Skocz do zawartości
Forum

Dziecku powiedz TAK


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci kochamy, one nas też. Z dziećmi się bawimy, one z nami też. Wystarczy powiedzieć TAK. Agnieszka, mama pięcioletniej Róży powiedziała TAK, gdy córeczka zaproponowała napisanie i zilustrowanie książeczki dla dzieci. I tak powstała pierwsza napisana przez pięcioletnie dziecko książka pt.: “Mama, Tata, Ja i Ludwik”. Efekt tej zabawy można będzie obejrzeć na wystawie, której celem jest zachęcenie do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu, budowy więzi rodzinnych, zabaw, czytania książek, kreatywnej edukacji naszych dzieci.

Odnośnik do komentarza

Z racji odległości z przyjemnością pójdę obejrzeć tą wystawę ::):

My z dziećmi też stworzyliśmy naszą małą książkę. Wkleiliśmy do niej nasze ulubione zdjęcia, ja zrobiłam opis i mamy świetną pamiątkę.
Tekst napisałam dużymi literami praktycznie na całej kartce tak by Mikołaj mógł ją z łatwością przeczytać ::):
Polecam, fajny pomysł na wspólną zabawę ::):

Odnośnik do komentarza

Anulka
anya
Anulka
Anya to pisz kiedy, może osobiście się w końcu poznamy ::):

Anulka z przyjemnością tylko nie mogę znaleźć w jakich godzinach można tą wystawę oglądać.....

to może podejdę i sama sprawdzę...

Anulka dzwoniłam dzisiaj nawet do NOK-u ale odebrał chyba cieć-sprawdzał na afiszu ale tam nie było tego typu informacji więc prosił aby zadzwonić w ciągu dnia w poniedziałek to połączą z sekretariatem i tam mi powiedzą :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...