Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

mosia, odpoczynek zrobił by dobrze pewnie większości z nas :) ,
trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia
bylam u drugiego lekarza na konsultacji i powiedzial, ze pregnyl moze pomoc, a przynajmniej zwiększyć szanse; po wywiadzie powiedzial, że z jakichs powodow moje pecherzyki za dlugo dojrzewaja, eh.. :sen: jakies spiochy z nich straszne :) przy wlasciwym poziomie hormonow, no moze progesteron moglby byc ciut wyższy wszystko inne idealnie
no nic tym razem pekly, wiec pozostaje tylko pracowity tydzien i wizyta kontrolna za dwa tygodnie,
a co u Was?

Odnośnik do komentarza

Mosia dużo zdrówka, trzymam kciuki aby wszystko dobrze się ułożyło :)

Migotka ja też tak kiedyś miałam że bardzo dużo pęcherzyków i wtedy pomogła luteina, wyniki również dobre, tylko testosteron podwyższony.

Teraz dla wyregulowania cykli biorę luteinę i działamy :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Staramy się bardzo i przytulamy co drugi/trzeci dzień (15, 17 i 20 dc), a od 16 dc biorę luteinę :)
Nie chcę się nakręcać, chce tylko jak najlepiej wykorzystać cykl i cieszyć się później gdy @ się nie pojawi :).

Migotka trzymam kciuki za Ciebie, podejdz do lekarza skonsultuj może przepisze Ci coś lepszego.

Mosiu wracaj szybko :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

konsultowalam ten pregnyl z innym lekarzem, potwierdzil ze warto sprobowac ten lek (w Polsce podobno malo popularny, sa problemy z kupieniem)
zwlaszcza ze inne nie dawaly zadnych wynikow
zobaczymy jak bedzie w tym cyklu
jak nic nie wyjdzie to za miersiac badamy mezusia
mam nadzieje, ze u niego z zolnierzykami wszystko okej, wiecie jacy sa mezczyzni; poza tym nas kobiety latwiej ( tak mi sie zdaje) poddaje leczeniom, oni maja wiecej zahamowań; a jak u Was?wasi kandydaci na tatusiow robili badania nasienia?gin mi mowi ze warto je zrobic chocby po to zeby jeszcze wspomoc plemniki, wiadomo sprawniejsze wojsko szybciej zdobędzie twierdze :)

Odnośnik do komentarza

Idę 29 listopada po wynik cytologii, myslałam, żeby poprosić o skierowanie na badania hormonalne.
Dziś wreszcie @ się rozkręciła, czyli cykl trwał 27 dni, a nie 25 jak zwykle.
Luteine brałam na plamienia, były troszkę mniejsze, ale były. Może po kilku cyklach znikną, bo w kolejnym cyklu też będę brać.
narazie umieram z powodu bólu brzucha, nigdy mnie tak nie bolał z powodu @...

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Mnie pobolewa brzuch już od wtorku, czasami mocniej kuje czasami łagodniej.
Wczoraj poszalałam z koleżankami w pubie och był mały relaks.
Dzisiaj u mnie 22 dc, dzisiaj powinniśmy sie poprzytulać, ale niezbyt dobrze sie czuje więc zostawimy to na jutro :)

Madzialska więc za niedługo kolejny cykl :) powodzenia, ciesze sie że cykl Ci sie wydłużył i plamienia są mniejsze :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

cos cicho tutaj, na forum spowolnione ruchy :) pewnie wszystkie zajęte :)
u mnie mija 7dzien od podania pregnylu, w pierwej dobie(ok 5-6 godzin od podania) zaczela sie rewoluja jajnikowa, tak chyba mozna to nazwać,dość bolesne laskotanie, ot to; przez dwa kolejne dni lekkie-bolesne laskotanie, dzis znowu jakies takie uczucie; nie mam zadnych specjalny skutkow ubocznych, no poza sennoscia, to przebija wszystko, moglabym zasnac na ullicy gdyby bylo troche cieplej :)bywalam senna jakies 2-3 dni przed @ ale to to smieszy nawet mnie,od dwoch dni zasypiam na stojaco, oczywiscie libido na poziomie -100 hihihi, tylko sssspppppppppaaaaaaaaćććććć, objawy powinny byc chyba coraz lagodniejsze,wiec licze ze jutro powinno być ciut trzeźwiej :)

Odnośnik do komentarza

no przy tym leku to niestety tak to podobno jest, mozna jeszcze miec mdlosci i wymioty czego u siebie nie obserwuje na szczescie; nie mialabym nic przeciwko gdyby to byly nudnosci ciazowe, ale to tylko skutek uboczny, to przeciez hormon ktory w duzej mierze powoduje takie objawy u kobiet w ciazy;
eh ciezki dzien dzisiaj, wlasnie dowiedzialam sie ze moja kolezanka jest juz w drugiej ciazy od czasu kiedy my sie staramy, niby czlowiek sie cieszy, ale mnie to jakos dzis skrzydla podcielo, jak nigdy dotąd, musialam az powstrzymac lzy :(
coz jedni maja rach ciach inni sie mecza :( jakas taka deprecha.....czy co...

Odnośnik do komentarza

Migotka rozumiem Cię bardzo mocno. Na koniec października byłam z mężem u koleżanki, która za drugim razem zafasolkowała i jest teraz w 6 miesiącu ciąży, druga jest w 7 miesiącu ciąży. W pracy w ciąży mam 8 koleżanek. To jest coś strasznego, z jednej strony się bardzo cieszę że im się udało bo wiem że to nie jest takie proste, a z drugiej bardzo zazdroszczę bo sama nie mogę się już doczekać.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

ja też się cieszę, choć w jej przypadku to na jednym staraniu sie skonczyło, dlatego my wygladamy tak blado na ich tle :( ale co tam uszy do góry, trzeba isc na przód, choć chyba nikt nie wie tak jak my wiemy jak jest ciężko, i jak co miesiąc czujesz jakby Ci poł duszy umierało, eh... dziś juz jakoś sie powolutku przyzwyczajam, ze przybedzie kolejny bobas w firmie, z drugiej strony staram sie to sobie jakos tlumaczyć, ze gdzies tam na gorze jest przeciez idealny plan trzeba tylko cierpliwosci a bedzie i tak najlepiej jak ma byc, cierpliwosci i ufnosci

Odnośnik do komentarza

witaj MiLi, jesli staracie sie od czerwca to jeszcze dosc krociutko no ale jednak; ja po pol roku jeszcze nie bralam nic, ale powiem to kazdej dziwczynie, zeby jak najszybciej zrobila sobie badania hormonalne, szkoda tracic czas, wtedy od razu widac czy tam nie trzeba niczego podciagnac,a bywa ze na jednym cyklu nie konczy sie wiec lepiej wiedziec w miare wczesnie co jest do podleczenia; co do witamin to nie sadze zeby cos pomagalo :), polecam za to testy owulacyjne,znam wiele dziewczyn ktorym pomogly okreslic moment owulacji,
zycze powodzenia i witaj w szeregach :)

u mnie minal dziesiaty dzien po pregnylu, zmeczenie i sennosc ciut sie zmniejszyly ale nadal są (poprstu wiecej sie wysypiam), brak innych dolegliwosci na zlizajaca sie @; nadal nie robie testu; postanowilam poczekać do @ i mam nadzieje, ze tym razem sie nie doczekam

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Robię testy, biorę luteinę na wyregulowanie cykli, a poza tym witaminy Prevital :
Zawartość składników aktywnych w 1 tabletce:
- Beta-karoten - 2 mg
- Witamina E - 11 mg
- Witamina C - 100 mg
- Kwas foliowy - 400 mcg
- Witamina B1 - 1,5 mg
- Witamina B2 - 1,7 mg
- Witamina PP - 18 mg
- Witamina B6 - 2,6 mg
- Witamina B12 - 2 mcg
- Witamina D3 - 5 mcg
- Wapń - 200 mg
- Żelazo - 14 mg
- Cynk - 15 mg
Masa 1 tabletki: 1,4 g

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

testy owulacyjne kupowalam przez internet, myślę, ze nawet te najtansze nie sa zle, nie kosztuja duzo a warto wiedziec kiedy idzie owulacja
mówiac, że witaminy nie pomagają, nie mialam na mysli, żeby ich wogole nie brac, no ale to tylko suplement, więc jesli problem lezy gdzies glebiej to witaminy napewno bedą nie wystarczajace choc pewnie tez nie zaszkodzą, ja podobny zestaw witamin, jak piszecie wyzej, bralam nie zaleznie od planowanej ciazy, poza tym odstawilam wszystkie używki, to tez w zw. z wyplukiwaniem witamin i mineralow, tak na wszelki wypadek, zwlaszcza kawa
Myslę, ze wiekszej czesci z nas pomoze w kazdym przypadku cos innego, ale warto probowac a nóż widelec sie uda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...