Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Już jestem po pracy no i weekend (ale tylko do niedzieli bo niedziela godz.22 w pracy mam nocki)

KRONKIS cudowne wieści Kochana

KATIA mam nadzieje że zakupki poprawią Ci humorek

K8I no to niespodzianka Cię spotkała po 10 latach,mam nadzieję że uda Ci się ze wspólnotą

Odnośnik do komentarza

kronkis super wiesci. strasznie sie ciesze :Śmiech:
k8i ale historia z ta branzoletka. powodzenia w walce ze spoldzielnia
ann tak sobie mysle ze te nauki moga byc nawet ciekawe. dam znac co i jak po ::):
gosiu poprawy humorku zycze. co cie gnebi?

a ja juz pedze po bartusa, pozneij zakupy i do domku. wieczorem siostra przyjdzie pilnowac bartusia a my na nauki :-)

paaa

Odnośnik do komentarza

o rany :)
jakie cudowne wiesci:):)
kornkiś-no to podskakuję z radości razem z Tobą:):)dla takich chwil jest warto życ:)
agnieszka-i Twoja widomość mnie uradowała:) a data superowa:) tylko pamiętaj-sprężaj się coby mały Adaś nie urodził się w niedzielę:) bo mały leniuch Ci wyrośnie :) (oczywiście żartuję:ble:)
radości-i u nas po szczepieniu była wysoka gorączka 39C,więc może to jednak reakcja poszczepienna.oby to było to,a nie jakieś choróbsko.
marta-powodzenia na naukach
patusia-czyli weekend się zaczyna:)super:)życzę aby był milusi:)
justyna-ja ja ja chętna na racuchy. boże nie pamiętam kiedy ja jadłam racuchy.chyba jak miałam z 5 lat?a babski wieczór tzn tylko z Gają czy jakaś inna kobieta będzie do towarzystwa?miłego początku weekendu!

a przygoda z bransoletką faktycznie brzmi jak scenariusz do jakiegoś filmu przygodowego:) ja postanowiłam się nie przejmować sprawą spółdzielni i cieszyć się każdą chwilą braków większych problemów!chyba zrobię tak jak Scarlet Ohara w "Przeminęło.."-po prostu pomyślę o tym jutro :)

ale mi smaka Justyna narobiła tymi racuchami.poszukam jakiegoś łatwego przepisu...no ale bez drożdży to ja chyba niczego nie zrobię:(

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

justyna-to tym bardziej sie wpraszam na racuchy,jak siedzicie same:)

zapomniałam Wam powiedzieć,że zaklepałam na wrzesień miejsce w "domowym kąciku" (taki żłobek prywatny),jakby mi nie przyjęli patuli do państwowego żłobka.
ceny jak na realia warszawskie ,calkiem nie złe(choć i tak dla nas masakryczne). ok 800 zł za miesiąc,ale nie płacę juz za jedzenie. bardzo walczyliśmy o to miejsce,więc jestem choć trochę uradowana. wtedy będę mogła wrócić do starej roboty lub poszukać czegoś nowego i lepiej płatnego( choć w dobie kryzysu marnie to widzę:/)

starletko-:36_3_1:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Kochane mam do Was pytanko T ma urodzinki tydzień przed świętami ale robimy je na święta czy macie jakieś ciekawe potrawy co robicie na Wielkanoc (zazywaczaj robimy coś czego jeszcze nie było )a że to ogrągła liczba urodzin to będzie troszkę osób

Odnośnik do komentarza

witam :)
k8 dzieki za obszerne wyjasnienie sprawy!!! ja tam trzymam kciuki za Was, normalnie tutaj to byloby nie do pomyslenia zebys to Ty miala placic!! oby sie udalo!!

justyna, ja poprosze o racuchy!!! chyba z 15 lat nie jadlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

patusia, nie wiemco do jedzenia, juz zbyt dawno mnie w pl nie ma zeby cos sensownego podpowiedziec :lol:

agnieszka, super data, mnie lezy, a Tobie?? :ll:

kronkis, i u Ciebie wspaniale wiesci!!!! uffffff bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

K8i- kochana, z ta spoldzielnia to przegiecie, niestety u nas bylo podobnie ale na szczescie jakas mala ta dziure zrobili, my mielismy zapasowe kafle i A jakos to zalatal, znaczy zrobil sam ekran,
ze zlobkiem suuuper, a powiedz mi ile panstwowy zlobek kosztuje, ceny tez chore jak za przedszkole????

Moniq- mi tez lezy ta data, teraz mam nadzieje ze maly nie zrobi na zlosc i nie zechce wyjsc wzcesniej, wole do szpitala na spokojnie jechac;
zdrowka zycze!!!!!!

Radosc- jak Juniorek na wieczor????goraczkuje???

Martusia- nie narzekaj ze przez pare dni musisz chodzic na nauki, u nas w parafi nornalnie bys biegala przez 3 miesiace, nawet nauki z seksuologiem bys miala,

Justys- brak slow, znowu apetytu narobilas mi!!!!!!!!!!!!!!!!buuuu

Odnośnik do komentarza

Agnieszka na razie jest ok, nawet Go teraz dotknęłam i jest normalny :)
Piotruś dostał Ibum w syropie o 16 i jeszcze dałam Mu na noc Paracetamol w czopku, więc może dlatego jest ok, a może po prostu to reakcja poszczepienna była, będę trzymać się tej drugiej wersji i Go obserwować... Zresztą i lekarka, i pielęgniarki bardzo nas wyczulały, że po tej szczepionce bardzo często dzieci gorączkują...

Poprasowałam :lol:

Zmykam...

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny

Ja dzis padam, bo dzien tak intensywny i tyle spraw udało sie załatwic ze sami jestesmy w szoku....niestety na koniec dnia Maja zwymiotowała, mam jednak nadzieje ze to tlyko jednorazowy incydent
Moniq-dobrze slyszec ze wracacie do zdrówka....jeszcze podkuruj chlopaków i bedzie git:)
Kronkis-piękne wiesci-az chce sie czytac:)
K8-niesamowita historia z bransoletka, czytałam z otwarta paszczą tak mnie zaciekawila-mam jednak nadzieje ze znajdzie sie inne rowiazanie remotowe i nie szarpnie Was tak po kieszeni
Agnieszka-czy ja dobrze czytam ze to juz tuz??nie wiem czemu ubzdurałam sobie ze to koniec kwietnia-moze dlatego ze moja siostra ma tak termin.....rany to ja juz zaciskam kciuki mocnoo!!!!pytałam Cie kiedys ale nie znalazłam odpowiedzi-pewnie przecoczyłam wiec zapytam raz jeszcze-nie chodzi mi o paszport a o 5 letni dowód dla dziecka o ktorym pisałas (no chyba ze to to samo tylko źle zrozumialam. Ale jesli to inny dokument niz paszport to czy mozna na nim przekraczac granice unijne??gdzie sie go wyrabia??(dziekuje z góry za odpowiedz)
Radosc-mi tez sie wydaje ze to szczepionka tak zadzialałana Piotrunia-oby!!!!
Katia-gratki dla kolezanki:)to i Ty bedziesz ciocia znow

U nas na tapecie temat chrzcin...pewnie pol rodziny obrobi nam tyłki bo mimo iz oboje mamy sporo kuzynostwa na chrzestnych wybralismy przyjaciół z ktorymi naprawde mamy kontakt-a nie tlyko od świeta:)K niestety nie ma rodzenstwa a ja jedynie siostre ktora jest chrestna Mai wiec wybór był trudny:)

Acha i mam jeszcze pytanie-czy ktoras z was...a raczej maluchow korzysta z takie babrierki ochronnej-chcialam zapytac jak to sie sprawuje....
Barierka do �óşka ochronna DELTI BY LINDAM SOFT (587696595) - Aukcje internetowe Allegro
BARIERKA, ZASTAWKA, ZAPORA na �óşko 100cm (595340200) - Aukcje internetowe Allegro
Maja w nocy zmienia pozycja przecietnie raz na godzine;) wiec bez barierki jej nie przeniose na normalne łózko, a chcialabym juz to zrobic na dniach.Maja dostała juz "dorosłych" rozmiarów pościel wiec pomału sie mobilizujemy by wyjechac z łóżeczkiem

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...