Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

pedzicie ;)

Madalenka super ze nocka ok :D ja ze swojej tez zadowolona jestem :)

dzisiaj zdecydowanie lepszy dzien zdazylam juz ladnie posprzatac i jakos spokojniejsza jestem i w ogole :)

niestety kolejny dzien w domu ale to dla zdrowia - bo kichamy w trojke juz...
a na zewnatrz niestety zimno i wietrznie.. licze ze dzisiaj B wroci o przyzwoitej porze i zdaze zrobic jakies zakupy...

Odnośnik do komentarza

bloomoo trzymam za Was kciuki - i mam nadzieje ze to nie baczki mecza Twojego szkrabka

aaa wiecie co dzisiaj moj synek tez mial akcje z odrywaniem sie od piersi i placzem co chwile... okrylam mu glowke pieluszka tetrowa i przytulilam do piersi... o dziwo zadzialalo..
zjadl sobie ladnie i grzecznie zasnal ... ciekawe czy to go oddzielilo lekko od bodzcow zewnetrznych czy co.. bo w nocy ladnie cyca a w dzien przytrafiaja sie takie sytuacje

Odnośnik do komentarza

dospalam deficyt :) :D

no no starletka-pogoda niech bedzie ladna sloneczna itp bo ja za pare dni sie zjawiam w polszy :)

fajna nowa wrzesniowka i Maja rowniez :)

nakramilam olimpie i biore sie za obiad bo pozniej to czzsu brak :) aha z wczorajszego wkurzenia kupilam sobie kozaki :) zatem sniegi w pl mi nie grozne....no chyba ze zaspy 2m :(

Bloomoo-calym sercem jestem z Wami :) bedzie dobrze-musi byc!!!

Dziewczyny i maluchy- nie dac sie chorobie, nogami rekoma bronic sie ile wlezie :)Przesylam zdrowia kapke :):Święto::Zakręcony::Oczko:

Paula-wiem cos o klotniach z corka....moje lwiatko tez probuje na swoim postawic i krzyczy na mnie ....z marnym skutkiem co prawda wiec szybko rezygnuje:)

Odnośnik do komentarza

Inka coś te Majki mają wspólnego bo moja też pokasłuje i charczy jej w nosku ale jak w poniedziałek byłam na szczepieniu to po badaniu wyszło że wszystko ok, no ale to znowu było extra szybkie badanie. Ale na razie czekam na rozwój sytuacji, nie gorączkuje więc nie będę szaleć.
Bloomo, moja Majka też ma problem z bioderkami ale ja tylko szeroko pieluchuje, uszyłam jej taką specjalną i zakładam na ubranka a nie pod, mnie zwrócili uwagę na bioderka już w szpitalu i u ortopedy byłam jak mała miała 3 tyg., mamy szeroko pieluchować bo podobno kosteczki tak miękkie że powinno wystarczyć a jak nie to w grudniu kontrola i wtedy frejka, mam nadzieję że jednak nie.
Ja jako dziecko byłam we frejce trzy miesiące, moja mama jest po zwichnięciu stawu więc Majka ma obciążenie genetyczne, nie martw się Kajtuś się przyzwyczai, ja podobno płakałam tydzień a potem było już ok, najważniejsze żeby pomogło i na reszte życia miał spokój bo z tym nie ma żartów i lepiej żeby taki maluszek się pomęczył niż już starsze dziecko. A i Bloomo mnie włożyli we frejke jak miałam 2 miesiące i byłam w niej trzy miechy więc może Kajtusiowi też tyle wystarczy być w tych szelkach,trzymam kciuki.
Ach dają nam te dzieciaczki powodów i do radości i do zmartwień. A podobno małe dziecko, mały kłopot....

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

mnie tez sie wydaje ze za wczesnie na zabki, ale nie wiem co moze byc powodem jego placzu. pielucha czysciutka, najedzony, brzuszek go nie boli.. hmmm

o!! chyba przysypia na lezaczku. ... w koncu :Uśmiech:
wiecie co, on chyba lubi jak jest glosno bo wlaczylam TV i od razu jakis spokojniejszy

jak tylko zapadnie w glebszy sen to pojde tez sie polozyc

o nie!! znowu krzyk :Zły::Zły:

Odnośnik do komentarza

Hej
Na pewn9o nie nadrobię dzisiaj tych 30 stron co nastukałyście :Śmiech:
Coś nam się popsuło, pomysłu, jak naprawić nie mamy - w nocy 16 wirusów i 4 trojany maz usunął z kompa, ale Windows nadal nie działa, jak powinien, to znaczy nie działa menu start i pasek narzędzi, przyczyny odnaleźć nie potrafimy,mąz zresztą czasu nie ma :/
Teraz korzystam z Visty i W MIARĘ chodzi, tlyko czasu brak - obiad, proasowanie, KAjtek sie już 10 minut sam bawi grzechotką (a tak ją do buzi pcha, ze ja już dawno z 10 razy bym zwymiotowąła)

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...