Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczór

hmmmm

jutro nie tylko gda świętuje ale z tego co kojarzę to chyba i jej Zuza - bo chyba jutro będą też chrzciny

to ja odrazu się wyrażę bo jutro sobota i mnie pewnie nie bedzie - a wolę być pierwsza niż ostatnia, więc

droga Gdanszczanko w dniu Waszego ślubu życzę wam dużo miłości, namiętności, spokoju i radości - by nigdy wam niczego nie brakowało a zwłaszcza siebie i żeby wasza miłość zaowocowała piękną gromadką dzieciaczków
droga Zuzanko z Okazji Chrztu Świętego życzę Ci Błogosławieństwa Bożego na każdą chwilę twojego życia, niech Cię Anioły pilnują i pomagają Ci wychowywać mamę i tatę na dobrych rodziców - dużo zdrówka

a u nas dzisiaj ciężki dzień - pół roku temu kupiłam nowe drzwi do domu i wreszcie doczekałam się ich montażu - małż się uparł że sam bez specjalisty i ma za swoje - cały dzień przy nich siedział a kupa ludzi pomagających włącznie ze specjalistami przewaliła się przez nowy próg - no ale drzwi stoją i zamki już pozamykane - teraz mam taki sajgon w domu że głowa boli na myśl o jutrzejszym sprzątaniu - no a małż z okazji przepracowania dzisiaj spięty cały - najpierw o mało nie pokłócił się z mamą potem z tatą ale jakoś burza minęła za to napatoczył się wujek i była taka wojna na słowa że matko kochana - no to mamy teraz wroga numer 1 za ścianą - ehhhhhhhhhhhh - precz z bojowymi nastrojami :duren:

o rany nie wiem nawet kiedy a to już moja godzina wybiła - lecę bo inaczej jutro będę nieprzytomna - przepraszam że nikomu nic nienapisałam ale ledwo udało mi się doczytać i naklepać parę słów i już muszę znikać - no to DOBRANOC

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

no i wszystkie sobie poszly :(
buuuuu, sama tu siedze czy jak???

inus, Ty moze jestes?? albo paula?? albo justyna?? mada??? :lol:

nio nic :)

gdanszczanko kochana, zycze Wam by ten wspanialy dzien zapadl Wam w pamieci jako ten najpiekniejszy,, niech milosc i szczescie niosa WAS przez zycie jak na skrzydlach i niech nie zabraknie Wam momentow pelnych wzruszen i radosci!!!!! wielu lat w szczesciu!!!
Zuziu, niech i Twojemu dniu towarzyszy radosc, milosc i szczescie!!!!!

buziaki dla dzisiejszych jubilatow!!!

oli, jak dobrze Cie przeczytac, dotarlas cala i zdrowa, to najwazniejsze, czaés bez A minie szybciutko a potem bedziesz juz tylko nadrabiac :)

pisalyscie o dwudaniowych obiadkkach, tutaj tak nie ma :) ne wiem dokladnie jak Wy je karmicie ale w tej chcili Noah je raz lub dwa razy cos mlecznego, tzn rano butla (czyli Wasza kaszka) 240/270ml i wieczorem tez albo tylko mleczna zupa z warzywami :)
a w ciagu dni ae tylko o 13tej warzywa z mieskiem plus mus owocowy (lub owoc) a na podwieczorek o 16.30 je danonka (od 4go miesiaca) i jakis owoc i ciasteczko
taki jest francuski rytm i taki tez mialam przy Natanku :)

gosiu, przeczytalam co piszesz i ja tez bym Ci chetnie tylek zlala ale jestem za daleko, na szczescie dla Ciebie!! jestesmy tu po to aby jakos wesprzec i pisz zawsze smialo i otwarcie co Cie gnebi!!!! tak trudno mi zrozumiec dlaczego ludzie rzucaja klody pod nogi kiedy zyje sie o niebo latwiej bez konfliktow i problemow.... sciskam Cie mocno!!!! i biegnij szybko do lekarza!!
aha, co do antykoncepcji ja mam spirale i tez sobie chwale, baaaardzo, ale to w PL duzo kosztuje chociaz moze w finale wychodzi tyle samo co np zastrzyk :)

aniolek, Ty tez biegiem na badania, kiedy tylko znajdziesz chwilke!!!

martusia, a Ty sie ucz bo egzamin juz niedlugo!! ja Ci tu wiernie kibicuje!!

madus, Tobie tez, zbieraj sily na kaprysy mlodego Pajaka!!! i udanego weselicha!! koniecznie wrzuc zdjecie sukienki na wlascicielce!!

ann, dobrze ze odpoczelas, potrzebne Ci to na week end!!

mkarasowska, jak tam Michas, nadal z katarkiem??

patusia, u Ciebie tez zakrwawione dziecko??? u mnie tez....

Odnośnik do komentarza

u nas szopka normalnie, kolo 21szej mlody wyrznal nosem o trawe, spadl z hustawki, tzn za szybko na nia pobiegl i zeslizgnal sie zanim ja zlapal, krew z nosa, siniak ogromny, broda podrapana, bedzie piekny jutro na festyn w szkole :duren: jutro beda podkrazone oczy i w ogole
ryczal przez pol godziny, mam nadzieje ze niczego sobie nie zlamal ale nic go juz nie boli wiec mysle ze ok, sie okaze :)

no bo jutro o 14.30 festyn w szkole, defilada calej szkoly (przedszkole i dzieci do 4ej kl wlacznie), tance przedstawienia i piosenki :) potem gry bingo, loterie, lowienie rybek i inne takie odpustowe zabawy, a wieczorem sztuczne ognie :)
wiec zajrze dopiero wieczorem pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

SZYMONKU SPOZNIONY BUZIAK DLA CIEBIE NO I DLA DZISIEJSZEGO JUBILATA GRZESIA BUZIAK

Witam
Kurcze brakowa?o mi forum powiem jedno bez forum jak bez r?ki :Szok::U?miech:
U nas ju? lepiej ale dwie noce od pi?tku do niedzieli by?y koszmarem zero spania Zuza p?aka?a prawie 40 stopni gor?czki i tylko udawa?o mi si? zbic do 38,5stopni ale ju? od wczoraj zacz??y robic si? strupki a dzi? ju? jest ich wi?cej gor?czki nie ma i w?a?nie szaleje z siostr? noc przespana z jedn? malutk? pobudk? :U?miech:wi?c chyba wszystko wraca do normy :U?miech:

Mi?ego dnia

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :)
w koncu mam lepszy nastroj :)
u nas wszystko ok, jestesmy zdrowe i cale :)

postaram sie juz teraz byc z Wami w miare na biezaco... wybaczcie, ale nie dam rady nadrobic tej 2,5 tygodniowej przerwy.

To na "dzien dobry" wklejam fotke i mykam do codziennych zajec :)
http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/spiaca.jpg

Mam nadzieje, ze mnie jeszcze nie wydziedziczylyscie z forum ?...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...