Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

jestem

Ala zalicza pierwsza i ostatnia drzemke, a ja zamiast cos zrobic w domu to walcze z mdlosciami, szlag mnie trafia ze caly czas mi niedobrze

Kaska- oj, po coli niedobrze mi, za slodkie, ale dziekuje za wiadomosc, po prostu chyba musze to przejsc i tyle

ha, pewnie Justys dzis sie dobrze czuje, bez mdlosci,
szkoda ze rodzice tak zaniedbuja dzieci, przeciez takie dziecko potrafiac sie komunikowac staje sie bardziej niezalezne, nie wiem co powoduje ze rodzice tak malo rozsadnie sie zachowuja,

Radosc- sciskam!!!

Martusia- ciesze sie ze z Bartusiem juz o wiele lepiej, starsznie sie przejelam tym Jego uczuleniem, biedaczek, aby juz nic sie Jego nie czepialo

Paula - jak prace na dzialce????maly przyjezdzac z lopatami, grabkami i innym sprzetem???sprzetu ciezkiego u mnie brak!!!!

Patusia- no wlasnie, jak malz sobie daje rade????z gipsem na nodze to ma mniejsze szanse na poskromienie dziewczyn, Zuzy z pewnoscia nie dogoni!!!!!!

ide sie ogarnac, jakos dzis dzien taki leniwy, dobrze ze nie musze nic zalatwiac, nigdzie biec,

Olimpia- hop. hop, where are You?????snilo mi sie ze nie jedziecie na urlop, koszmar jakis, cala potem zlana sie obudzilam

Odnośnik do komentarza

poza tym to od rana kaskader z niego, wlazi gdzie nie trzeba, wszedl pod biurko Natanka tak, ze nie potrafilam go stamtad wyciagnac, jedna noga w lewo, druga w prawo przekrecona nie wiem jak, glowa wystawala i w ogole..
nie moglam nawet Wam zdjecia zrobic bo... wczesniej zlapal aparat foto i go zrzucil na ziemie, chyba sie zaplacze, obiektyw byl otwarty i sie uszkodzil... jutro poprosze znajpmoego czy cos sie z tym da zrobic a jak nie to trzeba bedzie kupic nowa cyfrowke... cholera by to wziela,zla jestem bo nie upilnowalam :lup: a to moj ukochany aparat

potem dziecko poszlo do kuchni i rozpakowalo tabliczke czekolady, papierkow i folii aluminiowej pelno w calej kuchni ale ale UWAGA nie zrozumial ze ta czekolada to do jedzenia i tylko sie nia bawil :sofunny:
potem sie walnal w krzeslo i chyba ugryzl sie w jezyk bo sie krew z buzi lala ale nic nie bylo widac, moge tak jeszcze pare linijek pisac, co za dzien :lup: :lup: :lup:
poslalam przesykle do dwoch znajomych i do jednej zapomnialam dorzucic karteczke zrobiona specjalnie na okazje :lup:
niech juz bedzie czwartek :lol:

Odnośnik do komentarza

monikouette
radosc!! co to za dziwny smutnawy nastroj??!!
pisz co sie dzieje moze pomozemy albo chociaz pocieszymy!!

Dzięki Moniq, nie będę Wam smęcić, po prostu czasem jest mocno pod górkę, trochę ostatnio pokomplikowały pewne tematy... Nawet biadolić nie chcę (i Wam, i sobie), trzeba zakasać rękawy i stawić czoło... Łatwo nie będzie, ale mimo wszystko staram się być jako takiej myśli...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Katia, przykro mi z powodu kolegi.
Agnieszka na pewno będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie, na pewno córeczka znajomych poczuje się lepiej.
Mineralka moja córa pije tylko zimną wodę tzn. temperatura pokojowa, nigdy jej nie podgrzewałam.

Ja już po powrocie z pracy i ogrom pracy czeka na mnie w domu, dziecko plącze się pod nogami a ja idę gotować obiad. Dzisiaj miałam pobudkę o 4.15 bo Majka się obudziła i nie bardzo wiedziała co chce, w końcu wypiła mleko co już sie jej w nocy nie zdarza i zasnęła o 5 a mnie się nie opłacało już kłaść i zabrałam się za prasowanie :36_2_49:

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
jestem

Ala zalicza pierwsza i ostatnia drzemke, a ja zamiast cos zrobic w domu to walcze z mdlosciami, szlag mnie trafia ze caly czas mi niedobrze

Kaska- oj, po coli niedobrze mi, za slodkie, ale dziekuje za wiadomosc, po prostu chyba musze to przejsc i tyle

ha, pewnie Justys dzis sie dobrze czuje, bez mdlosci,
szkoda ze rodzice tak zaniedbuja dzieci, przeciez takie dziecko potrafiac sie komunikowac staje sie bardziej niezalezne, nie wiem co powoduje ze rodzice tak malo rozsadnie sie zachowuja,

Radosc- sciskam!!!

Martusia- ciesze sie ze z Bartusiem juz o wiele lepiej, starsznie sie przejelam tym Jego uczuleniem, biedaczek, aby juz nic sie Jego nie czepialo

Paula - jak prace na dzialce????maly przyjezdzac z lopatami, grabkami i innym sprzetem???sprzetu ciezkiego u mnie brak!!!!

Patusia- no wlasnie, jak malz sobie daje rade????z gipsem na nodze to ma mniejsze szanse na poskromienie dziewczyn, Zuzy z pewnoscia nie dogoni!!!!!!

ide sie ogarnac, jakos dzis dzien taki leniwy, dobrze ze nie musze nic zalatwiac, nigdzie biec,

Olimpia- hop. hop, where are You?????snilo mi sie ze nie jedziecie na urlop, koszmar jakis, cala potem zlana sie obudzilam

Agus-jestem czytam ale nie wyrabiam.......a z tymi wakacjami wez nie szalej kobieto bo ja padne...tylko mysl o urlopie mnie trzyma przy zyciu a pozatym probuje zmienic branze nasze firmy i w sobote mam mega wazne spotkanie z tymi na gorze i jak sie uda to bedzie super a jak nie to niestety dalej tyrka....i tak sobie pomyslalam ze jak bedzie ok to rzeczywiscie z wakacji moze wyjsc kicha ale to sie okaze :)

wybaczcie ze nie daje rade ale mam mega kociol :)

Odnośnik do komentarza

oli, no i u Ciebie kolowrotek!!!
a u mnie nastala cisza i dzieci spia
a ja szukam nowego aparatu, w razie czego...
powiedzcie mi jakie macie cyfrowki?? ja mam stara 5cioletnia (jesli to mozana nazwac stara) i nie moge nia zrobic jednego zdj po drugim tylko musze odczekac 10sek, ale za to mialam na nim fajny filtr bialo czarny plus zielen albo niebieski i tylko pentax robi cos takiego.... chyba
no i dobrze by bylo zeby byly na zwykle baterie AA bo dokupilam ladowarke z bateriami na wczasach i cholera mnie bierze jak pomysle ze na nic te wydatki... i jeszcze zeby byl dobry zoom...
(bo tak cos mysle ze mi tego aparatu nikt nie naprawi :(((( )
a poza tym to nie mam wcale ochoty wydac setek na aparat
K powiedzialam w poludnie o incydencie, nie przytocze co mi odpowiedzial :lup:

ja umre bez aparatu!!!!! (w pazdzierniu moje ur to moze zainwestuje w ramach prezentu...)

Odnośnik do komentarza

MOniq ja mam samsunga Nowy Samsung Digimax D 60 / S 630 3x zoom Okazja! (425131641) - Aukcje internetowe Allegro
fajny jest bo jest na zwykłe paluszki więc nie muszę rezygnować z fotografowania gdy mi bateria zdechnie w terenie
ma te filtry o których pisałaś (tylko nie jestem pewna czy to to sprawdze dla ciebie) + pare śmiesznych ramek
ma opcje fotografowania dzieci - tzn mogą biegać albo robić koziołki a aparat przy włączonej lampie złapie idealną ostrość

minus za nagrywanie dźwięków w filmikach - albo ja sie nie nauczyłam albo jest do bani

ale ogólnie to ja jestem bardzo bardzo zadowolona

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszko - gratule fasoleczki :) a co do koleżanki - dobrze bedzie!!! Ja jako dziecko miałam bardzo poważne zapalenie opon mózgowych jako powikłanie po śwince, było bardzo źle, ja mam wycięte z życiorysu 3 miesiace, ale wyszłamz tego i wszytsko ze mna ok!! Koleżance dużo, dużo siły dodaj, niech się dzielnie trzyma i wierzy,z ę szybko będzie wsyztsko dobrze! Dodam,z ę moja mama nie zgodziła sie na leczenie spzitalne(!!) i leżałam w domu, lekarze byli u mnie kilka razy dziennie i pielęgniarka na stałe, nie pamietam ile.

Mineralka - Kajtuś pił, jak miałam, kupiłam ze dwa razy od jego urodzenia rumiankową i brzoskwiniową, on bardzo dużo pije, około 2-3 kubki mleka, zwykłego już dłuższy czas, albo kakao, albo zbożówkę, oraz około litra wody/zwykłej herbaty.

Moniq - ja od barta Sony pozyczam, chyba 4 lata ma ten aparat, tyle wiem, zę ma 5,1 mega pikseli, ale jest na akumulatorki i strasznie je żre :/

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Nie mam kompletnie pojecia co zrobic z Kajtkiem - znowu zwrócil cala kolacje. Specjalnie na sniadanie dostal chlebka z maselkiem i szyneczka, zeby zoladek odpoczal a tu kolacja w szmate poszla.

Padam na twarz dzisiaj. Nie mam sily nawet czytac.

Aha!! zazdroszcze, ze Wasze dzieci tyle pija...moje przez caly dzien jak wypije 250ml to cud nad Motlawa.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...