Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Super zdjęcia maluchów.
Ann zdróweczka dla Uliski
mada dołki zakopujemy:Śmiech::Śmiech::Śmiech: jak chcesz mogę pomóc:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Teraz mój gagatek śpi. Wczoraj zasnęła wyjątkowo wcześnie 20.30 już lulała w łóżeczku, ale o 22.30 obudziła się i zaczęła gadać. Zjadła cyca i potem dwie godziny skubana tak nawijała że nie można było zasnąć:Padnięty::Padnięty::Padnięty:. O 6.00 znowu pobudka na jedzenie i dalsza część opowieści do godziny 9.00 a potem mega marudzenie, że już miałam jej serdecznie dość. A na dodatek ja bez okularów na głowę nie mogę wytrzymać a przeciwbólowe nie działają:Płacz::Płacz::Płacz:.
Może teraz jak się prześpi to będzie znośniejsza:Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Jestem juz spoworotem.Akcja umowa zakonczona sukcesem. babka chce przedluzyc umowe i to na dwa lata. Uf, a juz sie balismy ze trzeba bedzie szukac nowego lokum:yipi:uciekam robic obiadek dla M. Kto ma ochote na pierogi z mieskiem?? :D

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Ann- ja juz kombinuje ze szok, zauwazylam ze jak Alka spi w sypialni to zaczyna kaslac, nos ma zatkany i od razu idzie na wymioty, mimo ze okno otworzylam i nie bylo duszno w pokoju, myslalam ze to slina ale jak lezy na macie to wszystko jest ok, chyba ze wtedy jakos inaczej ta sline przelyka niz w czasie snu, dziecko nie moze spac juz od 2 dni a w nocy budzila sie co chwilke

Odnośnik do komentarza

mineralka :) super nocka... mam nadzieję że szybko wyjaśni się co z Jasiem...

katia oby mniej takich napadów kolki było...

gośka... super zdjęcia i ty promieniejesz... a most imponujący:)

mada trzymam kciuki za pierwszą nockę bez amciania kajtusia!!

Mój mały potworek własnie usnął wiec mam chwilke czasu opowiem wam jaką mam zdolna córeczke zostawiłam ją na przewijaku z gołą pupką zeby sie dziewcze przewietrzyło wyszłam dosłownie na moment przychodze a ten mały gad na brzuszku z kupą miedzy nogami roześmiana dobiera sie do ochraniacza na łóżeczku poprostu mnie rozbroiła

:sofunny::sofunny:

wiecie co mnie rozwala jak daję Wiktorowi nową zabawkę ( nową w sensie ze inną od tej którą sie bawi) to on automatycznie rzuca starą w kat i fascynacja nową

:Śmiech::Śmiech:skąd ja to znam :Śmiech::Śmiech:

Śpi trzy razy: 2razy po 40min i raz jakies 1,5 do 2 godz. - nie wiem już co z nim robić.

kurcze to mój kacper tyle już dawno nie pospał...:Padnięty: dzisiaj się udało... 30 minut na jednym spacerze i drugi raz godzina i piętnaście minut... i dopiero o 18.30 teraz w łóżeczku... a wstaje o 6 rano...

słyszałyście o tym pół rocznym bobasie co rodzice z nim do szpitala a tam go odesłali do lekarza pierwszego kontaktu :Płacz: chłopczyk nie żyje :Płacz::Płacz::Płacz: paranoja przysięgam


  • agnieszka zdrówka dla taty... a malutka z jedzonkiem może jakoś przetrzymywać... i w końcu coś jej jakoś uregolować...? chociaż nie wiem bo kurcze my cycowi... tylko między posiłkami jemy troszku :)

    a co do obracania na boczki - to mój brzdąc nauczył się przekręcać na brzuch jakiś miesiąc temu - kiedy to zasłoniliśmy mu poduszką telewizor - skubany przekręcił się na brzuch zadarł wysoko głowę i podglądał zza poduszki co sie dzieje w telewicji

    mój kacper leniwy i kładzie się na boczek i wygina w łuk żeby tv widzieć:Padnięty::Śmiech:

    mada co do wagi mój młody będzie w wieku twojego Kajtusia też mniej więcej tyle ważył... na 5 miesiączków miał 7 kg... ale dla mnie ładnie wygląda :)
    a regularny to jest jak mu się zechce , co do nocek to bankowo mam co 2 h pobudki:Śmiech:

    ann super że wiadomości od lekarza są dobre...

    Ann- u nas to sa wymioty, jak pawia Alka rzucila w gabinecie u lekarki to ta by;a w szoku, a zaczyna sie od kaszlu i to najczesciej teraz jak spi

    ja też mam odruch wymiotny jak się zakrztuszę :Nieśmiały:>

    dziś usypianie trwało jakieś 25 minut w tym kilka wrzasków i potem marudzenie i obrót na boczek i zasnął... nic nie powiem ale taaaaaaaka dumna jestem z mojego bąbla :D teraz czekam bo jeszcze góra godzinka i będzie karmionko...
    nie wiem tylko czy dobrze robię bo już ok 3-4 rano zabieram go do siebie bo nie mam siły normalnie zeby potem znów wstawać i karmić itd no ale juz łapie że wieczorem kąpiel, amciu, paciorek buziaczki i lulu

    poza tym dzień ok... oczywiście nie obyło się bez wrzasków przy usypianiu... ale szybko poszło i udało mi się śmignąć do brata na cmentarz :)

    http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
    jesteśmy ze sob

    Odnośnik do komentarza

    Aniołek Łysego

    kurcze to mój kacper tyle już dawno nie pospał...:Padnięty: dzisiaj się udało... 30 minut na jednym spacerze i drugi raz godzina i piętnaście minut... i dopiero o 18.30 teraz w łóżeczku... a wstaje o 6 rano...

    słyszałyście o tym pół rocznym bobasie co rodzice z nim do szpitala a tam go odesłali do lekarza pierwszego kontaktu :Płacz: chłopczyk nie żyje :Płacz::Płacz::Płacz: paranoja przysięgam

  • dziś usypianie trwało jakieś 25 minut w tym kilka wrzasków i potem marudzenie i obrót na boczek i zasnął... nic nie powiem ale taaaaaaaka dumna jestem z mojego bąbla :D teraz czekam bo jeszcze góra godzinka i będzie karmionko...
    nie wiem tylko czy dobrze robię bo już ok 3-4 rano zabieram go do siebie bo nie mam siły normalnie zeby potem znów wstawać i karmić itd no ale juz łapie że wieczorem kąpiel, amciu, paciorek buziaczki i lulu

    dziś moja paskuda to wogóle się wściekła chyba .... marudzi jak cholera (przepraszam za wyrarzenie) a mnie już głowa pęka :Padnięty::Padnięty::Padnięty:

    a o tym chłopczyku no właśnie słyszałam :Płacz::Płacz::Płacz:

    :brawo::brawo::brawo: dla Kacpreka :brawo::brawo::brawo:


    http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

    Odnośnik do komentarza
    Gość Agnieszka31

    Kaska- czytalam o tym dzieciaczku, w srode jak bylam z Alka w szpitalu z miasta to tez caly czas mnie pytali o skierowanie ale mnie przestrzegla K8i ze mam mowic ze to przypadek nagly, tez lekarka upierala sie ale powiedzialam jej ze nie bede dla jej widzimisie jechala 50 km w jedna strone po skierowanie jak mi dziecko wymiotuje non stop,

    za cos takiego powinni karac jak za morderstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odnośnik do komentarza

    Agnieszka31
    Kaska- czytalam o tym dzieciaczku, w srode jak bylam z Alka w szpitalu z miasta to tez caly czas mnie pytali o skierowanie ale mnie przestrzegla K8i ze mam mowic ze to przypadek nagly, tez lekarka upierala sie ale powiedzialam jej ze nie bede dla jej widzimisie jechala 50 km w jedna strone po skierowanie jak mi dziecko wymiotuje non stop,

    za cos takiego powinni karac jak za morderstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    co za porypane przepisy :Wściekły::Wściekły::Wściekły:


    http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...