Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie kochane

veann, serdecznosci urodzinowe kochana!!!!!

zycze Wam wszystkim wspanialych rodzinnych swiat,
smaka mi robicie tym polskim jedzeniem, u mnie poza jajkami tyle polskiego, chrzanu tu nie ma, maku tez nie, zreszta strucli nawet robic nie umiem :D
ale barszcz moze wyczaruje bo mam troche zakiszonego :D
sos tatarski pomarze sobie i przypomne ten mojej mamy, grzybkow marynowanych tutaj niet, ogorkow kiszonych tez nie ma a moj zapas zeszloroczny sie skonczyl....

nic to, DR

na moim blogu pokazalam dzis przedmiot moich ostatnich zmartwien czyli scrap zrobiony dla k8i i wyslany miesiac temu, niestety nie doszedl i z checia bym zabila nie jednego polskiego listonosza, dobrze ze jestem o te 2000km dalej to sie uchowaja......
mozecie sobie pojsc obejrzec to czego na zywo kasia nie zobaczy wrrrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza

hej
justynka moje przygotowania takie : właśnie skończyłam piec sernik z rodzynkami ..pachnie na cały dom :D podpiekłam już sobie rolady wołowe na niedzielę na obiadek,poza tym zakupy i zakupy i porządki
koszyczek lekko już załadowany ,jutro śmigamy do kościółka
prezenty dla Wika popakowane ale bez szaleństw,obowiązkowy "bum bum" i "tiktaki"
moi faceci już śpią

resztę robię jutro na imprezkę urodzinkową ,sporo zostanie już na niedzielne śniadanko,robie pieczoną biała kiełbache z cebulą i czosnkiem,karczek pieczony,sałatka gyros z piersi z kuraka,buraczki w różnych postaciach,jaja również mi.faszerowane itd itp ,śledziki płyta itp

brat dziś kupił mi na urodzinki buty :love:
ja obkupiłam się z urodzinowej puli :D

dobranoc :8_1_222:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

justyna, kochana!!!! do Tarnowa??? :D pomyslimy ale nie jestem pewna czy K namowie bo on ani grzybkow, ani ogorkow kiszonych, ani chrzanu, ani maku :lol: powaznie!!! typowy Francuz :sofunny:
a Ty sie do Krakowa przypadkiem nie wybierzesz??? ;) zobaczymy :D

katia, no i Ty mi tu jeszcze sernika dorzucasz, bialego sera tutaj tez nie ma :lup: oszalamy kobiety :D
ale jest biala kielbaska mojego tescia, troche innaod polskiej ale dobra :)

zmykam juz, wcale nie czuje ze to swieta jutro zrobie jakies pisanki z Natankiem to moze poczuje atmosfere nieco i podskocze do jednego dziwnego sklepu w ktorym czasem jest cos na ksztalt chrzanu ale troche niedobre, lepsze to niz nic :lol: no i do kosciola tutaj sie nie idzie swiecic, chociaz nie jestem praktykujaca to ten zwyczaj uwazam za bardzo piekny :)

katia, super ze i Twoje przygotowania na finiszu!! w ogole to super fotki, pokaz koniecznie jakie sobie butki kupilas!!

Odnośnik do komentarza

kochane
z racji tego,że wybywamy na święta to pragnę złożyć Wam i Waszym rodzinom życzenia Wesołego Alleluja, samcznego jajka i mokrego Dyngusa!

miomo tego,że święta nie u nas to mnóstwo roboty mi się nazbierałoi tak jak u innych niedoczas totalny.
obiecuję poprawę po świętach. a tym czasem proszę-nie linczować!
całuję Gorąco!

ps. Moniq-komentarz na blogu:11_2_114:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór, wpadam życzyć Wam sił na ten czas przygotowań i pokładów radości na czas świętowania.
mi rozładowują się akumulatory, i jednocześnie mam wrażenie że dziś za wiele nie zrobiłam (w przerwach dwa spacery, zakupy), ale trzy mazurki są, szynka się marynuje, jutro dalsze pichcenie, strojenie, malowanie, święcenie... fajne są takie wspólne rodzinne dni

dobranoc

Odnośnik do komentarza

ann, jak to co zrobilas to niewiele
to nie ma wyrazenia ktore okreslic by moglo t co zrobilam ja, no moze poza NIC :lol:

idz spac, jutro wstaje nowydzien!!

a ja wpadam zlozyc zyczenia urodzinowe kilejnej sierpnioweczce, ktora cho rzadko u nas bywa, na zawsze w serduchu moim jest
DOMNIKA, kochana, chcialam zlozyc Ci serdeczne zyczenia z okazji urodzin!!!!!! aby ten kolejny rok okazal sie tym rokiem dobrych decyzji, pelnym radosci i czulosci oraz optymizmu i pogody ducha!!!
caluje mocno!

a Wam mowie juz dobranoc!!
k8i, odpisalam!!!! :)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, fotki cudne!!!!!!
wszystkie, az zazdroszcze swieconki!!!!

ja kupilam chrzan POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!! nie ten co lubie Polonaise ale robiony w Pl wiec bedzie troszke po polsku!

patusia, tort swietny, zyczenia dla Tomka!!!
a kurczaczek Moniq boskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

justyna, jaka piekna Twoja panienka!! jakos nie do konca przekonana ze ten koszyczek to jej :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...