Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam iść spać, ale jakoś się zebrać nie mogę. Mąż pojechał do biura, bo coś się z kompem dzieje i nie chce jutro resztek po wybuchu zbierać :Padnięty:
Inka - Majeczka słodziutka!!! Mam nadzieję, że szybciutko wróci do zdrowia. widziałam na zdjęciach, że Majunia ma uprząż do smoka taką jak Kajecik - podpowiedz mi jak montujesz tą gumową końcówkę na smoka, bo ja komibuje z nakładaniem na "ucho" smoka jak koń pod górę :Padnięty:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

NOAH,WERONICZKA,ZUZANKA I KAJETANEK WSZYSTKIEGO NAJ NAJ

Witam jak zawsze:Śmiech:,no nie na stukałyście zawiele :Oczko:Zuzanka właśnie usnęła T poszedł do pracy,Natalka jeszcze śpi,ziemniaki się gotują (bo dziś będą kluski śląskie)a przy moim dziecku które prawie nie śpi w domu to inaczej nioe zrobię tego niż teraz:Oczko:

to co zapamiętałam
Gratulacje dla Marcóweczki:brawo::brawo:

DOMINIKA śliczny synuś i współczuje przeżyc,wiem coś o załatwianiu kredytu na mieszkanie bo rok temu sami to przeżywaliśmy:Oczko:

OLIMPIJKA szczęśliwego lotu:Oczko:piękna dedykacja:Oczko:

INKA
Majeczka śliczna,i jeszcze raz zdrówka

PAULA fajowy avatarek

MONIK miałaś rację 5/6godz.i jestem:Oczko:

a i pochwalę się jeszcze bo rozliczyliśmy sobie już pity 2007 i mamy zwrotu 2800:yipi::yipi:
a teraz zmykam do kuchni:Oczko:

Odnośnik do komentarza

ANN firma w której ja pracuje nie ma dużo pracowników więc kadrowa szybko zrobiła i dała,mój T pracuje w dużej firmie(cukierki ODRA BRZEG):Oczko:a jego mama w księgowości więc nam szybciutko zrobiła:Oczko:

AGNIESZKA jak tam nocka Wam minęła??????

OLIMPIJKA jeszcze pare godzin i będziecie razem:Oczko:

no ja już prawie wszystko zrobiłam nawet ziemniaki zawijane w boczku bo mój T bardzo chciał i jestem:Padnięty:no i Zuzanka już wstała Natalka z nią rozmawia:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam ja dzis mega niewyspana
usnełam dopiero ok 23 a mojej córci cos sie poprzestawiałao i o 24 cyca chciała nakarmiłam ja poł przytomna nastepne pobudki 2 30 i 5 30 a o 6 ja wstałam bo dzis znowu panowie ze spódzielni mieli przyjśc M poszedł do pracy nieststy chory jutro idzie do lekarza podejrzewam zapalenie oskrzeli żeby tylko mała nic nie złapała
Wszystkiego co najlepsze dla dzisiejszych miesięczniaków

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

ANN lubię miec wszystko na swoim miejscu i zawsze planuje sobie dzień(no czasem zdarzy się że coś nagle wypadnie):Oczko:mój T zawsze mi mówi kobieto uspokój się nawet ostatnio powiedział żebym poszła gdzieś z koleżankami odpoczęła od domu obowiązków dzieci ale ja jakoś nie dałam rady,może nie jestem na to gotowa:Nieśmiały:(zanim zaszłam w ciąże to co weekend żeśmy imprezowali przypuszczam że jak Zuza troszkę dorośnie to znowu to wróci:Oczko:

JUSTYNKA zdrówka dla męża i uważaj na córcie:Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!

nocka bardzo dobrze, pobudki 2 wiec o jedna mniej niz zazwyczaj, raz mnie obudzila muzyka, Alka sobie wlaczyla karuzele, przerwa w spaniu tylko 45 minut, spala do 7.30 i moze by i dluzej pospala gdyby nie szczekajacy pies na dobijajace ze z zewnatrz kota
teraz buszuje na macie i obgryza wszystko co sie da

Patusia- podziwiam uporzadkowanie dnia, u mnie chaos, jak wyjdzie tak bedzie

Justynko- zdrowia dla meza, i oby nie zarazil Was

Ann- jak Szymcio to wszystko znosi???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...