Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Mosiu dla mnie to nie zabawne, bo niedość że się nie wysalam, to teściowej powiedział, że bedzie Amelka i musialam odkręcać wszystko, że jednak w ciąży nie jestem wózek wybrał A JA MAM BYĆ TYLKO W CIĄŻY :36_11_13::36_2_12::white_flag:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
dzień dobry Żuczku myj myj :8_2_96:

Dziewczyny ale ja miałam dziś noc. Mojemu mężowi nad ranem zebrało się na snucie planow i zaczął mi opowiadać że jak bede w ciąży to na 100% bedzie dziewczynka Amelka i beedzie ją kompał, uczył chodzić, i że on w pracy zbiera kasę na wyprawkę, noo ale go wzieło może dlatego że kolega jego z ktorym jest w pokoju na szkoleniu ma córeczkę która ma 1 miesiąc :noooo: moj ślubny poszedł spać a ja oka nie zmróżyłam :noooo:
A my dziś wybieraliśmy imię dla dziecka(szczegół, że nawet w ciąży nie jestem, ale imiona już mamy :smiech: Ja też chciałam, żeby moja córeczka (jeśli ją kiedyś będę miała) miała na imię Amelka, ale mój L. protestuje i wybrał imię po jego babci :wink:

Odnośnik do komentarza

http://i2.pinger.pl/pgr299/b444995e001f21044a4b25a6/dzien_dobry.gif

witam dziewczynki a u mnie jeszcz nie ma @ zapewne znów się spóźnia, i już cykl bedzie dłuższ niż 31 dni :noooo: ogolnie mam poważne plany na porzadki w meblach ale jak to wyjdzie, okaze się :white_flag:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...