaś to pismo! Mam nadzieję, że w końcu coś się ruszy z tym zabiegiem! Pamiętam jak mi już dawno temu pisałaś, że czekasz na pismo. Jakieś normalnie pół roku temu chya to było...

Świeżynka pierwszy raz słyszę o takich chipsach.

Justina tak, jestem już w domu - zmęczona tym słońce i całym dniem po za domem. Mam wszystkiego dosyć łącznie z moim m...

Idę do wanny i do łożka. Dobrej nocy wszystkim!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Ja wpadam na chwilę, żeby dać znać, że żyję jakby się kto martwił :Oczko:
Jutro też będę, tylko trochę będzie utrudniony mój kontakt z Wami bo z telefonu.

Oopsy na co Ty tą operację będziesz miała, kolano?
Justina mam nadzieję, że zabawa będzie przednia.
Inkaaa jak się czujesz w taką pogodę?

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Boooziu, co nam tu nas Szczecinem się wczoraj wyprawiało! Ja nie wiem co to było, błyskawice leciały co parę sekund, chyba z godzinę! Młoda jestem, pierwszy raz coś takiego widziałam.. Zero wiatru, deszcz pokropił, błyskawice leciały, ale nie waliło, nic nie grzmiało. Masakra, ja się bałam!

Mnie żołądek przeszkadza, od jakiegoś czasu męczy mnie ciągłe uczucie ciężkości, nawet z rana, jak tylko wstaję. hmm..

Odnośnik do komentarza

:lol:

Otóż 2 lata temu miałam wypadek.Lekarze twierdzili że to opuchlizna i zejdzie niebawem.Jednak mój prawnik dał mi lekarza który stwierdził że skoro w okolicy kostki jest napuchnięte to coś jednak musi być na rzeczy.Skierował mnie na rezonans magnetyczny.I rok temu dostałam taką oto diagnozę

-Skręcona kostka razem z całkowicie zerwanymi więzadłami bocznymi.

Z tym pismem udałam się do kliniki ortopedycznej pół roku temu, po czym powiedział że operacyjnie trzeba działać.Operacja miała być po 6 tygoniach, ale wczoraj po 6 miesiącach ponad dostałam pismo :sofunny: Także 4 miesiące zwolnienia :)))

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! U nas była taaaaaka burza w nocy, że nie szło spać :Szok: usnęłam pzed 2...
Dostałam rano e-meila i zastanawia mnie skąd ten ktoś kto mi go wysłał ma mój adres e-mailowy :hmm: W ogóle zastanawia mnie bardzo ta wiadomość. Poczytajcie sobie.

"Ważna informacja !

Nowy projekt ustawy dotyczącej obowiązku szczepień po cichu uchwalanej w sejmie.
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej.

Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza.

Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie "decydował" główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu.

Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

(Proszę kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian)"

Więcej informacji:
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

"Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość."

Michael Ellner

Zobacz: Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich. Prezent rządu dla lobby farmaceutycznego - Wykop.pl

Jeśli nie chcesz otrzymywać maili wyślij mail o treści WYPISZ na adres: info@morgulec.pl"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...