Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

justyna@
Anulka
justyna@

a powiedz kiedy występują te bóle brzuszka w jakiś porach przed jedzeniem po jejku sama nie wiem kombinuje jak mogę
zwykle po jedzeniu, często rano zaraz jak sie przebudzi

Anulka powiedz jak cie wkurza moje podpytywanie a nie ma to związku z przedszkolem???
nie sądzę, on nie chodzi od miesiąca do przedszkola z racji tej podłej grypy która go dopadła (nie wkurza mnie to :Oczko: )

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Anulka- jesli chodzi o ten kurs to jest jakis podzial na wiek, ale zawsze mozna samemu chodzic tylko ze trzeba zwrocic uwage kiedy maja zarerezwowany ten besen mniejszy, raczej w tym duzym jest zimno i przewaznie tory sa zrobione,
zajecia trwaja pol godziny, jest duzo "pomocy naukowych", moj kurs trwa do 29 marca ale w zeszlym roku jakos pod koniec przyszlismy i nie bylo problemu, jak obliczylam jedno zajecie kosztuje 25zl, ale dorosly za wejcie nie placi juz, za caly kurs zaplacilismy 300zl, sa tez terminy gdzie mozna nieobecnosc "odpracowac",
zreszta jak bedziesz zainteresowana to zadzwonisz i wszystko Ci powiedza,

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Anulka- jesli chodzi o ten kurs to jest jakis podzial na wiek, ale zawsze mozna samemu chodzic tylko ze trzeba zwrocic uwage kiedy maja zarerezwowany ten besen mniejszy, raczej w tym duzym jest zimno i przewaznie tory sa zrobione,
zajecia trwaja pol godziny, jest duzo "pomocy naukowych", moj kurs trwa do 29 marca ale w zeszlym roku jakos pod koniec przyszlismy i nie bylo problemu, jak obliczylam jedno zajecie kosztuje 25zl, ale dorosly za wejcie nie placi juz, za caly kurs zaplacilismy 300zl, sa tez terminy gdzie mozna nieobecnosc "odpracowac",
zreszta jak bedziesz zainteresowana to zadzwonisz i wszystko Ci powiedza,

:Całus:

Odnośnik do komentarza

aniu czekam z niecierpliwoscia na fotki:)
starletko hop, hop?
patunia wspolczuje z praca, nie przejmuj sie ludzmi bo nie warto:) przytul sie do meza a wszystkie smutki przemina:)
anulka a moze to nietolerancja laktozy (czytalam dzis o nietolerancji wtornej po np. antybiotykach, trzeba wowczas wyeliminowac z diety na 2 tygodnie mleko, czekolade, sery itp. a podawac jogurty i kefiry by flora w jelitkach sie odbudowala, moze sprobujesz tej metody?? )
buziaolki

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

witam i bardzo dziekuje za pamiec :)

od wczoraj wrocila do pracy opiekunka a ja mamkilka dni do odpracowania (dni ktore wzielam na opieke podczas jej zwolnienia) i odrabiam je we srody, wczoraj i za tydzien i jeszcze w marcu dwaie..

no i rytm pracy i po pracy nowy, tzn z dziecmi do wieczora sama, mialam troche rzeczy do nadrobienia i tak mi zeszlo, no i zdradzilam Was wczoraj z ksiazka, taka byla pasjonujaca ze w dwa wieczory ja przeczytalam :D jeszcze nie przetlumaczona na polski ale inne tytuly tego samego autroa sa i tez dobre, GUILLAUME MUSSO

doczytalam ze u Mikego ciagle bol brzucha, ze u justyny Gajka nadal choruje, ze starletka po uczuleniu..
jak tam dzisiaj?? lepiej..
zdrowka kochane wszystkim zycze!!

ineczko, i jak po sprawie z ZUSem??

=radosci, fotki przesliczne!!! a synka masz mega usmiechnietego!!

ineczko, dziewczynki przesliczne!!!

dziewczyny kronkis, justyna, podziwiapm Was za sile i wytrwalosc w studiach!!! na pewno dacie rade!!

ann, jak tam po balu??

patusia, rozumiem Cie doskonale i wspolczuje... u mnie tez dzis okropne zakonczenie dnia pracy, ogromna awantura z szefowa i akcja stare baby a zazdrosne o inne :lup: jeszcze mnie sie oberwalo bo prace wydaje moj szwagier i poszlo ze niby mnie daje "dobre" zamowienia a innym dziadostwo... zobaczymy co to bedzie jutro rano... nawet nie mam ochoty tam isc, stare baby................

poza tym to Noas wrocil do opiekunki bez historii, balam sie ze bedzie plakal ale jest ok, trzeba go budzic o 7ej a od 3 miesiecy wsawal o 9ej, za to chodzi spac przed 20ta.

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Jestem,byłyśmy po Natalkę bo dziś miała dyskotekę w szkole (więc musieliśmy ją odebrac,niby ze szkoły do domu ma 3 minutki ale to późna godzina)

ANN czekam na fotki królewny

JUSTYNKA jak Gajunia????????????

KRONKIŚ dobrze że jutro piątek i troszkę odpocznę (ale nie wiem czy tak do końca bo wypada mi że chyba pójdę na nockę,zobaczymy jutro)

MONIK współczuję awantury w pracy (Kochana wczoraj wysłałam paczuszkę w liście masz wszystko napisane)

A ja jutro idę do dentysty muszę zęba usunąc (już mi się słabo robi na samą myśl,dlatego proszę po 9 rano trzymac kciuki,za szybkie i bezbolesne idę do mężczyzny więc ma więcej siły i zrobi to szybko tak myśle mówią że rwie super,u Nas w zakładzie)

Odnośnik do komentarza

Witam.
Ja padnięta, chodzę do pracy, z Mają są moi rodzice, jutro do kontroli, ale nie jest dobrze bo jak przystawię ucho do plecków to słyszę charczenie :Histeria:.
Nocki gorzej niż średnie więc chodzę trochę nieprzytomna, a do tego jak już jestem w domu to instnieje tylko mama więc nawet J nie może mnie odciążyć, to samo w nocy :Padnięty:

Czy orientujecie się czy takim małym dzieciom można postawić bańki?
I pytanie do mam chorowitków, robiłyście dzieciom badania na obecność lambri? Dzisiaj się dowiedziałam że przy częstym chorowaniu to dosyć istotne więc piszę.

Zdrówka dla wszystkich, i dłuższych nocek życzę Wam i sobie :Oczko:

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Mada- Ty to wiesz co czlowiek ma na mysli, zarz uciekam do lozeczka do ksiazki, przede mna pewnie ze 100 pobudek!!!!tez mi sie sowa trafila!!!!

spokojnej nocy zycze i jutro wszyscy maja byc zdrowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Madziutek
Witam.
Czy orientujecie się czy takim małym dzieciom można postawić bańki?
I pytanie do mam chorowitków, robiłyście dzieciom badania na obecność lambri? Dzisiaj się dowiedziałam że przy częstym chorowaniu to dosyć istotne więc piszę.

Zdrówka dla wszystkich, i dłuższych nocek życzę Wam i sobie :Oczko:

bańki mozna postawić nawet małemu dziecku (Miki jak miał 2 miesiące miał postawione całe dwie), jedyny warunek to temperatura ciała niższa niż 38,5 st.

Co do lambii do w badaniu kału bardzo trudno je wykryć, często wychodza w krwi - podwyższone IgE całkowite i eozynofile powiekszone w rozmazie, nam wyszły własnie te wartości powiększone a poza tym biorezonans je wykazał.

Odnośnik do komentarza

Anulka właśnie rozmawiał dzisiaj z koleżanką której córka bardzo chorowała i mówiła że kilka razy woziła kał na badanie lambii i nic nie wychodziło bo podobno należy zbadać jak najszybciej najlepiej "na świeżo" jak postoi fiolka za długo to one giną i okazało się że jak pojechała prywatnie żeby było ekstra szybko to że są i dość liczne, po zastosowaniu terapii choroby ustąpiły.

Magda, Maja i Kingusia

http://www.suwaczek.pl/cache/373167d4cb.png
Maja ur.23.09.2007 3390/54
http://www.suwaczek.pl/cache/885a393640.png
Kinga ur.29.11.2011 3300/55

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...