Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

pojawia sie marnotrawna......witajcie dziewczyny
u nas nie wesolo ale trwamy i stad checi brak na pisanie....ale mimo to mam propozycje abysmy pomyslaly o zlocie forumowiczek....na lato na przyklad weekend gdzies zorganizowa i sie spotkac z dzieciakami...wiem ze mozna tanio noclegi zalatwic a jak sie wie kilka miesiecy wczesniej gdzie i za ile to mozna oszczedzic...zazdroszcze mojemu A bo on ma takie zloty kilka razy w wroku i nie tylkko w pl :D
trzymajcie sie...brzuchy do gory :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny

Martusiu dziękuję za troskę - pojawiłam się na życzenie choć nie podglądałam - nie było mnie tyle czasu bo niestety ale fatalnie znosze uroki zaciążenia - mdłości mam całą dobę nawet w nocy nie śpię bo mnie mdli często zwracam i prawie z łużka nie wstaje bo nie mam sił bo niby skąd skoro prawie nic nie jem - no ale w sobote byli u nas znajomi i zupełnie przez przypadek odkryłam że szklanka coca coli daje mi żyć na jakąś godzinę - więc sobie pozwalam po każym kęsie czegoś kolwiek no i żyję i zaczynam cokolwiek jeść i wstałam z łużka - byłam dzisiaj u lekarza i wszystko jest ok - dzidzia jest na szczęście jedna i ma 12 mm - to już 8 tydzień strasznie to leci - no ale najważniejsze że wszystko jest dobrze - okazało się jeszcze że mam tyłozgięcie macicy (a to niespodzianka przy 2 ciąży) - no to jeszcze raz dzięki za pamięć i troskę - przepraszam że nie doczytam tych 20 stron ale nie chce narazie szarżować mojego błędnika przy kompie bo znowu się skończy nad kibelkiem :)

ciągle pamiętałam jednak o tym że nasza Gosia dzisiaj wylądowała w szpitalu na chemioterapii - doczytałam że znika z tąd - KOCHANA gdybyś jednak to przeczytała to ciągle o tobie myślę modlę się i trzymam kciuki - życzę ci dużo zdrowia i wytrwałości - pamiętaj że jesteśmy to też dla Ciebie

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny podczytałam troche i smutno mi że Was zawiodłam. Przepraszam, nie chciałam żebyscie tak to odebrały. Nie chce tu pisać co i jak ale powiem tylko że data przesuneła się na 25 lutego. Bardzo się boję.
Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Gośka
Dziewczyny podczytałam troche i smutno mi że Was zawiodłam. Przepraszam, nie chciałam żebyscie tak to odebrały. Nie chce tu pisać co i jak ale powiem tylko że data przesuneła się na 25 lutego. Bardzo się boję.
Buziaczki

Gosiu nikogo nie zawiodłaś ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie (wiesz dobrze):Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

witam

gosiu fajnie ze zajrzalas. badz dobrej mysli. bedzie dobrze.
mineralka super ze u ciebie ok. niech te dolegliwosci szybko mina. a czy ten termin 8 tydzien na USG to jest mierzony od dnia poczecia czy dnia ostatniej @?
aniolek wspolczuje. nie chce sie ubrac to niech siedzi w lozku nieubrany. po czasie sam przyjdzie bys go ubrala

Odnośnik do komentarza

Witam pozmianowo :) jestem po zmianie spokojniejsza :smile_move: Ide zrobic slaba kawke i biore sie optymistycznie do roboty, zalegle pranie, kurze i dzieciowy sajgon mnie wolaja... i jeszcze obiadek :lol: No i dzis jestem zmuszona wytaszczyc tylek na dwor brrrr, a wieczorkiem planuje w koncu posiedziec z parentingiem i poodpisywac bo juz mnie szlag trafia, ze znow nie jestem na biezaco!

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Slyszalam przed chwilą z pokoju malej jakies dziwne stękanie, ale pomyslalam sobie, ze pewnie chodzi z takim duzym ciezkim misiem wiec nie zagladalam. A za chwile przyleciala do mnie golutka jak ja Pan Bog stworzyl :smile_move: to stekanie to bylo rozbieranie sie :lol: Widac nie podobalo jej sie jak ja rano ubralam hihi

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...