Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

martusia
czy ktoras z was daje dzieciom zyrtec?

ann chyba ty pisalas ze dajesz na katar...
w jakich ilosciach i ile razy dziennie?

ja podaję Natalce 2 x po 10 kropel a w razie konieczności po 15 kropel
a Dominikowi podawałam raz 5 kropel na dzień

Odnośnik do komentarza

Pamietacie mnie jeszcze???

Po pierwszym dniu pracy mega zakret....pracy ogrom...a prostoiwania bledow menadzerow jeszcze wiecej

Na szczescie od dzisiaj mam mame ktora odciazy kapke w domowych sprawach i bede miala czas na z nalezienie opiekunki dla olisis.........wiecej nie mam sil ani glowy do pisania wiec wybaczcie ale padam..........

buziaki

Odnośnik do komentarza

pozwolicie że skopiuję z innego wątku...nie mam siły pisać :(
Majusia chora...była źle leczona i ma teraz powikłania...zapalenie uszu, zatok, oskrzeli i zawaloną tchawicę...gdyby nie dostała wczoraj ataku kaszlu to nic bym o tym nie wiedziała...jestem załamana...była źle leczona i stąd to wszystko...na dodatek organizm w ogóle się nie bronił...zero gorączki :glass:

Odnośnik do komentarza

Anulka
pozwolicie że skopiuję z innego wątku...nie mam siły pisać :(
Majusia chora...była źle leczona i ma teraz powikłania...zapalenie uszu, zatok, oskrzeli i zawaloną tchawicę...gdyby nie dostała wczoraj ataku kaszlu to nic bym o tym nie wiedziała...jestem załamana...była źle leczona i stąd to wszystko...na dodatek organizm w ogóle się nie bronił...zero gorączki :glass:

zdrowka dla majeczki. mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie. rozumiem co czujesz... nie ma nic gorszego niz chore dziecko...
buziaki dla was.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Anulka- tule mocno, duza buzia dla Maji!!!!czasami brak slow na tych konowalow!!!!

przepraszam, nie przywitalam sie, ale bardzo sie zmartwilam postem Anulki!!!

rowniez buziaki dla chorowitka Bartusia, Martus, nie wiem co mam Tobie doradzic, pewnie sama bylabym skolowana tym wszystkim

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...