Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

dziendoberek ale nastukalyscie :Szok: przeczytalam obejrzalam sliczne zdjecia ale nieodpisze bo mi strony zabraknie
u nas upal niedowytrzymania wczoraj mlodej postawilam w domu basen i nalalam wody wchodzila i wychodzila z niego chlapala caly pokoj plywal ale sie schlodzila troche, dzisiaj w pracy niebylam bo rano fryzjerka moja byla tak wiec frryz juz odswierzony :Uśmiech::Uśmiech: brakuje tylko paznokci ale brak czasu na ich zrobienie no i 5 kg jeszcze do zrzucenia :Oczko: i bedzie niezle hehe ojoj cosik mloda sie chyba juz budzi buu

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

posiedzielismy sobie w cieniu jabloni, milutko bylo, dzieci nakarmione drzemia, ja zdazylam zjesc i nadrobic kilka pilnych spraw a popoludniu na poczte, maly spacer i aby do 20 kiedy to biorę moją deskę Anna Extra i siadam by się rozgrzać przy żelazku :Oczko:

Martusia fajne fotki
Nefre zazdroszcze odswiezenia, mi sie chyba nie uda przed urlopem bo w sobote tlok a w tygodniu nie mam jak

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Ala spi, my po wizycie w sklepie, rekonesans w IKEA zrobilam,
wlasnie A wrocil do domu wiec biore sie za obiadek, a dokladniej za rozgrzanie grilla elektrycznego, minuta piec i obiadek bedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zaraz tez basen napompuje dla Ali, moze jej sie humor poprawi, maruda jedna!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ann- piekny Szymon :)

Martusia-cos malo dokadnie czytasz nasze posty bo pare stron (moze parenascie)pisane o tym bylo heheh:Oczko::Oczko::Oczko::Oczko::Oczko:

Agnieszka-ja mam basen z nieba 24h tylko temp nie ta :) pada pada pada.......................

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
olimpijka wiem wiem ze bylo ale nie pamietalam jak to sie robi a nie chcialo mi sie szukac teraz w postach :Śmiech:

leniu!!!! :Padnięty: :Szok: :Zakręcony:

skoro zgarnęłam stronke to pozwole sobie z racji sympatii zadedykowac ja Szymonkowi-sto lat maluchu )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...