Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

ala, no to super ze juz wiecie o co chodzi i przynajmniej teraz do przodu ale nie w niepewnosci!!

pozostaje czekac az czas zrobi swoje :)

u nas tez Noah uwielbia wprost siedziec, non stop probuje sie podnosic, zadziera glowke i nawet raczki do przodu wyciaga, jakby mial brzuszki robic, sportowiec jeden :lol:
my tez mu pozwalamy, podajemy rece i tak sobie siedzi rozglada sie na dokladnie wszystkie strony, buzia otwarta usmiech od ucha do ucha i slina cieknie jak potok w tatrzanskim parku!! najszczesliwsze dziecko na swiecie po prostu!! :):):)

veann, super mal krolewna, ja to mojego nie klade w skarpetkach bo zawsze je skopie, albo je nakladam na spodnie zeby sie lepiej trzymalo :) tak wierzga nogami ze jakby mu buty ubrac i psostawic to by juz pewnie dawno do Polski doszedl :)

nefretete, cierpliwosci, licz do 10 a jak nie pomoze to ..... od nowa licz :) dasz rade kochana, dziecko Cie sprawdza na ile wytrzymasz :lol:

olimpia, no widze ze nadal po uszy w robotach, przynajmniej bedziesz szybko widziec efekty :) ja tez lubie jak sie wszystko (dobrze) kreci :)

no i oczywiscie, zebym nie zapomniala, serdecznosci dla Grzesia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

ann, nic sie nie martw, bede bede, sila rzeczy rzadziej ale Was nie zostawie, moze w pierwszym tygodniu bedzie troche to wszystko rozwalone bo trzeba bedzie znalezc nowy rytm ale jakos to bedzie:))
a z tymi cennymi radami to nie przesadzaj :lol: ;)

wlasnie sobie po prostu siedze i klikam na kompie, wlasciwie dla przyjemnosci i az mnie trafia jak pomysle co bym mogla zrobic przez ten "zmarnowany" na kompie czas. no ale nic, siedze, a te godzinki o ktore pytasz, no to jestem w trakcie ich bezmyslnego zuzywania (zamaast pojsc posprzatac albo zalatwic pare telefonow... ;) ) a Tobie by sie przydaly :lol:

Odnośnik do komentarza

Kajtek siedzi, tylko podtzrymywać go z boków musze, bo jak pijak się przechyla :D
Trójkołowca mam i ja - przezadowolona jestem - prowadzi sie jednym palcem :)
http://images33.fotosik.pl/60/0f2fe40f811cf4b0.jpg
http://images33.fotosik.pl/60/3121f7061a8ffacb.jpg
http://images34.fotosik.pl/59/ead55d7e9917b004.jpg
Wczoraj u lekarki- kontrola wagi i za 3 tygodnie znowu - Kajtek za mało przybiera :(
3 tygodnie temu 6410g, dokałdnie 21 dni później, czyli wczoraj - 6480g. Mam dawać koniecznie mleko modyfikowane (ale Kajtek cyca woli...mleko z kubka wypije, owszem, ale mało, po 60-90 ml góra 2 razy na dobę), zupkę już jadł dzisiaj, poza tym wpula jabłko oskrobane i marchew - wczoraj kleik ryżowy, dzisiaj kaszki dostał z Bobovity (Kacper z Kubą jedzą :D, jakaś po 4 miesiacu ryżowa robiłam na bebilonie), normalnie mam mu dietę rozszerzać :)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

dominika, dzieki ;)

a zdjecia super, sniegu tyle, az sie napatrzec nie moge :)
no faktycznie Kajtus malo przybiera, w sumie to niecale trzy tyg starszy od mojego a Noah wazy 6200 ale zaznacze ze przed wizyta wszamal 200ml wiec wazy pewnie tak blizej 6000.. i jakos mi nikt nie mowi ze za malo. ale Kajtus to nie pzybiera jak trzeba to pewnie dlatego ten nowy jadlospis!! uwielbiam ten okres gdy sie im daje do jedzenia nowe rzeczy!!

trzymaj sie dzielnie, a czy pani doktor nie przyszlo do glowy ze skoro mama taka chudzina to moze i synek bedzie mial tendencja po rodzicielce???? :lol: dacie rade, teraz to dopiero wesolo bedzie:) i coraz bardziej zainteresowany bracmi? , na pewno tak jak i u nas :)

no i widze ze pozbylas sie tego wielkiego ciezkiego wozka! a teraz trzykolowka sobie smigacie!! :brawo:

Odnośnik do komentarza

Moniq :)

Nie chwaliłam się, ze mam wózeczek?? Za becikowego połówkę kupiłam w komisie Quinny freestyle gondolkę plus spacerówkę :) mój mąz wypatrzył i się w nim zakochał :) wózek rewelacyjny :) Tylko wczoraj odkryłam wadę w spacerówce :( pałąk jest ułamany, trzeba będzie na stałe go przylepić, albo co, tata mój zobaczy i naprawi, ale normalnie jak nówka po wykapaniu :)

Sniegu sporo, ja już mam go po uszy - dośc mam ślizgania (zaliczyłam już 3 upadki, dobrze, że Kajtek jechał w gondoli... )

Co do noweego jedzenia, to Kajtek od półtora tygodnia je już jabłko i marchew regularnie, wczoraj ten kleik, dzisiaj zupkę -0 ogólnie to on paszczę na nowości chętnie otwiera i chętnie i sporo je - czemu nie przybiera, to nie mam pojęcia. Wiem, zę moje mleko jest nic nie warte, ale chłopak musi przytulić się do cyca, inaczej jest wrzask, coś tam mleka jest, ale nie nadajada się, niestety. Kubek z bibilonem pije, ale mało, mnoże włąśnie przez te kaszki i inne nowości waga mu skoczy jak poowinna :) Oby

Wiesz, ze mnie zmobilizowałaś do wejscia na forum?? :) jak pomyślałam sobie, ze pewnie ze 100 stron do nadrobienia będzie, to wolałam nie zaglądać :D

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

jejku moje dziecko pierwszy raz tak naprawdę gada do zabawek i się do nich śmieje... normalnie szok :o

ann dzięki za to co napisałaś... na razie to dwa razy byłam na 30 minutowych zakupach bez kacpra... i 3 razy siostra była z nim na 3 h poza domem... tak to cały czas wszędzie z nim i chyba mnie to trochę zaczyna męczyć... bo nawet jeśli przyjdzie koleżanka czy ktoś to nie pogadam spokojnie bo mały jednak potrzebuje dużo uwagi...

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Cześć laseczki.

My dzisiaj od rana odwiedzinki cioteczki a potem tatuś wrócił z pracy a mamusia uciekła na zakupki:yes:

DOMINKA Super foteczki i wózek ładniutki.
Jestem w szoku co twój brzdąc już wsuwa, nie za wcześnie jeszcze na takie nowości?
Nie to żebym ci tu się wymądrzała ale z tego co wiem to dopiero po 4 miesiącu jabłuszko czy marchewka a zupka to już w ogóle.......:Nauka:

VeAnn No piękna ta twoja Juleczka:brawo:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza

w miedzy czasie bylam w przedszkolu po Natanka, w aptece po pare rzeczy, chlebus swiezy sie juz piecze, maluch drzemie w swoim lozeczku a starszy sie bawi playmobilami :)

dominiuka, no o wozku pisalas ze mial byc ale zdjec nie widzialam:) dopiero teraz :)

no jasne, aniolek wyskakuj, troche Ci sie odmieni i sie zrelaksujesz (nawet jesli przez ten czas sie bedziesz zastanawiac czy aby wszystko w porzadku w domu ;) )
kerreth, witaj kochana!! no to ja Ci nie zazdroszcze czytania bo sie w tym odnalezc to sie raczej zgubisz, ale nie bede Cie zniechecac :)

ann, damy rade, wezme drugi etat jako czytelniczka forum, po nocach bede nadrabiac:)

starletka, masz racje, madalenki nie bylo caly dzien, moze wyszla z siebie i stoi obok?? ;)

Odnośnik do komentarza

dziewczynki nie wiem czy nie pamietacie,ale madalenka wczoraj napisala,ze nie bedzie sie narazie pojawiac, tylko nie wiem dlaczego czy przez te kodeksy, ktore musi czytac czy przez zmeczenie zachowaniem kajtunia, tak czy siak bardzo nam tu jej brakuje:(
dominiczko widzialam wozek "na zywo", tylko czerwony, sa sliczne i rzeczywiscie bardzo tanio udalo ci sie kupic:)
sto lat dla grzesia!
a ja wlasnie zalapalam dziwnego dola, non stop siedze z dzieckiem i szczerze piszac chwilami mam juz dosc, marzy mi sie wyjscie na jakas impreze, romantyczny wieczor we dwoje a tu co?:
pyza spi w hustawce, maz po pracy zalegl na lozku i tez spi, a ja rozczochrana siedze z kieliszkiem wina przed kompem:duren::duren::duren:
zyc nie umierac!:bigboulay:

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

Kronkiś gon dolek i kombinuj jak tu znalezc chwile oderwania we dwoje
Wydaje mi sie ze te kodeksy to Mada miala pochlaniac po Nowym Roku
Moniq :Uśmiech:
Kereth witaj witaj
Aniolek szykujesz sie do wyjscia??

Szymula śpi, Ula w kąpieli opowiada Babci o tym że robi chleb :Uśmiech: , B w pracy.

Odnośnik do komentarza

kronkis ja tez siedze sama przed kompem tyle ze bez wina.... B w pracy.. i nie wiem czy sie dzisiaj na niego doczekam sobota i niedziela zapowiada sie tak samo...

hmm a pare lat temu o tej porze roku i dnia szalalam w Ustroniu... ;)

Madalenka wczoraj pisala cos o dolku.. napisalam do niej sms'a ale nie odpisala :(

Odnośnik do komentarza

a ja już chciałam pisać,że nam Dominka zagineła!!a tu zonk!!!Domini się znalazła z czego sie ogromnie cieszę!!:):)

superowe zdjęcia -chłopaki cudaśne!!fajnie,że Kajtuś taki kochany!!3mam kciuk za przyrost wagi!!!

ala-super,że się wyjaśniło!!będziesz już teraz spokojniejsza!!super,że Zuzia taka spokojniutka!!

moniq-ja już sobie wyobrażam,jak musi byc Ci ciężko z tym powrotem do pracy!ja już jak musze iść załatwić jakieś sprawy z szefową toaż mnie ciary przechodzą!!ann ma rację-Twoje rady są bezcenne!!pomogły napewno nie jednej z nas!!i to nie jest żart!!!

ann-dzięki za wskazówki!!już jestem zaklejona po pas plastrem,bo jak się naczytałąm,co sie może stać po zarażeniu dziecka,to aż mi się ciemno przed oczyma zrobiło!!brrr..

kerreth-no witaj kochana!!w końcu do nas dołączyłaś :)

aniołek-wybywaj z domu jak najprędzej,bo jak złapie Cię ta dolina,to może byc nieciekawie!!!nie daj się jej!!!


kurcze,jak tak Was czytam to się trochę zestrachałam!!patrycja nie bardzo chce mi się podnosić!!!fakt,że przekręca się z boku na bok jak wańka wstańka,pręży się i wygina,ale nie wykazuje chęci do podniesienia!!!!gicołki też latają jak opętane w górze,ale,żeby sama sie podnosiła??!!!a może powinnam jej jakoś pomóc??co o tym sądzicie??

zaraz lecimy szykować kapiel dla naszego bobo,a potem pokaże mojemu Miskowi,jak sie leje wosk przez klucz,bo bidak nigdy nie widział jak to się robi:sofunny:

a jutro przybywają (nie bardzo chciani )goście!!za to w niedzielę po prawie 2 miesiacach przyjadą do nas moi rodzice!!!ciekawe czy patuśka się ich nie przestraszy????? ok,to lecę

całuski

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Paula - ja moim też wczesniej dawałam inne jedzonko :) Lekarka kazała już 2 tygodnie temu zacząć mu podawać no i mleko mod. na stałe, bo praktycznie nie przybiera i nie wiem czemu, bo ładnie je... Zupki od dzisiaj - wsunął, aż miło, żadnych sensacji, tak samo, jak po jabłku i marchewce :) Pani powiedziała, zę silny chłopak i zjeść coś konkretnego musi :D Zresztą powiedziała, zę i tak wiem najlepiej, jak zrobić, bo to 3 dziecko i ja wiem , co i kiedy mu dac, bo obserwuję. W każdym razie pod kontrolą jest, co 3 tygodnie, jak mi teraz na kleikach, zupkach, itp nie przybierze choć na dolnej granicy normy, to badania :(

Wózeczek - super :) jak odczyściłam, wychuchałam śmiga jak nówka :D Tylko teraz, jak na próbę spacerówkę założyłam, to wyszły mankamenty :( ale tato obiecał jutro zobaczyć i naprawi, co się da :) JA szczerze polecam - tak dobrze mi sie nigdy wózeczka nie prowadziło i gondolka fajna, długa i szeroka :)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...