Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo

jak minął wam weekend ??

Mosiu gratuluję 19 tygodnia a 1 września bedziesz miała połówkę :36_19_1:

Ja od zeszlego tyg. usiłuję sie dodzwinić do lekarza i przenieść wizytę, jak narazie niekt nie odbiera od środy :(:36_2_39:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Witajcie! ::): Dawno mnie nie było. Tzn zaglądałam, ale nie pisałam nic... U mnie nic nowego, praca, dom, za chwilę zacznie mi się szkoła... :36_2_39:

Dzikuska
A ja może jestem w ciąży :36_1_1: Już o kilku dni nie mam okresu i chyba to jednak ciąża :smile_move:

Dzikuska to jak może jesteś w ciąży, to proponuję może zrobienie testu, albo może wybranie się do lekarza :lol: bo mi się już 13 razy wydawało, że może jestem w ciąży, bo albo mi się okres spóźniał, albo jeszcze inne cuda się ze mną działy :lol: takie gdybanie to raczej nie ma sensu :Psoty:
mosia dzięki za wszystkie wysłane fluidki :Oczko:

Odnośnik do komentarza

dzień dobry młode damy :36_1_1:

Za oknem szaro, buro i ponuro.

Innka koniec wakacji :)

U nas szkoła startuje 17 września więc zacznie sie BONANZA :36_2_39:

Mój M. zapisał się do szkoły.

Noo i w przyszłym tyg... jedziemy do labolatorium, może w końcu coś znajdą :36_19_1:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Hej babeczki. Witam wtorkowo :36_1_1:

Dzisiaj byłam na pierwszej serii badań zleconych przez nowego lekarza. Zapłaciłam 120zł ale to nic. Najlepsze było to, że całodobowe laboratorium działa od 7.00 ...:36_2_39:

No ale pobrali krew na 5 czy 6 chorób i wyniki raczej dziś. Zobaczymy. Po raz pierwszy od roku perspektywa @ mnie nie przeraża. Teraz wiem co znaczy wyluzować ;) 3 dc idę na badania hormonalne i zaczynam monitoring u nowego lekarza. Jak mam teraz jasno zaplanowane wspomagania staranek to normalnie jakaś spokojna jestem. A od lekarza wyszłam z gębą ucieszoną jakbym już zaszła...

A co tam u was babeczki? :apacz:

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

dbozuta
inka bo nie było z kim pisać ciężarówki nasze zapomniały o fluidkah dla nas :(

Jakoś mnie to nie martwi :lol: Nie potrzebne nam są żadne fluidy moja droga :lol: one nie zapomniały o fluidach, tylko zapomniały o nas, ot co! Ale czym my będziemy się przejmowały?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...