Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzynkowi Bartusiowi oraz Zuzi i Oliwii ---. uśmiechu i zdrówka :)

Dzień dobry.....................jedna niedzielna pijaczka mówi ze czuje sie jak młody bóg m.in dlatego że obudzilo mnie slonko !!!! jupiiiii

starletka- zęby??

Kronkiś--dawaj foty...te ocenzurowane też :lol:

PAtusia- milego dnia :Śmiech:

Justynka- ja z cynamonem ostatnio wiec grzecznie poprosze :)

Inka- siemka :) lotnikiem powinnaś byc :) przelatujesz przez wątek jak ....na broom (zapomnialam pl odpowiednika czym lataja czarownice......z racji wczorajszego dnia oczywiscie :))

Mkarasowska-dzien dobry

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

Zuziu, Oliwko, Bartusiu buziaczki

co tu sie wczoraj/dzisiaj dzialo, jakies nocne picie, ale widzialam tez powody, kolejne tysiaczki ktorych gratuluje (Olimpia, Moniq)

Widzialam tez fajne fotki i zmiane avatarka.
Justyna i u mnie dzien zaczal sie znow o 5.50, dorzuc do swoich pysznych kaw duza herbate!! prosze!
mkarasowska no to mamy takich samych chlopakow, a ile mierzy?

no i niewiele juz pamietam, wszystkie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam z rana

noc bez komentarza, po prostu beeeeeeee

dwom kobitom i rodzynkowi wszystkiego naj z okazji kolejego miesiaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! duza buzia!!!!

Gosia- spokojnego spaceru

Kronkis- nie ociagaj sie i dawaj zdjecia

u mamy w GB leje wiec sobie w leb strzele jak bedzie taka pogoda na caly nasz pobyt a w Polsze slonce!!!!

mkarasowska- Michasia super waga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

mkarasowska
Ann

mkarasowska no to mamy takich samych chlopakow, a ile mierzy?

Aniu nie wiem bo u nas nie chca mierzyc takich malych dzieci ale ubrania nosi przewaznie na 80 lub 86, a Szymuś jaki rozmiar nosi?

U nas mierza od ukonczenia 6 miesiecy, Szymi ma 75 cm i nosi ubranka 80-86 choc i 74 bywaja (zawsze sie smieje ze zalezy jaka kto mial metke pod reka i taka wszyl bo te rozmiarowki nie zawsze przystaja do rzeczywistosci)

Odnośnik do komentarza

Aaaaa mam jeszcze jedno pytanko do was bo ja nie wiem jak to jest :Nieśmiały:
A tak patrze na fotki i widze ze wasz dzieci z odkrytymi uszkami na dworze... Wiem ze chore uszy dziecko moze miec nietylko z powodu przewianych uszek, ale jesli ktos moze to prosze mi odpowiedziec ile musi byc stopni na doworze lub co wplywa na to ze dziecko moze byc z odkrytymki uszkami? Troche sie wstydze zadajac to pytanie :Nieśmiały: bo moze sie komus wydac glupie ale co tam ja uwazam ze kto pyta ten wiecej wie :Śmiech:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

musze sie pochwalic, pewnie powiecie ze nie ma czym ponewaz Wasze dzieciaczki pomykaja juz po calym domu a wiecie ze Alka-pralka to len i nic nie robila, ale od piatku przewraca sie z brzucha na plecy od razu po polozeniu wiec tym bardziej nie wiem kiedy zacznie raczkowac, ale cos sie ruszylo i ten tylek do obrotu podnosi
szkoda ze tego nie robila jakies 3 miesiace temu. LEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

mkarasowska- nie ma glupich pytan a glupie odpowiedzi wiec mam nadzieje ze moja nie bedzie nalezala do nich, ja sobie mysle ze od wiatru, jak jest cisza to nie przywiazuje wago do czapki a raczej do zakrytych uszu, ale to moje zdanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...