Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

katia...
az nie wiem co powiedziec...
jak to mozliwe zeby w XX1 wieku tak jeszcze bylo... z jednej strony sie dziwie a zdrugiej sama to znam, nie az do tego stopnia, ale i w mojej pracy tez czasem jest ciezko, niby fajna robota ale trudna i fizyczna, i nawet jesli to obowiazkiem pracodawcy jest zapewnic dobre i godziwe warunki to nie zawsze tak jest.. akurat jestesmy wlasnie na etapie przepychanek o poprawe warunkow... :(
nie zazdroszcze problemow z kregoslupem, tym bardziej ze z tym nie ma zartow... wiec w takim razie to zycze Ci abys jak najdluzej nie musiala wracac do pracy!!

Odnośnik do komentarza

monikouette śliczne zdjęcia :Śmiech:
Dominika współczuje teściowej i podziwiam cię ty musisz być bardzo silną kobitką
katiaboss ból kręgosłupa to naprawdę nie ciekawa sprawa coś o tym wiem, a link z akcesoriami do super

kurcze a u nas pogoda do kitu juz jak wracałam ze spacerku to zaczęło padać jest strasznie szaro i ponuro. Dziś wyjęłam spacerówkę Zuzi się nawet spodobała może jutro będzie debiut :Oczko: zobaczymy jeszcze jaka pogoda będzie.

Odnośnik do komentarza

i ja jestem
Chłopcy spalili mój telefon :( Kuba chwziąl bez pozwolenia, jak myłam naczynie i poszeł z nim do kibelka, wypadł mu i wpał pod wannę, do odpływu :( nie do odratowania :( Odkupiłam go za cięzką kasę jakiś czas temu od mojego brata, w ratach mu za niego płaciłam i jeszcze nie spłaciłam, wsyztskie zdjecia, numery telefonów poszło sie piperzyć, filmy :(:(:(:(:(

normalnie mam dosc, już mi psychika siada :(

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Dominika
i ja jestem
Chłopcy spalili mój telefon :( Kuba chwziąl bez pozwolenia, jak myłam naczynie i poszeł z nim do kibelka, wypadł mu i wpał pod wannę, do odpływu :( nie do odratowania :( Odkupiłam go za cięzką kasę jakiś czas temu od mojego brata, w ratach mu za niego płaciłam i jeszcze nie spłaciłam, wsyztskie zdjecia, numery telefonów poszło sie piperzyć, filmy :(:(:(:(:(

normalnie mam dosc, już mi psychika siada :(

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Dominika, tule Cie mocno kochana,
strasznie mi przykro...
dasz rade bo przeciez i tak inaczej byc nie moze, tylko ze na pewno ciezko bedzie....

Odnośnik do komentarza

U nas koszmar... właśnie wróciliśmy od pediatry. Zostawiłam w aptece ponad 250zł...
Kajtek ma tak silną skazę, że jak nasz pediatra go zobaczył to mało na zawał nie zszedł.
Od dzisiaj ma dostawać Nutramigen - wyciąg z brudnej szmaty. Wyje od 40min i nie chce jeść - wcale mu się nie dziwię, bo to jest tak niedobre, że szok. Mało przybrał na wadze, a zapalenie jeszcze chwila i będzie się kwalifikowało do hospitalizacji.

Jestem załamana....
Przed wyjściem do lekarza wymiotował tak, że musiałam się dwa razy przebrać. Znowu mamy jazdę z karmieniem....:Płacz::Płacz:

Jakie są objawy odwodnienia????

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

mada, witaj kochana

nie bardzo wiem o tym odwodnieniu ale staraj sie podawac mu cokolwiek do picia
a i jeszcze mi sie przypomnialo ze chyba ciemiaczko sie troszke zapada jak jest dziecko odwodnione, ale moze dziewczyny uscisla...

strasznie Ci wspolczuje tej skazy, kurcze, dziwne ze tak nagle wrocilo to wszystko i w dodatku takie wzmozone!! oby szybko masc podzialala czy lekarstwo, nie wiem co dajesz... :(

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

o szajse wpadam jak po ogien a tu takie wiesci........

Trzymajcie sie kochane ...kiedys musi byc z górki....mysla o dominice,madalence :)

Rany z tą skaza to niewesolo normalnie......buuuuu...sil sil i zdrowia mamuśki

Moniq-zdjecia cudne.....

My very busy day dzisiaj wiec biorąc sie dalej za robote jeszcze raz Was mocno ściskam

PS. chrzest 6 kwietnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...