Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochane ja wczoraj padłam
Inka trzymam nadal za ciebie kciuki i wyczekuje wieści
Ann oby faktycznie u Szymuli to było apogeum a teraz już ma być lepiej
Korniś nic nie robiłam na kolacje nie maiłam ochoty
Mada zdrówka
Anulka :Całus:
Moniq nie wiem do której grupy zapisać moją Gajkę dziś przespała całą noc w łóżeczku (tzn nadal spi) obudziła sie 2 razy koło 23 i 00 30
zapraszam na poranną :kawa::kawa:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Witam

ja coś wczoraj pisałam o 2 - 3 pobudkach?? pochwaliłam się ..........
noc zarwana nie wiem dlaczego - Domi nie chciała spać wzięłam go do nas do łóżka bo nie miałam już sił wstawać... ale zasnął dopiero o 6 i spał do 7:30..

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry Kochane

Już wczoraj nie zaglądnęłam,Natalka dostała gorączkę ponad 39 i za nic w świecie nie chciała spaśc temperatura,noc była okropna bidulka się tak męczyła (za chwilkę będę dzwonic do lekarza mam nadzieje że są miejsca)Dziadki zadowolone z wizyty

MONIK na pewno dam znac jak przyjdzie,

STARLETKA śliczne fotki i bałwanki

a co do spania to Zuza śpi w nocy no Natalka też

Miłego i spokojnego

Odnośnik do komentarza

ANIU szybkiego powrotu do zdrowka dla naszej Biedroneczki:)
PATUSIA zdrowka dla Nati
STARLETKO przespanej nocki:)
MONIQ u nas wyglada to nastepujaco: Pyza spi od 20/21 , budzi sie 1 raz w nocy, wola"mamaaaa", po czym my przenosimy jej lozeczko kolo naszego lozka , t trzyma ja za raczke i spi dalej), w kryzysowej sytuacji laduje u nas w lozku:), tak czy siak my zaliczamy sie do "NIE SPIA" :36_2_52:
ANULKA jak dzieciaki?

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

Moniq- zdecydowanie do tych co nie spia!!!!!!!!!!!hihihi
choc dzis lepiej i pobudka tylko raz i finalne wstawanie o 6.00, choc jeszcze kokoszenie sie w lozku u nas;
ja jeszcze do swiat w nocy biegalam a raczej jezdzilam z lozeczkiem ale teraz juz zaprzestalam, biegam do Ali, tak sobie pomyslalam ze dwa lozeczka jakos nie zmieszcza sie u nas; bylam mniej egoistyczna i wybralam dla nas mala sypialnie,

spokojnego dnia!!

Odnośnik do komentarza

witam:36_1_21:

3 dni mnie u Was nie było,ale prosze o wybaczenie!my ciągle w biegu!ale to zaraz napiszę...



moniq-MY zaliczamy się do NIE ŚPIĄCYCH!i to w dodatku jedzące!nie da się jej przekupic zwykła wodą!tylko mleko!tragedia.a do roku czasu spałą mi bez zarzutów!nie wiem czy to skok rozwojowy (jak mówiła mi lekarka),czy jakis diabeł tam majstruje?moniu,jak film oglądałaś wczoraj z K?bo nie doczytałam.aa i gratuluję zadowolonego chłopa wdomu:)nie ma to jak dobry zakup,poprawiajacy chumor Połówkowi:)

anulka-krew mi zmroziło jak czytałam posta o Waszych chorobach:(aż mi się płakac zachciało:( tak strasznie mi przykro,że tyle złego u Was się dzieje:( liczę,że szybko zakończą sie chorobowe kłopoty i będziecie cieszyć się dobrym zdowiem!tulę!

mada-masz dzielna babcię!barzdo mi przykro,że nie możesz na razie się spotkać z BAbcią,ale wierzę,że Bóg da wam szansę. a jak się dzisiaj miewa Kajtuś? a podawałaś euforbium do nosa?może to by mu pomogło?oby bidulek szyko wyzdroiwał.a powiedz co sobie zrobiłaś na tych koniach?bo chyba nie napisałaś?mam nadzieję,ze nic poważnego sobie nie zrobiłaś?

nefretete-nie dziwię się Twojej wczorajszej złości.chyba bym rozszarpała takiego lekarza,który nie zna sie na leczeniu dzieci.jak Wercia się miewa?czy andal tak kiepsko,jak wczoraj?zdrówka dla niej i wytrzymałości dla Was kochani.

starletko-piekne bałwany ulepiliscie. wyglądasz na szczęśliwa na tych zdjęciach.z uśmiechem Ci do twarzy (choć wiem, że życie na razie nie dostaracz Ci wielu powodów do tego).

inuś- i ja czekam z niecierpilowościa na Wasze rozpakowanie:) proszę,nie mysl otym szpitalu.moze Dzidzia się namyśli i wyjdzie o [EMAIL="czasie!@ja"]czasie! ja na to liczę:)nie ma co się denerwowac na zapas.tak jak dziewczyny powiedziały-sex i schody:) dorzuciłabym mycie okien i podłóg,a poród murowany :) a o Majunie sie nie martw.Mąż da sobie radę.zawsze pomoga mu dziadkowie (sądzac po Twoich postach,są oni Waszą podporą). trzymam mocno kciuki i czekam na wieści po KTG!

korniś-i mi się marzy kapiel w wannie!mam nadzieję,ze nasze pragnienie się kiedyś spełni!

ann-pieknego i bardzo dzielnego ospowicza widziałam.mam nadzieję,ze wczorajszy kryzys minał i dziś już będzie tylko lepiej.jak przebiega wizyzyta mamy?mam nadzieje,ze trochę oderwiesz sie od domu i obowiązków?

anetko-nie martw się .skurcze powinny wrócić.te ktre były to napewno takie,które oznajmowały,ze nie długo będzie ten właściwy poród.ja tak miałam,że dostałam regularnych skurczy i potem ustały. potem znowu sie pojawiły i juz nie ustąpiły ;)zobaczysz,ze wszystko będzie dobrze.musisz tylko kontrolować skurcze na KTG i liczyć ruchy płodu.trzymam kciuki.

aguś-współczuję nocek:( wiesz,mam propozycję.daj mi Alę na jedną noc-Ty sie wyspisz a ja wstane do obu panien,a potem koleją noc Ty pezjmiesz i ja odeśpie kilka h ciągiem.co Ty na to?

patusia-jak Nati sie miewa?byłyście u lekarza?daj znać,co u Was. zdrówka!!

justynka-kiedy u Was są ferie zimowe?będziesz miała wolne?mam nadzieję,że tak!

radośći moja-jak sie miewacie?jak w pracy?trochę lepiej?jak Piotruś się ma?

paula-super,że u Was wszystko ok i jesteś sczęśliwa!tgo najważniejsze!

więcej nie pomnę!

kochane.u nas wszystko ok(oprócz małych niesnasek z G-ale do tego już przywykłam).
w sobote Pati miała sesję zdjęciową u znajomego fotografa (siostra nam załatwiła tego pana-nie wział kasy za robociznę, tylko musielismy wywołac zdjecia na własną rękę-zawsze 1000 zł zaoszczędzone:):):):)).pati mimo złego samopoczucia tego dnia bawiła sie świetnie i zdjęcia wyszły fajne.zresztą same ocenicie.tylko na razie nie moge wkleić zdjęć do internetu,wiec ew mogę przsłac foty na gg,jak któraś miałaby życzenie.
przepraszam,ze ja tak o nas,ale jestem w wirze całej tej akcji reklamowej.dziś oddałam płytę do agencji i czekamy na decyzję.
dobra,już nie zanudzam i lecę ogarnąć chałupę!

całuję Was mocno

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

K8I Nie byłyśmy u lekarza bo nie ma miejsc po 18 pojedziemy wygląda okropnie jest blada leży w łóżku i nie ma sił na nic

JAGA Witajcie

Idę wsadzic ją do wanny może to pomoże obniżyc temperaturę

ZA INKĘ
ZA WSZYSTKIE FASOLINKI I ICH MAMY
ZA ZDRÓWKO NASZYCH MALUSZKÓW
ZA MIŁOŚC SZCZĘŚCIE I PRZYJAŹŃ
NO I ZA MOJĄ NATALKĘ

Odnośnik do komentarza

Jaga witaj w naszym gronie!! napisz cos wiecej o sobie i syneczku. Hubert slodziutki :36_3_15:

K8i hej Kochana!!! nie znikaj nawet na jeden dzien, bo tu pusto bez Twoich fioletowych posciorow!!!!! zapodam dzisiaj temat euforbium - a to jest na recepte?? juz nie wiem co mu podawac. Mam nadzieje, ze u Ciebie i malza sie poprawi - to chyba taka pora roku, wiesz?? ja tez chodzilam wczoraj jak na prochach - tyle tylko, ze nie uspokajajacych. A na konikach mialam maly wypadek - kon, ktorego dziewczyna chciala przede mna rozsiodlac zerwal sie (a nawet nie tyle, ze zerwal, bo kantaru mu nie nalozyla, wiec stal nieprzywiazany) i sploszyl mojego - ten z kolei zrobil obrot i ponad 700kg podkutej wagi nadepnelo mi na noge. Pechowo i szczesliwie tym samym bolec, ktory byl w podkowie wbil mi sie przez trampka w palec a nie srodstopie. B natychmiast kazal mi jechac na pogotowie, zeby sprawdzic co i jak. Mam delikatnie peknieta kostke w palcu, ale chodze bez opatrunku. Paluch we fiolecie glebokim :36_1_19:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

Patusiu to poprostu rece opadaja!!!!!!!! powiem Ci szczerze, ze wscieklosc miesza sie z bezsilnoscia!!!!! usciskaj Niunie od nas a Ty sie trzymaj dzielnie!!! moze Malej rosolek pomoze na wzmocnienie. Moja mama juz uruchomila swoja wiedze z babci prababci i tak: cytryna w skarpety, pod podbicie nogi (plasterki), rosolek, syrop cebulowy, mleko z czosnkiem - 2 dni i jest zdrowa!!!! silek Kochana!!!!:36_3_15:

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

madalenka
Patusiu zreszta co ja glupia pisze!!! Ty jestes mamusia z doswiadczeniem - ja to po ciemku macam :36_1_21: Nawet nie wiesz jakbym chciala miec Twoje doswiadczenie z maluszkami!! trzymajcie sie dzielnie!!

aj tam z doświadczeniem też jeszcze wielu rzeczy nie wiem ale w końcu po to tu jesteśmy aby sobie pomagac :36_4_10:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Jaga- witaj!!!

K8i- juz jade z Ala, troche wczesniej ja podrzuce, sen nocny mi mie wystarczy, hihihi,

Patusia- buziaki dla chorowitki, szlag czlowieka trafia na ta sluzbe zdrowia, dziecko chore i nie wiadmomo na co czekac, nawet prywatnie nie ma miejsc;

Ala dorwala sie do szafki z ....alkoholami, musze je zabezpieczyc, czy macie zaryglowane szafki te wolnostojace i w zabudowie????szafki i szuflady, rychlo wczas sie biore za to!!!

nie ma to jak kupa w czysty pampers!!!!!!!!!!!!!!!!!!kichcia

u mnie akcja gryzienie, nie do opanowania, co robic???tlumaczenie nie pomaga, odstawianie na bok tez, z wiekszym impetem biegnie z zebami na wierzchu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...