Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam sie i ja

musialam sie kawy napic, do wieczora bym nie wytrzymala, czekam jak zacznie dzialac,

Inka- super ze brak goraczki u Majeczki,

Gda=
oby sie Zu odwidzialo, u nas jedna pobudka kolo 2.00 i czlapanie do nas,

po wizycie z Ala u ortopedy, zalecenie podbicia bucikow, koslawe kolana m.in ze wzg na wage, , Pierozek ok,

uciekam,
mlody marudzi,
napisze pozniej

Odnośnik do komentarza

dziewczyny juz spia wiec zagladam
Krakow nie zasypany ale zimno jak pieron i czuje ze lada dzien bedzie bialo
Maja jak nowonarodzona, wiec nie wiem o co chodzilo ta gigantyczna temperatura...ciegle ja obserwuje
Gda-ojjj to widze ze Zuzia tez sie nie liituje nad mama w ciazy-ale pociesze Cie ze mialam podobnie, Maja tez odmawiala drzemek popoludniowych i caly dzien mialam na obrotach
Martusia-jak Bartus po szczepieniu??zero objawow??
Aniolku-witaj kochana, oby komp sie naprawil szybko bo brakuje tu Ciebie
Agnieszka-a czy cos na koslawe kolana zalecil???bo rozumie ze podbicie butow na plaskostopie???
Oli-jak patrze na zdjecie Olisi w suwaku to micha mi sie cieszy:)...przykre wiesci o siotrze dentysty...wspolczuje
Moniq-Dobrze ze juz nawet nie pamietasz o chorobie. Maja ma podobnie-tadek niejadek-wiec wykorzystuje takie sytuacje i mowi ze jeszcze brzuszek boli, albo xle sie czuje...etc

ide przygotowac prasowanie-jak tylko mysle to juz mi sie nie chce

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Inka- zle napisalam, chodzi mi o podklejenie podeszwy, ma byc podklejone na grubosc 0,5cm od duzego palca do piety zeby kolana poszly na zewnatrz,taki pasek, tak przez rok, nastepna wizyta tez za rok,

Olimpia- przykro mi!!!!!!!!!!!!
a jak bylo na quadach????

Pierozek dostal dawke nurofenu, strasznie dzis buczacy, pewnie te zeby daja popalic, katar na szcescie mniejszy,
jutro daruje mu basen wiec popluskam sie tylko z Ala, a dwa chorowitki bede w roli obserwatorow

aaa, w piatek mamy isc na imprezke, znaczy nie na cala noc, tak na 2 godziny, tesciowa ma zostac z dzieciakami, nie wiem jak to bedzie z Pierozkiem,
pisze dlatego ze jakbym chciala w piatek wymigac sie to dajcie mi kopniaka, hihihi

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Martusia- no wlasnie, jak tam Bartus?????nasz rzad nie zaopatrzyl sie w szczepionki, uwazaja ze w dwoch szczepionach jest jakis skladnik nieprzebadany i nie wiadomo jakie bedzie mial skutki w przyszlosci,

zreszta jesli chodzi o szczepionki na grype sezonowa zastanawia mnie fakt dlaczego tylko 6% pracownikow medycznych szczepi sie na to a mam wmawia ze trzeba, znaczy dlaczego wmawia to wiem, chodzi mi bardziej o to co wiedza a nie powiedza na temat tych szczepionek
,

Odnośnik do komentarza

dziewczyny na quadach bylo superowo....brudni,zmeczeni ale szczesliwi zamiast do domu pojechalismy na lunch :D i to do destylarnii wiec auta tam zostaly a my wszyscy taxowkowi bo nie obylo sie bez herbatki z jamesonem czyli midletonskiej whisky :D
Nawet po Olisie pojechalam taxowka.....a auto odbiore jutro :36_11_20:
Agnieszko-niech juz te zeby Pierozkowi odpuszcza....a ile Alicja wazy ze napisalas o wadze i krzywych nozkach???
Patusiu-niech T wraca
My palimy w kominku bo chlodno i jakos tak milej jak jest ogien w domku
hmmmm ale na 10min uciekam zeby polozyc młoda spac bpo juz czas :D

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

Alicja wulkan energii już śpi, a ja mam chwilę dla siebie. Gardło nadal mi dokucza, a w pracy niestety bez gadanie się nie obędzie.
Dziękuję wszystkim że nie zapomniałyście mnie, postaram się być częściej, ale w obecnym okresie będzie ciężko. Okres przedświąteczny się zaczyna i kocioł w pracy będzie z każdym dniem coraz większy.

Gda ojejciu to Zu nie oszczędza Cię. Siłek życzę:zwyrazami_milosci:

Zdrówka dla potrzebujących.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Olimpijka przykre wieści... Spokojnego kominkowego wieczoru
Agnieszka zaskoczylas mnie tą wagą, oby butki szybko pomogły i niech Pierożkowi zęby odpuszczą. A Ty w piątek rób się na bóstwo i ciesz czasem z dużym A.
Inka super ze Maja juz lepiej
Aniolek czekamy tu na Twoj powrot

Szymon chodzi ostatnio i mówi moja fina moja fina, ojca, syna, ducha... a rano śpiewa "szyscy jazem chwajmy Go..."
ale też o czym pisałam nie raz układa...
http://lh3.ggpht.com/_DeQzx1pfd1Q/SvHwVdX8clI/AAAAAAAAME4/V8MWFiNXDQk/s640/DSC01165.JPG

Odnośnik do komentarza

olimpijka - strasznie mi przykro z powodu smierci siostry dentysty. a poweidz mi czy ona miala wczesniej jakies problemy ze zdrowiem ze takie powiklania po swinskiej grypie miala?

agnieszka / inka - bartus po szczepieniu dobrze. nie bylo zadnych skutkow ubocznych. a co do bezieczenstwa szczepionki to tak naprawde nigdy nie wiadomo co tam moze byc w przyszlosci. na pewno lepsze to niz swinska grypa. przynajmniej dla bartka, ktory ma astme. jest w szczepionce jakis tam jeden skladnik konserwujacy ktory moze wywolac skutek uboczny w przypadku 1 na milion lub mniej...

dobranoc

Odnośnik do komentarza

martusia
olimpijka - strasznie mi przykro z powodu smierci siostry dentysty. a poweidz mi czy ona miala wczesniej jakies problemy ze zdrowiem ze takie powiklania po swinskiej grypie miala?

agnieszka / inka - bartus po szczepieniu dobrze. nie bylo zadnych skutkow ubocznych. a co do bezieczenstwa szczepionki to tak naprawde nigdy nie wiadomo co tam moze byc w przyszlosci. na pewno lepsze to niz swinska grypa. przynajmniej dla bartka, ktory ma astme. jest w szczepionce jakis tam jeden skladnik konserwujacy ktory moze wywolac skutek uboczny w przypadku 1 na milion lub mniej...

dobranoc

dzien doberek....do pracy czas..
Martusiu-miala sepse+swinska grypa i nie mogli opanowacc tej bakterii we krwi :(
Sama swinska jest uleczalna jesli nie ma przy tym innej infekcji...
Ann-kochany Szymonek pelny skupienia
JAgienka-to prezent z glowy na mikolaja :D

my pobudka o 5 ale dlatego ze stres mnie zzera i spac nie moge.....i tak glosno rozladowywalam zmywarke ze mloda sie obudzila,przyszla na dol do kuchni i mowi : "mamusiu nie pukaj bo dzieci obudzisz" i juz ze mna zostala :D

spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Aniołek Kacperek
śliczny i mądrutki :) Wspólczuję akcji z tatą i utratą przez niego pracy :(

Oli super, że na quadach się ubawiłaś i wyszalałaś :))

Agnieszka życzę, by przez ten rok kolanki Ali ładnie się ułożyły i zdrówka dla dzieciaczków!
I na imprezkę w piątek marsz :lol:

Inuś super, że Maja bez gorączki :) Poprasowałaś wczoraj? Ja dziś będę sterczała nad deską i żelazkiem :(

Patusia jak Zuzia się czuje?

Ann Szymonek
jak zawsze zadziwia :brawo:

Miłego dnia :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Eh troszkę przeleciałam po postach ale nie wiele pamiętam - za dużo tego
Widziałam śliczne zdjęcia wszystkie bez wyjątku
Olimpijka Olisia kominkowa bardzo utkwiła mi w pamięci :) super :)
Ann Szymonek powalający - zdolne masz dzieciaczki ::):
Aniołek przykro mi z powodu pracy taty a Ciebie podziwiam za siłę
Kacperek słodki jak zawsze ::):

u nas dalej chorobowo
Natalka chodzi do przedszkola ale kaszle dalej - osłuchowo czysta...
Dominik jak gruźlik :Szok: niby też nic złego się nie dzieje ale kaszel okropny rano aż go na wymioty zbiera...
Po za tym stara bida :Oczko:

wszystkim chorowitkom zdrówka życzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...