Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że pomogłam. Za butlę Closer to nature dostali jakąs nagrodę, bo imituje kobieca piers - to mnie przekonało jak musiałam na butlę z cyca przejść. I faktycznie działa - sam smoczek jest ciagnący a otoczka twardsza i maluszkowi sie ładnie ssie z tego. Ja na bank kupie niekapka treningowego, bo nie wiem czy Tommee robi smoki do kaszek.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

no a ja jak to zwykle jestem po godzinach i nikogo tu juz nie ma:)
witaj olimpia, bylam ale przelotem i na podgladzie i tak nie ponioslo po calym forum ze tutaj dopiero teraz dotaralam
widzialam piekne dzieci, Maja, oli, Wiktorek, inne tez ale nie spamietalam :)
ja sobie chwale firme DODIE ale nie wiem czy toi istnieje w Pl, my mleczko z kleikiem pijemy w tej wlasnie i wiecie, moj Natanek dalej na sniadanie pije mleko z kaszka i z tej wlasnie caly czas, jeszcze troszke i sie skonczy...
troszke inaczej robie niz Wy, niekapek duzo pozniej i tylko do wody lub soczka, butla z mlekiem i kaszka
a te zmieniajace kolor lyzeczki tez mam i sobie bardzo chwale ;)

co do pieluch to Noas konczy zapas 3 papmersa i niedlugo juz 4. a co do 4+ to moj Natanek nigdy nie nosil, jak mial 2 latka to porzucil pieluchy i sie na 4ce skonczylo, no bo one do 15kg a moje maluchy do wielkich nie naleza :)

mada, doczytalam ze szczepienie sie udalo i ze przychodnia bardzo dobra, baaadzo sie ciesze!!!

kronkis, nic sie nie smuc, pewnie ze sa dni ze lepiej by bylo z lozka nie wstac ale coz...

aniolek, sciskam !!!!!!

a ja sie Wam pochwale ze w maju na dlugi week end przyjezdza do nas moja mama i siostra!!! niespodzianka bo to absolutnie nie bylo planowane!! ciesze sie i mam nadzieje ze przez ten krotki tydzien nie zdaze sie poklocic z mama :) tak rzadko sie widujemy ze byloby szkoda ;)

dobra, nie spamietalam wszystkiego co nastukalyscie bo sporo tego dzisiaj,
zdrowka dla chorowitkow, sil dla mamus i usmiechu na twarzy :)

Odnośnik do komentarza

Cześc dziewczyny,

ale miałam do nadrobienia, że normalnie nie pamiętam co komu, gdzie i jak. Dawno mnie nie było, w ogóle kompa nie odpalałam. Nie wiem kiedy Wy macie czas żeby tyle stukać w te klawiatury. Szok normalnie. :Szok: :Padnięty: :Niewiniątko: Teraz korzystam jak chłopaki posnęli, stąd bardzo późną porą tu zawitałam.
U nas wszystko w porządeczku. Chłopaki zdrowe. Też byliśmy na szczepieniu. Maksiu waży 6750 i ma 67 cm. Nie wiem czy to dużo, czy mało ale jak się urodził to był malusi, bo ważył 2900 i miał 50 cm. Przyrost to wiem że ma niezły. :Śmiech:
My jesteśmy cały czas na cycu, tylko i wyłącznie, więc jak tak czytam o tym jakimi smakoszami są Wasze skarby, to normalnie w szoku jestem. Ale zamierzam do 6 miesięcy dawać tylko cycka, a dopiero potem zacznę wprowadzać nowości. No może prędzej, jak mnie będzie kusiło :Oczko:
monikouette nieźle ten Twój Noah siedzi, a jakie piękne długie wloski ma. Mój Maksio przy nim to jak Kojak wygląda. hahahaha Nie wspomnę o siedzeniu - nie za bardzo sie do tego pali.:Szok:
A to mój mały Kojak :Oczko:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20051119/n/Mati/dt/6/k/e9d0/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070925/n/Maks/dt/6/k/6b2e/age.png

Odnośnik do komentarza

OLIWCIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ:Oczko:

Witam,ale na stukałyście :Oczko:

OLIMPIJKA super wyglądasz tylko zgadzam się z ANN uśmiechu brak:Oczko:

KATIABOSS,MLENIEC,MONIK chłopaki cudeńko wszystkie bez wyjątku:Oczko:

MONIK super że takie fajne odwiedzinki będą

miłego weekendu (nasz weekend w komplecie wszyscy razem go spędzamy)

Odnośnik do komentarza

I ja się witam weekendowo, piękne dzieciaki na zdjęciach widziałam, i te duże i te maleńkie (choć nie wiem czy one takie maleńkie ;) )
U mnie trochę spokoju, tylko mąż strasznie zapracowany, ale dzisiaj wieczorem wyrywamy się ze znajomymi na pizzę (mam nadzieję że Majka to później przetrawi), a dzidziuś pójdzie spać i dziadek będzie pilnował :)
Moja Majka też się już rwie do siadania, ale na razie za bardzo jej nie pozwalam, chociaż staram się ją trochę wyżej układać bo całkiem na płasko to straszny bunt jest, ja za tydzień jak mała będzie miała skończone 4 m-ce wybieram się do pediatry to podpytam na co mogę jej pozwalać no i co do jedzenia jej dawać bo straszny mętlik mam z tymi pokarmami :Szok:
Aniołek smutny czas...
Monik super plany majowe :)
Mleniec wszystkie mamy zalatane tylko mnóstwo nas tu jest i zawsze ktoś klika :Oczko:
Olimpijka łyżeczki super, nie wiedziałam że takie są ;), jakich to ciekawych rzeczy można się na forum dowiedzieć, też takie oczywiście kupuję :Śmiech:, ładna fryzurka :usmiech:
Ann my na razie na pampkach 3, a Szymuś już 4+ ? A gdzie się 4 podziały?

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

oj, co to za cisza dzisiaj? wczoraj specjalnie tyle nastukalyscie zeby dzis byl spokoj? :)
mleniec, jak czytam o wymiarach i rozmiarach to patrze na moja francuska siatke centylowa i usmialam sie po pachy z Twoim Maksiem bo wzrostem to on poza siatka jest!!! taki duzy :)
wagowo tutaj jest tez wysoko (ale proporcjonalnie do wzrostu wiec ok) kolo 90centyla :)

wszystkiego najlepszego dla Oliwki!!!

madziutek, witaj weekendowo, wyrwijcie sie na te pizze, moze Wam to tylko na dobre wyjsc bo skoro m zapracowany to sie chocoaz troszke od tej pracy oderwie

patusia, tez milego week endu zycze, tym bardziej ze cala rodzinka w komplecie :)

ann, Ty chalupe o tej porze sprzatalas, ja jeszcze w lozku lezalam :)

a co z reszta??? kuku!!!!!

Odnośnik do komentarza

no właśnie gdzie wszyscy.....??????

MADZIUTEK super że wyjdziecie sobie wieczorkiem troszkę odpoczniecie:Oczko:

MONIK wzajemnie:Oczko:

ANN no ja chcąc czy niechcąc tak wstaje jakoś mi tak zostało po ciąży bo spać nie mogłam:Oczko:

T poszedł do mamy po zakupki nasze bo coś nam kupili :Oczko:no i oczywiście dziś na kolację fląderka z grilla!!!!:bardzoglodny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...