Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Inka sliczne zdjęcia Mai. Coraz bardziej sie do mamusi robi podobna. A Ty wygladasz kwitnąco.
Moniq ja mam ostatnio problem ze znalezieniem sie w czasie - dzisiaj chyba 2 minuty mi zajelo dojscie na poczcie jaka jest data. Zycze nadrobienia lecącego czasu.
Anulka sciskam Was nadal mocno!!! mam nadzieje, ze problemy jakos w dal odchodza.
Kronkis szczegolnie Was sciskam i mam nadzieje, ze starym zwyczajem uda nam sie kiedys dluzej pokonwersowac na GG. :love:
Martusia grunt to zaufanie - ogranioczone ale zaufanie.

Cos mialam jeszcze napisac, ale zapomnialam...

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Inus musze synusiowi troche zdjec porobic, bo faktycznie ostatnio cos to zajecie zaniedbalam. Jak tylko cos sie "urodzi" to powklejam moje Szczescie.

Ja tez mówie spokojnej nocy przesyłając szczegolne cieple usciski Potrzebującym !!!!!!
Poczytam ksiazke i pojde zalec.
Buziaki dziewczyny!!

PS.Mam nadzieje,ze nadejdzie jeszcze taki moment, ze bedziemy wszystkie (albo przynajmniej wiekszosc) biegly rano z maluchami na rekach do komputerow i z wielkim usmiechem na twarzy logowaly sie na P. Musze sie przyznac, ze osobiscie mam z tym problemy i chyba nie tylko ja...

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
Justys super wiesci, ciesze sie bardzo
Radosc, Kronkis kciuki zacisniete mocno
Mada gon problemy, moze czesc z nich da sie wspolnie przegonic

Co do wyjazdow sluzbowych to w mojej firmie (jeszcze w oddziale szczecinskim) byly raz-dwa do roku. U B tez sa. Fakt ze rozne rzeczy widzialam, ale tez to co robia inni to jedno a zaufanie do B to drugie. B jezdzi.
Moj wiekszy problem to brak kontaktu jak wyjedzie i nie daje znaku np ze dojechali, moje demony przeszlosci uruchamiaja wyobraznie ze cos sie moglo stac. Chcialabym by to mi minelo w koncu

Wszystkim milego zdrowego dnia, mój głos w zaniku, aby do weekendu

Odnośnik do komentarza

Justyś nie pisałam, ale chcę, żebyś wiedziała, że bardzo się cieszę z wyników. Teraz już będzie tylko lepiej.

Aniu nie miałam tak traumatycznych przeżyć jak Ty, ale mnie też męczą takie sytuacje kiedy nie mam z S kontaktu. Co do zaufania, ufam S, ale tak jak pisałam. Nie ufam kobietom, a wiem jakie cuda wyprawiały z najbardziej zakochanymi w swoich żonach mężczyznami. Nie ukrywam, że kiedy on wyjeżdża jest mi z tym źle.

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Justynka- bardzo sie ciesze :36_3_15:

Ann- zdrowka Slonce Ty moje i staraj sie w sytuacji ktora opisalas pomyslec np o mnie :D i demony niech sprobuja sie wtedy ze mna mierzyc :36_2_15:

Kronkis,Radosci- kciuki zaciskam....

Mada- bedzie dobrze...wraz z jesienia mina slabe humory :)

Ja czekam az moje dziecie wstanie i uciekam do miasta zalatwiac czesc kolejna spraw........a tak mi sie nie chce ze masakra :(

spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

Aniołek dziękuję
Justys coś chce mnie pozbawić głosu ale walczę, z katarem który do towarzystwa się pcha też walczę. Nie mam czasu chorować
Anulka moze w przyszlym tygodniu dalabys sie wyciagnac do poludnia na jakas kawke u mnie? Moze chociaz Majeczka i Szymi sie w koncu poznaja, bo Uliska z Mikim jakos nie dawali rady do tej pory (wciaz cos)

Odnośnik do komentarza

Anulka
Aniu napiszę tylko tyle, że bardzo chętnie.
(w przyszłym tygodniu ustalimy szczegóły spotkania bo jeszcze licho usłyszy i zrobi coś na złość)

zrobimy to spontanicznie i po cichu, to moja recepta na spotkania z Renia
bo te wczesniej ustalane, dopinane czesto nie wychodzily przez licho co psulo plany

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...