Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Izzys to lekarz wprowadził cię w błąd bo insemka daje 20 -25 % szans na zajście i nie tylko zdrowa kobieta ma być a i przy właściwych parametrach nasienia a mało który facet ma właśniwe parametny bo jak my nie mamy w te same dni @ tak oni nie mają tak samo cykli sermatogenezy. Podejście do insemki wcale nie jest takie proste nie ważne czy robisz ją prywatnie czy na NFZ.

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Nie będe cianać tego tematu w nieskoczonosc, bo to jest bez sensu, kazdy z nas jest inny na kazdego co innego dziala, napisalam to co ja wiem i co mi lekarze mowili mieli na to dowody i na tym koniec, jezeli ktos chce pogadac co by bylo gdyby i dlaczego jest tak a nie inaczej niech sie skontaktuje z dobrym lekarzem...koniec tematu ::):

Nie bylo mnie tak dlugo, bo maluda mnie zajela swoja osoba, a ona jest najwaziejsza ::):

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Izzys gdyby każdemu każda insemka udawała w100% to od 7.04 była bym w ciąży !! na jaką stronę kliniki niepłodności nie wejdziesz nie piszą że daje 100 % na logikę skoro insemka daje 100 % to ile da in vitro ?

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Izzys
A ja upieklam wczoraj piernika i zostaly tylko dwa kawalki ::):

A robilas juz ciasto salceson? Jest pycha i ladnie wyglada ::):

Ooo! Dawno nie jadłam piernika... Salceson kiedyś często moja mamcia piekła, ale ja jeszcze nie miałam okazji go robić. Masz przepis na to ciacho? ::):

Odnośnik do komentarza

Jestem znowu na chwilę :36_1_21:
Nie wytrzymałam bez Was :sofunny:

Salceson to jest takie z galaretkami?

Ja bym sobie wszamała jakieś z kremem, albo bitą śmietaną.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Drogie Koleżanki,
pomyślałam, że napiszę tutaj bo też czekam na pierwszego dzidziusia. Jednak jestem 4 tyg po ślubie :D i dopiero zaczynam się interesować tym wszystkim tzn. cyklami, owulacjami itd ;) Wy pewnie jesteście ekspertkami w tych dziedzinach więc proszę o pomoc...
Mam taki problem: Mam bardzo nieregularne miesiączki. Tylko w tym roku wyglądały tak: 26.01, następna 28.02, w marcu brak, w kwietniu 1.04, w maju 17.05 a dziś 22 czerwca a ja nadal nie mam okresu. Czy da się wyznaczyć dni płodne w tak nieregularnych cyklach? Dodam, że chciałabym zajść w ciążę. Jeśli to możliwe, to proszę o pomoc.
Pozdrawiam,
Marta

Marta

Odnośnik do komentarza

Izyss dzięki, będę wdzięczna ::):
Świeżynka helloł ::): jak tam kolega od okresu? :sofunny: szaleje dzisiaj też? :D
flowersi18 witaj! ::): Zawsze miałaś takie nieregularne cykle? wydaje mi się, że przy takich cyklach ciężko jest obliczyć, w których dniach cyklu występują dni płodne.

Odnośnik do komentarza

flowersik18
Hej! Dzięki za zainteresowanie. Tak, niestety:( byłam u gineko. z tym problemem. Zapisał mi na to tabl. brałam je 3 miesiące po czym miesiączki miały się ustabilizować. Jednak po ich odstawieniu nic się nie poprawiło. A nie chciałabym ich dalej brać, bo tylko utyłam ;) nie wiem co robić

Jeżeli leki zalecone przez lekarza nie pomogły, to wydaje mi się, że należy skonsultować to z lekarze ponownie. Rozumiem, że figura jest dla Ciebie ważna, ale czasami zajście w ciąże wymaga wiele poświęceń, które związane się nie tylko z utratą ładnej figury.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry!

Witam nowa kolezanke, czesc flowesrik! Rozgosc sie u nas i nie krepuj pytac o wszystko! Niektore kolezanki z tego watku, ktore tez maja nieregularne cykle, zaszly w ciaze, starajcie sie tak co 2, 3 dni po @(okres), moze uda sie bez lekow:love:

Swiezynka jak tam u Ciebie? Dalej jestes agresywna?:sofunny:

Inkaaa pyszzzzzzzzzzzzzzzzne ciasta! mniam

Izzys, 2dc:D najgorszy jest ten pierwszy:D u mnie juz dzis lepiej z samopoczuciem

Odnośnik do komentarza

Bylam na zakupach i ogarnelam mkieszkanko, czasem za duzo siedze na kompie i w sumie nic nie robie, tylko co chwile sprawdzam czy cos nastukalyscie....:sofunny:czasem mnie to rozdraznia, wiec dzis postanowilam nie wlaczac kompa zaraz po przebudzeniu:D

U mnie tez leci jak z kranu, i jeszcze mi zabraklo podpasek i do sklepu szlam w Tomka pampersie, tzn. w kawalku pampersa:sofunny: to mi sie jeszcze nigdy nie zdazylo:sofunny:

Ciekawe kiedy Swiezynka zajzy, przed zamordowaniem tego kolegi czy po:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jak duże szanse powodzenia ma zabieg IUI?
Szanse na ciążę po inseminacji zależą od wielu czynników, ale przede wszystkim od wieku partnerki, liczby plemników prawidłowych uzyskanych po preparatyce nasienia, od sposobów stymulacji jajników i liczby pęcherzyków jajnikowych, a także od wskazań do IUI. Najlepsze wyniki do 17 proc. na cykl uzyskuje się przy prawidłowych parametrach nasienia partnera, u kobiet poniżej 30 roku życia oraz przy braku wrogości śluzu szyjkowego w cyklach stymulowanych gonadotropinami. Najniższe wyniki - kilka procent na cykl - uzyskuje się w cyklach bez stymulacji, przy niskich wartościach nasienia i u kobiet powyżej 35. roku życia.

Czy inseminacje powinno się wykonywać do skutku?
Nie, wykonuje się od trzech do sześciu cykli leczenia. Przy braku ciąży powinno się przejść do techniki zapłodnienia pozaustrojowego.

Dr Tomasz Ziółkowski jest Kierownikiem Medycznym Centrum Zdrowia GAMETA w Kielcach.

ze strony którą podałaś

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...