Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochane
dzis zmieniamy czas wrr godzina snu mniej
Kornis miłego pływania na basenie
Inus nie pomogę ale też mam wiercipiętkę narazie zostaje przy łóżeczku mam je bardzo duże
my zaraz idziemy na załupki i na szczepienie Tajsona na wściekliznę co roku to robimy może mojego M zaszczepię w tym roku
zapraszam na :kawa::kawa::kawa::kawa:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

ja tez witam
wczesnie jak na mnie, prawda??
wrocilam od lekarza i z apteki :lup:
mam ciezkie zapalenie ucha i nie spalam cala noc.... ale juz antybiotyk poszedl w ruch i za 5 dni powinno byc ok, poki co nie slysze na jedno ucho, za to juz nie mam kataru i kaszel sie konczy
Noas zdrowy prawie w 100 procentach
a Natanek tylko kaszle

justyna, dzieki za kawe, co do szczepienia,radze zamiast Tajsona m zaszczepc :lol:

ineczko, co do barierki, ja te druga znam, tzn w tym samym stylu, sprawuje sie b dobrze :)

ide zjesc sniadanie i potem na zakupy owocowo warzyne

Odnośnik do komentarza

spadek formy i fekfencji :D
ja sie lecze, ogluchlam juz calkiem na jedno ucho, i dobrze bo mniej dzieci slysze : ale za to ze zdwojona sila :lup:

kronks, a pogoda spacerow chociaz??
my wrocilismy z zakupow, nakupilam witamin w owocach i sie bede leczyc :D

skoro stronka moja to sobie pozwole

ZA ZDROWIE WSZYSTKICH
ZA WSPOLNIE SPEDZONY WEK END
ZA MILOSC
ZA NAS I ZA NASZYCH M ZEBY PLOMIEN MILOSCI NIE WYGASAL
ZA NASZE MALUSZKI ZEBY ROZJASNIALY NAM KAZDY SMUTNY DZIEN
I ZA NASZE FORUM ZEBY TRWALO A MY RAZEM Z NIM!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

HEj
Moniq- zdrowka
Inka-Lindama bareirke ma moja przyjaciolka i zadowolona jest bo dopoki jej nie mialam to synek czesto spadal z lozeczka a teraz jak juz sie nauczyl ze ma ogranizcniki to jakby pod pradem byly :D spi elegancko :D

Agnieszko- dream catcher zakupiony :D wiec ostrzez Ale ze ciocia przyjecie z lapaczem zlych snow i bedzie musisla spac cala noc :wlosy::36_2_4:

milej soboty.....ja bylam w pracy i jeden pacjent nam zemdlal i wpadl w bezdech :( ojjjjj ciezki dzien byl

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

monikouette
czy u Was te jest wlasnie akcja dla Ziemi "bez swiatla'' ?? od 20.30 do 21.30 rzeba zgasisc wszelkie swiatlo w domach??

u mnie na osiedlu jeszcze widno ale pewnie dlatego ze do 20.30 jeszcze pare minut zostalo :D ale trabili w radio o akcji wiec pewnie zaraz nastanie ciemnosc :D

Odnośnik do komentarza

ide do lozka bo nie czuje sie jeszcze najlepsiej

akcja w PL rozpowszechniona pod nazwa Godzina dla Ziemi i wiem ze w Krakowie zgaslo oswietlenie kilku znanych zabytkow...
my tez jedlismy przy swieczkach :D

zycze milej nocki wszystkim, ja ece sie wygrzewac bo nie wiem w jakim stanie do pracy w poniedzialek pojde, co za cholerstwo sie do mnie przyplatalo, to chyba w ramach odchorowania tego co nie chorowalam przez ostatnie lata :lup:

pozdrawiam
do jutra

Odnośnik do komentarza

Moniq-kuruj sie kochana-alez Cie złapało, oby szybko mineło.....to jest dopiero historia:od Ciebie mieszkajacej we FR dowiaduje sie co sie dzieje w Krk;)hihih

jaaaaaa Cieeeee.....ale boska pogoda u nas była 17 stopni!!!!!!!wiekszosc poza domem, dziewczyny sie z tata wietrzyly a ja ekspresowe zakupy zaliczyłam....w godzinke sukienka i kurtka dla Mili do chrztu+gadzety typu swieczka...etc, a Maja buty dostała:)...uffff troche ucieklo

Dobrej nocki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

inka, no widzisz, szukalam wlasnie co sie w Pl dzialo i doczytalam ze Boblioteka Jagielonska, Mariacki, Wawel, Muzeum Narodowe i Kopiec Kosciuszki maly planowo pograzyc sie w ciemnosciach :D

u nas na osiedlu ciezko sie zorientowac bo we FR okiennice wszedzie ale posrod znajomych i innych owszem, w tv tez, o 20.30 to pora na prognoze pogody i zapowiedzieli ja ze swieczka w rece :lol:
to tak w ramach ogonoswiatowego uswiadamiania powagi sprawy :)

fajnie,ze skorzystaiscie z pogody i ze zakupki udane :D
oli, i Ty sie dolaczylas do akcji, super!

tym oto ekologicznym akcentem mowie Wam dobranoc i teraz juz naprawde ide

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

witajcie
Justynka-wisnie w likierze moga byc????:lizak: uwaga chwale sie:D Oliska sama chodzi spac...ubieram ja w pizame,myjemy zeby i ona sama idzie do siebie do pokoju mowi papa,daje buzi wchodzi do lozeczka i idzie spac a mi kaze zamknac drzwi i wyjsc :D .....chyba mi dorosta corka :D:36_2_4: tylko troche sie martwie jak to bedzie w pl......wkoncu zostawiam ja na tydzien z dzieakami i pewnie rozpieszcza ja g
do granic mozliwosci...

to gdzie ta kawa?????? ja chetna :D

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dziekuje Justynko :d my dzisiaj popoludniem grillujemy ze znajomymi :D
i druga sprawa do chwalenia.....przymiezamy sie do kupienia drugiego domu w irl-korzystajac z kryzysu i b.niskich cen jak na irl :D
:taniec::taniec::taniec::taniec::taniec::taniec::taniec::taniec::taniec:

A co do dzieci....to powiem Wam ze jak widze dzieciaki ze smoczkami,butelkami itp to teskni mi sie za tymi czasami...teraz oliska wybredna bo tego nie zalozy tych butow nie i wogole :D niestety to juz nie jest niemowlak.......jakas taka tesknota mnie z rana dopadla...ale kolejnego bobo na razie nie planujemy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...