Skocz do zawartości
Forum

A może jest ktoś z rocznika 89???


Rekomendowane odpowiedzi

Angelaa89
Witam:cheess::36_2_53::36_3_15:

Muszę tu do was częściej zaglądać, siedze na Lutówkach z 2010:D i troche tam gorąco w tematach, troche naklikałyśmy:D:D

Jak tam u was mamusie??:)

Jak widzicie na suwaczku będę miała synka:)

I ogromny problem z imieniem dla niego... :/

Pozdrawiam

W takim razie gratuluje przyszłej mamie synusia,ja tez sporo nad imieniem się zastanawiałam i w końcu został Kamil,zwykłe imię ale fajne.

Odnośnik do komentarza

Natusia i Lilia a co robisz na ten katar?

U nas katarek najdłużej trwa tydzien tyle ile w przysłowiu :)
Psikam kilka razy Sterimar Baby (woda morska) i ona rozrzedza wydzielinkę która jest głeboko (bo pomimo ze z noska ciekną spiki to gleboko moga byc w zastoju i dziecko może dostać zapalenia ucha). Po takim psiknięciu odciągam frida katar i czynność powtarzam kilka razy dziennie.
Jeśli katar trwa długo to można tez użyć kropelek do nosa nasivin ale nie dłużej jak przez 3 dni ponieważ mogą potem podraznić śluzówkę i katar wciąż będzie trwać.
Mozna równiez zrobić inhalację - ja jak uśpie małego (musi byc wtedy na moim łóżku) to zalewam rumianek wrzatkiem, mozna tez do tego dać majeranku, i kładę naczynie za główką małego i przykrywam ich pieluchą - z tym ze ujście dla powietrza robię na dole jego twarzy tak aby para przeszła od tyłu poprzez nosek który ja bedzie wdychał. I tak 10 minut siedzę i pilnuję. Potem malizna śpi i jak wstaje to odciągam katarek.

Ja przy przeziebieniu daję równiez obowiązkowo małemu wit c w kropelkach i calcium. Dodaje to raz dziennie do mleka.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, założyłam ten wątek, żeby się dowiedzieć jak sobie dajecie radę z maluszkami pomimo Waszego młodego wieku. ;) jaka była Wasza reakcja na tą wiadomość, że zostaniecie mamuśkami, jak Wam się życie ułożyło...? Bardzo serdecznie Was pozdrawiam. :)

p.s. z chęcią również dowiem się coś więcej o Waszych pociechach, jak waga po porodzie itd. :)

"dziecko to uwidoczniona miłość" /// mama 3-letniego szczęścia! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...