Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Olimpijka
buuuuuuuuuuu na 6 lutego ammy szczepienie półroczne.......buuuuuuuuuuu

Boże jak ten czas leci :surprised: Juz pol roku !!!! A dopiero co lazilysmy z brzuchami i nie moglysmy sie doczekac naszych pociech.... ehhhh jakiez to byly piekne (czytaj: swobodne) ciążowe czasy... ehhh... a teraz nawet głupie wyjście po bułki to wiiieeeeelllkaaaa wyprawa :Zakręcony:

Olimpijka
Winko winko komu winko :)
dla Moniq zalegly kieliszeczek :)
jaaa, jaaa :yipi: tylko, ze tak realnie to niestety nie mam :( (chociaż muszę się pochwalić, że już od tygodnia pracuje w balonie wino z owoców dzikiej róży dla Juleczki na osiemnastkę, tylko jeszcze muszę się dowiedzieć jak to zrobić, żeby się przez 18 lat nie zepsuło) a taki pysszzzny grzaniec mi się marzy... idę popatrzeć co mam w barku :D
Juleczka już wykąpana śpi, więc mogę popatrzeć :Oczko:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
zaraz wszystko nadrobie
na razie walka z Alka, uczy sie samodzielnie zasypiac i dosc kiepsko jej to idzie
rozumiem ze mam ja przetrzymac?????

a w jaki sposob probujesz? moja bez butelki nie padnie :( chociaz w zeszlym tygodniu zostawilam ja w lozeczku, po jakichs 5 min zrobilo sie dziwnie cicho... patrze, a Julka sama zasnela, alez przezylam szok :surprised: niestety zdarzylo sie to tylko raz :(

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
zaraz wszystko nadrobie
na razie walka z Alka, uczy sie samodzielnie zasypiac i dosc kiepsko jej to idzie
rozumiem ze mam ja przetrzymac?????

tylko jesli jestes gotowa by to ciagnac, proponowalabym poczytac np. Usnij wreszcie i wyciagnac sobie stamtad to co Ci sie przyda i czego bedziesz sie trzymala w swojej drodze (niestety troche przez mękę)

Odnośnik do komentarza

my w spacerówce od urodzenia jezdzimy i chyba nie zamieniłabym jej na gondolę gdybym miała ponownie kupowac wózek.
A wózków to mielismy kilka i zawsze chicco bo nam najbardziej pasują ;)
Kupiłam kaszkę mleczno pszenną bezsmakową i będziemy testowac zaraz-ciekawe czy mojej królewnie podpasuje ?
zaraz wkleje Wam dzisiejszą fotkę
Muszę Wam powiedzieć ze choc jestem tu krótko to jestescie takie NORMALNE i to mi bardzo pasuje bo ja z wyluzowanych matek jestem.
....nawet powiedziałabym wyrodnych hehe....:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

Happymama
my w spacerówce od urodzenia jezdzimy i chyba nie zamieniłabym jej na gondolę gdybym miała ponownie kupowac wózek.
A wózków to mielismy kilka i zawsze chicco bo nam najbardziej pasują ;)
Kupiłam kaszkę mleczno pszenną bezsmakową i będziemy testowac zaraz-ciekawe czy mojej królewnie podpasuje ?
zaraz wkleje Wam dzisiejszą fotkę
Muszę Wam powiedzieć ze choc jestem tu krótko to jestescie takie NORMALNE i to mi bardzo pasuje bo ja z wyluzowanych matek jestem.
....nawet powiedziałabym wyrodnych hehe....:Nieśmiały:

to witaj w klubie - jakby coś to będzie razem na siebie narzekac jakie to jesteśmy dla naszych pociech okropne :smieszne:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Ann- dzisiaj zaserwowalam sobie bo maz nie znosi Chirashi-sushi czyli ryż z octem na to kawałki surowego łososia i krewetki, na to paseczki warzyw, tofu,wodorosty nori i grzybki mun...troszke zmodyfikowane bo powinno yc bez nori i bez krewetek ale ja je uwielbiam :)

Mada- my jeździmy w mamas&papas :) i sobie chwalimy :) lekki 5,5kg, mały po zlozeniu i sklada sie go paluszkiem doslownie :) jak dla mnie bomba :) do tego fotelik z bazą peg perego i heja :)

No avatarki macie boski chyba czas i moj zmienic ;)
ja sie z mężem ulatniam wiec do jutra....milych snów

Odnośnik do komentarza

aaaa kąpałam się z kacprem w wannie!! hehhh masakra jak było śmiesznie :D a teraz po popołudniowej prawie 3 godzinnej drzemce skrzeczy sobie w leżaczku.... :)

agnieszka :) ja kacpra trochę przetrzymywałam.... ale ostatnio zrobił się dość ugodowy i prawie sam zasypiał... pierwszy raz siedziałam koło niego najpierw śpiewałam... potem czytałam 4 razy pinokia :) na koniec powtarzając "kacperku jak będziesz kłamał to ci nos będzie rósł :D" ;) a ostatnio to sam zasypiał :D 3 razy z rzędu :D spokojnie... ja myślę że trzeba próbować ale zwracać uwagę czy maluch gotowy na takie wyzwanie jeżeli nauczyłyśmy go inaczej.... szczerze to był nasz błąd... bo trzeba było nie dawać zasypiać przy cycku ;)

Cytat:
Agnieszka31 napisała Zobacz post
bez niczego, ona bez cyca tez nie padnie i dlatego jest awntura
aha... no faktycznie z cycem do łóżeczka... ciężka sprawa ja z butelką mam łatwiej :P

mi by się przydał taaaaki długi cyc czasami :Padnięty::Szok::sofunny:

co do wózków to też mam gondolę taką co się podnosi oparcie... mam nadzieję że będzie nam służyć do przynajmniej końca marca :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

paula00-25
ANIOŁEK Fajowa taka kąpiel nie?:Oczko:
A z tym cycem to uważaj bo jeszcze się spełni i będziesz musiała sobie zwijać w rulon do stanika:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

:sofunny::sofunny::sofunny:

wlaśnie mi sie przypomnialo:
"Telefonuje baba do lekarza:
-Halo ??
-Panie doktorze, mam nierówne piersi, mój mąż przed snem lubi trzymać za moją lewą pierś...
-Hmmm... bardzo często mężczyźni wolą jedną pierś od drugiej... nie widzę problemu...
-Tak, ale my śpimy w oddzielnych pokojach !!!"

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

dzisiaj brakoczas :)
paula, dziekuje za troske, niestety w pracy ale domowej, nie bylo Natanka bo byl u babci wiec skorzystalam i odwalilam troche grubej roboty w domu (ukladanie kartonow na strychu, po drodze byly zakupy, troche telefonow i mycie jednego okna. a potem wrocil mlody i byl w baaaaardzo zlym humorze (wstal o 6.30 szok, nigdy tak nie wstaje i nie spal po poludniu wiec byl po prostu okropny)
ale nareszcie siadam na chwilke

olimpia, dzieki za winko, rozowe dla mnie poprosze, choc wlasciwie wszystkie lubie
a ktos mi gdzies tutaj grzecznie podpowiedzial o przyprawie do grzanca z Kamisa i mama mi przyslala to ide sobie zrobic ;)
i bede podczytywac
doczytalam ze ktos musialby sobie cyce zwijac zeby do stanika wrzucic :lol: cholera, to jeszcze nie u mnie ale z tej strony to nigdy dobrze u mnie nie bylo, to jeden z powodow dla ktorych nie karmilam, bo pewnie wtedy to bym je zwijala, a tak to jakos sie trzymaja, takie sobie, a jest co nosic :duren: 80E :duren:

i jeszcze mi sie przypomnialo ze happymama sie uwaza za wyrodna matke :) no to podaje raczke :) a co do tego ze takie luzaczki jestesmy to sie zgadzam, ja tez bezstresowa, ale to tez i dlatego ze przy drugim dziecku czlowiek mniej stresuje niz przy pierwszym (ja przy obu bez stresu)

Odnośnik do komentarza

moniq to mi mogą się zwijać :Śmiech:
ja mam teraz 80c lub d zależy od stanika :) a wcześniej 80 b :Szok: a tak szczerze to lewą pierś mam 80 d a prawą 80c o.O to przez to że jak cycka miałam poranionego to karmiłam nim tylko jak był "pełen" bo bolało... tak chyba odruchowo unikałam karmienia tą piersią...

jeju... winko... piffffko.... jak mi się czasami marzy :Męki::Niewiniątko:

veann :sofunny::sofunny:

jeszcze troszkę buszowania i wyrko... bo widzę woła mnie z uśmiechem :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

veann, bardzo chetnie sie podziele :)

nawet nosidelkiem sie moge podzielic :) ile kosztuje w Pl?? bo ja moje mam w planie sprzedac wiec jesli jestes zainteresowana to moge moje odstapic po rozsadnej cenie :)
ja jestem a raczej bylam zadowolona bardzo, przy Natanku sie sprawdzilo swietnie przez dosyc dlugi czas bo sama z nim bylam, przy Noasiu sie przydalo przez 3 miesiace jak chodzilam z Natankiem do przedszkola, ale u nas to tylko na pierwsze miesiace bylo potrzebne bo choc mozna go uzywac dlugo to tym razem my raczej wozkowi :)

aha, no i ja mam ten model co nie ma jeszcze tego dodatkowego pasa na dole, sa tylko te krzyzowane szelki, ale w sumie mysle ze i tak fajne, przynajmniej dla mnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...