Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

my po mzawkowym spacerku i sprawunkach, ale nastukalyscie
widzialam sliczna Natalke i nowe smakołyki Odry, oraz hurra VeAnn z nowym slicznym avatarkiem, czy Mada pokazywala juz kurtke i przeoczylam?

Szym dzis zasnal pod koniec nebulizacji :Szok:
Uliśka najpierw weszła do jednego sklepu (z pieniążkiem) i kupiła chałkę i rogala (ja stałam w drzwiach tylko się przyglądając), a potem w kolejnych: sałata i cytryna oraz myjka do naczyń. Szłam i byłam taka dumna że mam taką dużą córkę

Odnośnik do komentarza

Ann jeszcze się nie chwaliłam kurtką, bo w domciu będę wiecxzorkiem dopiero,ale ponieważ dzielnie mnie pilnujesz, więc na bank nie zapomnę:smieszne: Uleńka dzielna babeczka!!! mnie się też by taki mały pomocnik przydał, bo do większości sklepów nie mogę się z wózkiem zmieścić.

My też byliśmy na spacerku,ale ponieważ lekki deszcz pada, więc tylko 1,5 godz. Poza tym chyba mojego szkrabowi za ciasno w wózku, bo po godzinie zaczyna się wiercić i płakać (już drugi spacer miałam na syrenie!!!!!). Ma w sumie 72cm wzrościku, więc bez szału, ale wózek robi sie chyba za maly...:duren:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

a propos domatora, to ja pracoholik osiadlam w domu z dziecmi, wiele osob sie dziwi znajac mnie, ale kiedy osiadlam to mialam 13 lat stazu pracy, w tym ostatnie 4-5 od rana do wieczora i czesto weekendy. Ale teraz wrocilam do aktywniejszego (jeszcze - przy dwojce maluchow) trybu zycia przez wirtualne dziecko i sprawy z nim zwiazane :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Wam będzie mi Was bardzo brakowało (siedzę i ryczę)oczywiście jak tylko będę miała chwilę to będę zaglądac!!
Taka okazja pracy może się nie powtórzyc a w mojej poprzedniej (jeszcze obecnej)po powrocie dostałabym zwolnienie bo działu na którym pracowałam już nie ma:Smutny:więc wezmę tą pracę wogóle to ma same plusy pracuje tam dużo znajomych (sama rodzina prawie)i lepsze stanowisko i wynagrodzenie (tylko jeden minus Moje córeczki będą mniej mnie widywac)

ANN ale pomocnika miałaś :brawo:dla Ulinki

Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo lubię kontakt z ludźmi i lubię swoją pracę ale Kocham swoje dziewczynki nad życie i dla mnie życie jest nie sprawiedliwe z Natalką nie mogłam byc bo szkoła itd.z Zuzią okazuje się że też nie bo praca kurde siedze i rycze ze szczęścia i z rozpaczy:duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

Witam
Jakoś ostatnio mam mało czasu, troszkę spraw do załatwienia a jutro przyjeżdżają goście, a tu od wczoraj 8 stronek do nadrobieni :duren::duren::duren::duren: nie dam dziś rady
VeAnN śliczna dedykacja stronki, super awatarek
Aniołek u mnie dziś pampers nie pomieścił i było wszystko na pleckach
patusia śliczna sukienka, od razu przypomniała mi sie moja komunia, w tedy na prezent dawali zegarki i kalkulatory :sofunny:
Ann brawo dla Uli :brawo::brawo::brawo:

A my po spacerku okropna pogoda szaro buro.

Odnośnik do komentarza

Wrocilysmy szczzesliwsze niz dotad....nie uwierzycie ale jest 27st w sloncu.....................normalnie ludzie w bluzkach chodza a ja sie w kurtce nwybralam i z potem na tylku wrocilam...ale za to szczesliwa :)

Patusia- ja mialam podobny dylemat bo praktycznie zaraz po narodzinach O wrocilam do pracy a Ty sie nie łam dzieci zrozumieja :) no i beda z dobrym opiekunem :)

Veann---> na szczescie mnie nigdy cosik takiego nie spotkalo inaczej bluzka objechana by byla przeez oli a podloga przeze mnie :)

Ann--> Uliska rulezzzzz :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :Całus:

Ja dzisiaj od rana zalatany dzień, dziecko sprzedaliśmy dziadkom a my jazda po urzędach:Szok:
Na szczęście wbrew pozorom poszło gładko i w urzędzie komunikacji przy rejestracji auta i w MOPR przy składaniu wniosku o zasiłek:Śmiech:
Niestety dostaliśmy zasiłek do 31 sierpnia, potem musimy przedstawić na nowo dochody ale tym razem już z 2007 roku a te już są o niebo wyższe więc już pewnie na zasiłek się nie załapiemy:Smutny:
No ale na razie na pół roku chociaż spokój a z dobrych wieści to jeszcze kolejne 1000 zł wpadnie za urodzenie dziecka, taki bonus do zasiłku:Śmiech:

K8i, KATIABOSS Jak macie jakieś pytanka odnośnie tego załatwiania rodzinnego to pytajcie:Oczko:

Szkoda że się nie załapałam na orzechowe cukierki:Smutny::Płacz:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza

sama jestem w szoku tymbardziej ze wczoraj lalo i wialo i tylko 15st bylo wiec.........

Paula---> fajnie ze urzedy z glowy....Moje dziecie na szczescie wcina wszystko, krolika,indyka,wolowine,kurczaka i co ja sie bede meczyc....je wszystko co jej do paszczy wsadze...:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...