Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam się czwartkowo:)

my dziś na szczepieniu infarixem ostatnia dawka.
mała waży 11 kg 84 cm długa:)więc nie jest źle:)oczywiście płacz nieziemski,jak tylko zobaczy swoja pania dr.po prostu nie lubi kobity w tym kitlu ;):8_1_221:

olimijko-na spotkanie kwietniowe zapraszam do siebie. wszak u mnie ciasno,ale zawsze jakoś z dziewczynami dajemy radę upchnąć nasze pociechy :) w razie ładnej pogody możemy wyjść na spacer do jednego z pobliskich parków. zatem wybieraj raczej hotel w centrum.

moniq,ann-mam nadzieję,ze ten kryzys nie dotknie Waszych rodzin i K i B będą nadal "szczęśliwymi" pracownikami . mocno trzymam kciuki.i nie puszczam.

ann-naprawdę ładny tekst o świętach. Ty wiesz jak zmobilizować dziewczyny świątecznego działania:)

justyna-dzielna kobieto!gratuluję rzucania tego dziadostwa.mam nadzieję,że humor nie jest zepsuty przez Małżonka?

anulka-ale wyjazd z przygodami.:36_19_3:dobrze,ze jesteś taka rozsądna i dałaś wpakować Maji do szpitala. cieszę się,ze jednak wyjpad zaliczasz do udanych.:)brakowało tu Ciebie przez te kilka dni.

radości Ty moja:)- z Piotrusia pierwszorzędny kawaler. ma taką anielską urodę...po Mamusi:)a włoski super obcięte:) byłaś z Juniorkiem u fryzjera?czy sama podcinałaś:)

o i justyna- Gaja dzielna dziewuszka na stołku fryzjerskim:)

katia-ja nie mam niestety doświadczenia w roz ubrań,ale sądzę (tak jak napisałaś),że to chyba indywidualnie każde dziecko ma. powodzenia w sprzedaży auta.

kornkiś- współczuję przeżyć:( mam nadzieję,ze maż przyjaciółki ma się lepiej?

gosia-powodzenia u dentysty. u nas też pogoda iście ......nieokreślona.

aga- powodzenia a basenie.wypluskajcie sie za nas.

nefretete-zdrowia!potrzebujecie czegoś?jak tak to daj znać!

aaa i chwalę się (tz nie siebie):
moja koleżanka urodziła wczoraj Piotrusia:) chłop jak dąb:4650 g i 60 cm wzrostu:) kolos normalnie. dziewczyna sie strasznie namęczyła bo rodziła przez 3 dni i doszła do 7 cm, ale niestety tętno dziecka zaczęło spadać i musieli szybko interweniować. ale teraz juz są cali i zdrowi:)

teraz zabieram sie za robienie TARTY KALAFIOROWO-BESZAMELOWEJ. jak wyjdzie to sie pochwalę:)

na razie znikam

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

k8i Piotruś to mały klon swojego taty, do mnie niewiele podobny, Anulka może Ci potwierdzić :lol:
Juniorka strzygła moja pani fryzjerka, ja zresztą też "pod kosiarkę wpadłam" :)

Gratuluję małego bobaska w Twoim otoczeniu, zuch chłopczyk :)) I cieszę się, że po szczepieniu Córci wsio oki, waga i wzrost super :)
My idziemy na kłucie w przyszłym tygodniu najpewniej...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

no nie no dziewuszki, co tutaj taki marny ruch?
no justyna usprawiedliwiona,bo robiła pizzę,ale reszta?

justynko-bardzo Ci ładnie w okularach.naprawdę twarzowy fason.a o przepis na pizzę barzo poproszę. ja przed chwilą upiekłam tartę kalafiorową,ale,ze zabrakło mi ciasta na część wierzchu to foty nie wstawię,bo obciach ;)

radości-ja tam myślę,ze jednak tą anielskość ma po Tobie.a i poproszę o Twoje foty od fryzjera:)


młoda zaległa w łóżku.dziś wogóle mi nie spała.ale była dzielna i nie marudziła.
aha,powoli zaczynamy zaliczać się do listy dzieci nie jedzących w nocy. na razie sie jeszcze budzimy na chwilę,ale same zasypiamy i nie jemy ani nie pijemy nic.mam nadzieję,ze nie zapeszę.

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

ooo teraz dojrzałam.. radośći,czy ten komplet meblowy na zdjęciach pochodzi z conforamy? bo mamy taką samą witrynę i ja mam jeszcze komodę.a poszukujemy właśnie takiego regalu jak Wy macie.czy tam jest miejsce na tv?ale jestem bezpośrednia ,co? sorry.to taka ciekawośc,bo i tak na razie nas nie stać na kupno czego kolwiek a i nie mielibyśmy miejsca gdzie wepchnąc takie cudo ;)

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie :)

wiedzę że kryzys nie tylko u nas bardzo odczuwalny... moniq powodzenia w szukaniu nowej pracy... ja też czekam na wypowiedzenia... jakieś mam takie dziwne przeczucie że się załapię na listę tych co będą zwolnieni...
chociażby dlatego że badania mam do 10.04... mnie nie wołali żebym szła robić a ludzi którzy mają na koniec kwietnia już idą... :( ehhhhh

asiu świetna fryzurka... i juniorka i twoja :)

justynka :bardzoglodny: jejuśku mniam!!!!!!!!!!

kacprowi idą dolne czwórki... katar oczywiście na maxa leci mu z noska... ja od początku tygodnia śpię po 3-4h w nocy bo młodziak się drze:Histeria: powoli mam dośc... ale niech tylko mu te zęby wylezą... dla regeneracji wzięłam sobie jutro opiekę to odeśpię bo już drugi tydzień wstaję o 4.30 rano i kolejny się zapowiada...

a u nas za oknem zima:Śpiący: śnieg napadał i zimno... ehhhh

śmigam podczytać coś więcej

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

k8i my ten komplet kupowaliśmy kilka lat temu w takich łódzkim centrum meblowym (mają meble z różnych firm i fabryk), nie przypomnę sobie teraz nazwy i producenta...
Jest miejsce na tv spokojnie :)) Poza ty to nie jest taki regał w całości, tylko kupujesz te części, które chcesz (było sporo do wyboru z tego modelu).
My jesteśmy zadowoleni z tego regału, poza tym (czego nie widać na zdjęciu) mamy z tego kompletu dwie fajne części z półkami na nasze ukochane książki, a tych nie brakuje, więc każda półka w cenie...

A na Twoje pytania zawsze z przyjemnością odpowiem :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie

A z Ala po basenie ja po gin, moj sprytny plan porodu za tydzien nie wypalil, niestety wszystko pozamykane wiec na 100% skonczyloby sie CC a nie o to chodzi w tym wszystkim, duuze prawdopodobienstwo ze jednak zostane kwietniowka ale z samego poczatku;

K8i- ja ostatniej nocy tez zaprzestalam podawania mleka nad ranem, histeria, histeria i jeszcze raz histeria, ale w sumie u mnie to normalne, znaczy u Ali

Radosc- bardzo ladnie Ci w tym kolorze, a ja sie upieram ze Piotrus do Ciebie podobny, a przynajmniej oczy,

Justys- jak zwykle litosci dla mnie nie masz z tymi smakowitosciami, ech, szkoda ze nie mieszkam blizej, pewnie juz bym byla pod drzwiami

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

bry.......
zdjecia cudne, fryzury tez....
justynce gratki z racji rzucenia palenia...
a K8i- dzieki za zaproszenie ale "hotel" mam pod W-wa :D:16_3_46:
Anulka-welcome home
ja padam na twarz ale mam sile jeszcze Wam skrobnac - dobranoc :D

Odnośnik do komentarza

radosc super fryzurka. wg mnie piotrus bardzo podobny do ciebie
justys fajnie wygladasz w okularkach ::):

a my po bilansie. bartus zdrowy i ladnie sie rozwija tylko znow oblal test na sluch tak wiec mamy skierowanie do specjalisty. wg mnie to on bardzo dobrze slyszy, po prostu skubaniec nie bedzie sie odwracal na byle grzechotke ::): no ale nie zawadzi isc do specjalisty by to sprawdzic
poza tym to chyba ida dolne trojki. bartus cierpi... niech sie juz te zeby w koncu wyrzna i spokoj...
no i irlandzka lekarka powiedziala mi zebym juz nie dawala nutramigenu bo bartus juz za duzy. mam sprobowac sojowe albo normalne... czy ktoras podaje jeszcze nutramigen??

ide na serialik i spanko

buziaki i dobranoc

Odnośnik do komentarza

radości-no właśnie półki na duperele są u nas niezbędne!!ale do łodzi po nie to nie będę śmigać :(o nie!dziękuję za wyczerpującą odp :)

aniołu-bądź dobrej myśli.może to jednak nie na Ciebie czeka wypowiedzenie!duża buzia dla Ciebie i chorego Kacpra!

agnieszka-ja konsekwentnie nie podnoszę się z łóżka ,bo chwilę pomiałczy i zasypia.i u Was też przyjdzie ten etap,tylko...u Was jest z tym gorzej,ze Ala moze do Was przyjść i poprosić o mlenio ;) trzymaj się Aguś jeszcze w tym dwupaku;)

olimpijako-przepraszam,ze dopiero dzisiaj o tym napisałam,ale miała małe urwanie głowy!czyżbym dobrze sie domyślała miejscowości hotelowej? ;)hm?jak nie to proszę o wyprowadzenie z błędu.a na spotkanie i tak ew zapraszam do siebie.

radości-okropna jesteś z tą czekoladą...:36_11_20:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

k8i
radości-no właśnie półki na duperele są u nas niezbędne!!ale do łodzi po nie to nie będę śmigać :(o nie!dziękuję za wyczerpującą odp :)

aniołu-bądź dobrej myśli.może to jednak nie na Ciebie czeka wypowiedzenie!duża buzia dla Ciebie i chorego Kacpra!

agnieszka-ja konsekwentnie nie podnoszę się z łóżka ,bo chwilę pomiałczy i zasypia.i u Was też przyjdzie ten etap,tylko...u Was jest z tym gorzej,ze Ala moze do Was przyjść i poprosić o mlenio ;) trzymaj się Aguś jeszcze w tym dwupaku;)

olimpijako-przepraszam,ze dopiero dzisiaj o tym napisałam,ale miała małe urwanie głowy!czyżbym dobrze sie domyślała miejscowości hotelowej? ;)hm?jak nie to proszę o wyprowadzenie z błędu.a na spotkanie i tak ew zapraszam do siebie.

radości-okropna jesteś z tą czekoladą...:36_11_20:

:D
mysle ze dobrxze myslisz :D nawet nie wiesz jak sie ciesze ..... a co miejsca spotkania to ustalcie sobie miedzy soba a ja sie dostosuje....moze byc i u Ciebie :D taxowki dojada wszedzie :D

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
k8i
radości-no właśnie półki na duperele są u nas niezbędne!!ale do łodzi po nie to nie będę śmigać :(o nie!dziękuję za wyczerpującą odp :)

aniołu-bądź dobrej myśli.może to jednak nie na Ciebie czeka wypowiedzenie!duża buzia dla Ciebie i chorego Kacpra!

agnieszka-ja konsekwentnie nie podnoszę się z łóżka ,bo chwilę pomiałczy i zasypia.i u Was też przyjdzie ten etap,tylko...u Was jest z tym gorzej,ze Ala moze do Was przyjść i poprosić o mlenio ;) trzymaj się Aguś jeszcze w tym dwupaku;)

olimpijako-przepraszam,ze dopiero dzisiaj o tym napisałam,ale miała małe urwanie głowy!czyżbym dobrze sie domyślała miejscowości hotelowej? ;)hm?jak nie to proszę o wyprowadzenie z błędu.a na spotkanie i tak ew zapraszam do siebie.

radości-okropna jesteś z tą czekoladą...:36_11_20:


:D
mysle ze dobrxze myslisz :D nawet nie wiesz jak sie ciesze ..... a co miejsca spotkania to ustalcie sobie miedzy soba a ja sie dostosuje....moze byc i u Ciebie :D taxowki dojada wszedzie :D


:) cieszę się,że sie nie mylę:) ustalimy ustalimy.a i moze bez taxsówek sie obędzie:)

żegnam miłe Panie!lecę:step:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Wpadam na chwilkę

Jutro mam urlop z dziewczynkami do lekarza Natalka bilans 3 klasisty a Zuza szczepienie

JUSTYŚ super wyglądasz w okularach a pizza mniam mniam

RADOŚC super fotki i fryzurki

Dla wszystkich potrzebujących sił i chwili odetchnienia

Odnośnik do komentarza

i ja witam wieczorem
i tez sprostowanie: K jeszcze w pracy, istnieje zagrozenie ze jesli kryzys bedzie trwal nadal to ja straci ale poki co est ok

anulka, witaj z powrotem!! ciesze sie ze mimo klod pod nogami wyjazd sie w miare udal!!

justynko, piekna fotka!! a pizza, hymmmmm

radosci, zlotko, jakie fajne foty, a mly jednak podobny i do mamy, przynajmniej wg mnie :)

aniolku, trzymam kciuki za prace!!

martusia, a ten test na sluch to tylko grzechtka?? ah ci irlandczycy.... a swoja droga, czy Bartus ma obywatelstwo irlandzkie?? to tak z ciekawosci, pytam tez oli :)

k8i, jak ja Wam zazroszcze tego spotkania, mam nadzieje ze i nam udaloby sie spotkac w sierpniu!!!

u nas lekkieprzeziebienie, z tej pieknej pogody maluch troszke kaszle i mial stan podgoraczkowy, dostal co trzeba i sie zobaczy co bedzie dalej, jak mnie juz znacie to wiecie e z tym sie do lekarza nie wybiore, no chyba ze w pon/wt bedzie bez zmian :) a poki co czekam na polepszenie. do tego zostal jeszcze dwie trojki do przebicia wiec domyslam sie ze i one mecza Noasia
no i zeby nie bylo ze pojedyncze przypadki, ja zuje ze gardlo bedzie mnie bolalo tej nocy, biore syrop i sie okaze :D

poki co dobrej nocy!!

Odnośnik do komentarza

Hej babeczki-ten marny ruch na forum i mi sie udzielil i jakos podczytywałam ale nie mialam co pisac:)

U nas po staremu, Maja kochana jak nigdy, całusna ze hej, Obie z Milenką przesypiaja nadal noc-wiec jestem wniebowzięta:)Mila juz zaczyna łapac z nami kontakt:)usmiecha sie jak sie do niej mowi-ale to boskie uczucie na nowo odkrywac takie drobiazgi chociazby w mimice u dziecka
Moniq-zdrówka dla Noasia-bo rozumie ze piszac maluch mialas Jego na mysli
Radosc-sliczna fotka Wasza-obie fryzurki cudne
Anulka-ciesze sie ze juz jestes, i ze wypad udany-mimo atrakcji "jelitowych"-swoja droge,ale pech ze akurat na wyjezdzie:(
Aniolek trzymam kciuki by jednka bez zwolnien sie obesżło
Justynko-bardzo twarzowe okularki,pasują Ci- cos misie wydaje ze dolacze do "Was" OKULARNIKÓW:):)
K8I-brwo dla Patusi i dla Ciebie mamusiu za dzielnosc w oduczaniu...u nas nagle z dnia na dzien Maja zaczeła zasypiac sama i przesypiac nocki (mam nadzieje ze tez nie zapesze):)

Agnieszkojak sie czujesZ?? mam pytanie-ten dowód dziciaków na 5 lat jest ze zdjeciem??mozna na nim przekraczac granice Unijne czy potrzebny jest paszport dodatkowo??gdzie sie go wyrabia?
Przepraszam ze Cie zasypuje pytaniami, ale do tej pory mnie to nie interesowalo bo wiedzialam ze bede to robic hurtem przy dwójce i chyba czas na to wreszcie:)

zmykam,buźka kochane

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór, dzień dobry?
zwał jak zwał

dzisiaj (wczoraj?) dzień nijaki
nie moge się ogarnąć po tym malowaniu
jutro mam nadzieję posprzątam wreszcie mieszkanie na błysk i samopoczucie ulegnie poprawie

Moniq a propos kryzysu we FR, jutro wraca mój tato z Paryża i bedzie siedział w Polsce do odwołania...kryzys dał się we znaki niestety
resztę doczytałam ale noc późna i sił brak na odpisywanie
dobranoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...