Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starletka

no to u mnie można powiedzieć nastała cisza.. nie wiem na jak długo bo ostatnio trwa dość krótko.... ale co tam...

tata odebrał moje wyniki badań bo ja nie dałam rady.. padało więc ciężko się było wybrać.. a mama była z nimi u lekarza hehe nie mogła poczekać aż sobie sama pójdę...

wyniki nie są najlepsze ale też nie tragicznie złe.. nie mam anemii :)
ale mam powoli zacząć myśleć o butli.. bo to prawdopodobnie mój synek zjada wszystko co we mnie wartościowe i dlatego lecę z wagi, jestem blada i zmęczona...
mimo, że jem jak na mnie dużo to waga jak u dziecka z podstawówki...

justyna@ fajna fryzurka :)

Odnośnik do komentarza

Mój dzidziuś śpi, a ja powinnam coś porobić w domu a tak strasznie mi się nie chce, jakaś taka zmęczona jestem.
Justyna śliczna fryzurka i dobrze Ci w krótkich, a z jakiej długości ścinałaś?
Starletka dobrze że jest ok, i lepiej działać za wczasu niż czekać aż się wniki pogorszą, w końcu musisz mieć siły przy dwójce ;)

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

justyna fajna fryzurka ! :)

madalenka nie wiem czy doczytalas, prosilam Cie o Twoj adres domowy, bo chce Ci cos wyslac na swieta :D

Bylysmy dzisiaj u lekarza, ale ze szczepienia nici bo Julka ma jakas wysypke na klatce piersiowej i brzuszku... prawdopodobnie to od czegos co ja zjadlam (chociaz karmie ja piersia raptem raz dziennie i to okolo 2 minuty tylko, bo wiecej nie chce), ale pani doktor woli dmuchac na zimne i mamy przyjsc znow w piatek, wtedy zobaczymy...

A ja dzisiaj popisalam sie "mega inteligencja" :duren: Widzialam kiedys, ze moj maz znalazl na Allegro zegarek na reke, o ktorym marzyl i teraz pomyslalam, ze bylby to siwetny prezent pod choinke... wiec zalogowalam sie na jego allegrowskim koncie w nadziei, ze moze dodal sobie go do obserwowanych, chcialam go poprostu odszukac. Okazalo sie, ze nie ma wiec zaczelam przeczesywac cale allegro. Po jakichs 10 minutach ucieszylam sie niezmiernie, znalazlam ! Niewiele myslac zaczelam licytowac... a dopiero pozniej zorientowalam sie, ze jestem nadal zalogowana na jego koncie i on ma do wszystkiego wgląd... to mu zrobiłam niespodziankę ! Jełop ze mnie konkretny :duren::sofunny: :sofunny:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

..::VeAnN::..

A ja dzisiaj popisalam sie "mega inteligencja" :duren: Widzialam kiedys, ze moj maz znalazl na Allegro zegarek na reke, o ktorym marzyl i teraz pomyslalam, ze bylby to siwetny prezent pod choinke... wiec zalogowalam sie na jego allegrowskim koncie w nadziei, ze moze dodal sobie go do obserwowanych, chcialam go poprostu odszukac. Okazalo sie, ze nie ma wiec zaczelam przeczesywac cale allegro. Po jakichs 10 minutach ucieszylam sie niezmiernie, znalazlam ! Niewiele myslac zaczelam licytowac... a dopiero pozniej zorientowalam sie, ze jestem nadal zalogowana na jego koncie i on ma do wszystkiego wgląd... to mu zrobiłam niespodziankę ! Jełop ze mnie konkretny :duren::sofunny: :sofunny:

:D:D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

monikouette
starletka, no to dobrze ze nie jest az tak zle, trzeba bedzie sie przerzucic na butle, mam nadzieje ze cie to nie zestresuje ;)
justyna, fajna fryzurka, ja nigdy krotkich wlosow nie mialam

nie stresuję się szczególnie... wiedziałam, że to prędzej czy później nastąpi bo na wieczór i tak musiałam dokarmić...
troszkę mi żal... ale stopniowo przyzwyczaimy się oboje :)

ja też nigdy nie miałam krótkich włosów :)

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy juz po lekarzu - oczywiście Prawdziwy Pediatra wyśmiał tego kretyna z przychodni i powiedział, że bezsensownie się nas stresuje,bo Kajecik okaz zdrowia. A płacz i takie tam gadżety to efekt 3miesiąca - wszystko widzi, wszystko słyszy, masa wrażeń, dorastanie....Zdarzają się bóle brzuszka, ale nie mamy się czym przejmować
Wybudzanie z płaczem to sny, więc normalka.
Oczywiście wniosek jeden - zmieniamy przychodnię.

spoczko wysłałam Ci maila z samego rana, ale odbiło nie wiem czemu i nie doszedł. Spróbuję jeszcze raz, ale nie było Cię tutaj więc nie pisałam posta ze skargą, że nie chcesz maili ode mnie :smieszne: No i brawo za niespodzianke dla męża - normalnie geniusz z Ciebie hi hi :sofunny::sofunny:!!!
Justyś wygladasz PRZEŚLICZNIE!!!!naprawdę mega twarzowa fryzurka!!!
starletka całe szczęscie, że nie masz jakichś fatalnych tych wyników...fakt, szkoda karmienia, ale szkoda też Ciebie.

A co do wagi to Wam naprawdę zazdroszczę. Ja mam cały czas 8kg pozostałości i nic nie chce się ruszyć. Nie mam kiedy nawet na fitness pójść bo mój mąz bardzo nieregularnie pracuje a Kajtek jest tak absorbujący, że nie mam serca podrzucac go mojej mamy. Pewnie musiałabym ze 3 razy w tygodniu skikać, żeby zaczął przypominać człowieka...:Nieśmiały::Nieśmiały: To się niestety dokłada do mojego średniego stanu ogólnego.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

mada, super, ze po wizycie wszystko ok! no i ty na pewno tez uspokojona :)
zmieniaj przychodnie migiem!
no i Kajtek okaz zdrowia, a jednak to te zewnetrzne bodzce sa przyczyna jego nerwow :) nawet jesli nic na to nie mozesz to zawsze lepiej wiedziec ze to zaden zdrowotny problem :)

a co do wagi to ja tez nie wrocilam do wyjsciowej ale to dziwne bo do wszystkich ciuchow w tydzien po porodzie wchodzilam ale na wadze nie ten sam wynik co przed ciaza :duren:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Kobitki wpadam powiedziec dobranoc bo padam na twarz:bigboulay:cały dzień spędziłam w kuchni(bigos i krokiety )jutro dalszy ciąg gotowania!!
Zuzia ok grzeczna dziewczynka dała mamie wszystko zrobic potem wariowała z Natalką i z tatem:smieszne:

MADALENKA zmieniaj przychodnię szybciutko,i już się nie denerwuj a co do wagi to mi zostało jeszcze 5kg.
ANIOłEK wszystko będzie dobrze:yes:
STARLETKA dobrze że nie jest źle,a będzie lepiej:Oczko:
VEANN no nieźle ale wpadka:sofunny:
JUSTYNKA niezła fryzurka,super:brawo::brawo::brawo:

Zuzia już od 2h śpi jak nigdy:oh::surprised:

Odnośnik do komentarza

od półtorej godziny staramy się napoić moje dziecko lekami :duren: a on trzymając butle w buzi robi : "a guuuu" ehhhh i śmieje się... wariat normalnie... 10 ml picia a jeszcze chyba połowa została...a jeszcze to na kupki muszę mu dać a to się rozpuszcza w 100 ml wody :duren::duren::duren: będzie pił całą noc :duren::duren::duren: a w czoraj tak ładnie wypił :duren::duren::duren:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...