Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

martusia
anulka a jakie ma kolka? plastikowe? lekko sie go prowadzi? czy po zlozeniu stoi samodzielnie?

kółka plastikowe, ale to nowa technologia i zachowuja się jak gumowe, prowadzi się go lekko, po złożeniu nie stoi samodzielnie tak jak peg perego, ale widziałam roczny peg perego i maclarena i przyznam szczerze, że pp to klekot

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Wczoraj już nie zajrzałam bo nie miałam siły ledwo żyłam cały dzień coś

WIKTORKU WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE SAMYCH POGODNYCH I RADOSNYCH DNI ŻYCZY PATRYCJA,TOMEK,NATALIA I ZUZANKA
http://dl.glitter-graphics.net/pub/696/696911rr4hj9ysyr.gif

INKA STO LAT KOCHANA
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/947/947907z6mrx9pw2t.gif

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

WIKTORKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

anulka a mozesz mi jeszcze opowiedziec troche o tym wozku. zalety i wady. generalnie to juz przeczytalam mnowstwo informacji na necie i wynika z nich ze ten wozek jest rzeczywiscie dobry. jako wada jednak czesto czytalam ze kolka sa glosne i klekocza. czy tez tak uwazasz?
powiem szczerze ze chyba sie na niego zdecyduje bo jest wygodny dla dziecka i nieduzy. dzis po pracy moze pojde obejrzec do sklepu

dziendoberek

Odnośnik do komentarza

Anulka
Martusia w każdej parasolce kółka klekocza. Musiałabyś kupic wózek na duzych pompowanych kołach by nie mieć tego efektu.

pewnie tak, szkoda. a czy bardzo to przeszkadza? a powiedz mi czy ten maclaren xlr jest wygodny do spania. bo czytalam tez ze budka opada na glowe dziecka gdy spi. chodzi mi o to by byl wygodny i duzo miejsca bo bartek w zlobku spi w wozku.

Odnośnik do komentarza

Martusia jedna podstawowa rzecz, albo ma być duży i wygodny, albo składany w parasolkę i zajmujacy mało miejsca. Ten siedziska nie ma specjalnie szerokiego, ale nie jest też wąskie. Mnie w ogóle zadziwia fakt, że dzieci nie śpią na materacach tylko w wózkach. Przecież w tym wieku dzieci sa na tyle duże że podnóżek jest za krótki by mogło spać z wyprostowanymi nóżkami. Wózek jest tylko na chwilę, gdy dziecko zaśnie a my akurat jestesmy poza domem. Gdybym miała świadomość, że dziecko ma spać w tym żłobku w wóku kupiłabym duży i szeroki wózek albo postawiła łóżeczku turystyczne, które po złożeniu zajmuje tyle samo miejsca co parasolka a jest o niebo wygodniejsze do spania.

Odnośnik do komentarza

martusia
czytalam tez ze budka opada na glowe dziecka gdy spi. chodzi mi o to by byl wygodny i duzo miejsca bo bartek w zlobku spi w wozku.

budka opada tylko w przypadku, gdy ktoś nie potrafi odpowiednio uzytkować wózka...ta budka ma dwie funkcje, ma chronic przed słońcem, a gdy odsunie się dodatkowy suwak chroni również przed wiatrem (dziecko jest praktycznie pod nia schowane całe)
być może ktos ma odsuniety ten dodatkowy zamek na stałe i stąd efekt opadania budki

Odnośnik do komentarza

Anulka
Martusia jedna podstawowa rzecz, albo ma być duży i wygodny, albo składany w parasolkę i zajmujacy mało miejsca. Ten siedziska nie ma specjalnie szerokiego, ale nie jest też wąskie. Mnie w ogóle zadziwia fakt, że dzieci nie śpią na materacach tylko w wózkach. Przecież w tym wieku dzieci sa na tyle duże że podnóżek jest za krótki by mogło spać z wyprostowanymi nóżkami. Wózek jest tylko na chwilę, gdy dziecko zaśnie a my akurat jestesmy poza domem. Gdybym miała świadomość, że dziecko ma spać w tym żłobku w wóku kupiłabym duży i szeroki wózek albo postawiła łóżeczku turystyczne, które po złożeniu zajmuje tyle samo miejsca co parasolka a jest o niebo wygodniejsze do spania.

właśnie miałam pisać :Oczko: ale Anulka mnie ubiegła
popieram w 100% :)

Martusia widziałam piękne ślubne zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza

anulka / agnieszka zgadzam sie z wami. ale tu generalnie w zlobkach tak jest (przynajmniej u bartka w zlobku) ze dzieci spia w wozkach. nie popieram tego ale co zrobic. lozeczka w prawdzie maja ale nie klada tam dzieci. ida po prostu na latwizne usypiajac tak dzieci. ja wiedzac o tym kupilam i mam duzy wozek Peg Perego GT3 Completo na pompowanych kolach. Dla mnei super wozek, po prostu idealny. Bartek ma w nim jak krol i wygodne do spania. no ale pani ze zlobka po 1, 5 roku nagle stwierdzila ze jest za duzy i one nie beda go rozkladac do spania dla bartka.
chyba zdecyduje sie na maclarena xlr. jest dosc szeroki i dlugi a zarazem sklada sie w parasolke. bedzie mi sluzyl jako drugi wozek tylko do zlobka i na podroze samolotem. jesli model z 2009 ma takie same kolka jak z 2007 to ok. dotyklam wlasnei tych kolek z tego modelu z 2007 i sa takie jakby piankowe / gumowe.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze życzenia dla INKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anulka a Ty masz XLR czy XT bo wydawało mi się ze mamy takie same wózki

Ja mam XT i jest to typowa lekka parasolka z której jestem bardzo zadowolona. Jeśli kryterium wyboru byłaby wygoda do spania kupiłabym XLR jest większy, szerszy i ma dodatkową miękką wkładkę. Tylko ja nie wiem czy Bartuś już nie za duży, XLR np w USA dopuszczany jest dla dzieci już od urodzenia w PL chyba zalecają od 6 miesięcy.

http://www.suwaczek.pl/cache/f394251958.png

Odnośnik do komentarza

XT nie ma pikowanego siedziska ale za to nośność do 29kg a nie 15kg jak w przypadku XLR, więc według mnie Martusia powinnas wziąć model XT, będzie na dużej słuzył
XLR ma dodatkowo śpiworek dla maluszków

Doris Kochana, pisałam o tym wózku bo te nasze są identyczne praktycznie jesli chodzi o siedzisko i funkcje, ale fakt, słuszna uwaga mam XT :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anulka widać mam dobre oko:Oczko:

Martusia reasumując nie ma wózka idealnego. Jeśli zastanawiałabym sie nad wyborem PP czy Maclaren bez wątpienia wybrałabym Maclarena. Wózek w zasadzie bezawaryjny, nie bez powodu daja na niego dożywotnia gwarancję (trzeba zarejestrowac sie na stronie do 6 miesięcy od zakupu, chyba).
Jestem fanką swojego wózka i Gusia chyba tez, zastanawiałam sie nad XLR i XT, szłam do sklepu z zamiarem kupna XLR a wyszłam z zamówieniem na XT. Więc polecam wizyte z Bartkiem i przymierzenie przed zakupem i w jednym i drugim. Moim zdaniem komfort jazdy (a tym bardziej spania) lepszy w XLR, tak jak pisałam większe, szersze siedzisko i dodatkowa miękka wkładka. Mnie wystarcza rozkładane na płasko siedzisko, ale u nas drzemki w wózku sporadyczne, mniejsza waga i gabaryty wózka. XT to typowa super parasolka, Tobie polecam XLR.

http://www.suwaczek.pl/cache/f394251958.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...