Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam

A u nas Alka nie poszła do żłobka, bo ma straszny katar z noska leci jak woda z kranu:36_2_24: i jest mocno marudna. Do tej pory nie wiedziałam co to choroba u dziecka (za wyjątkiem wychodzących ząbków):o_no::36_2_58::Histeria:. Kropelki Nasivin nie pomagają, biedulka małatak się męczy i nie wiem jak jej pomóc.

Patusia tulę mocno i zdrówka dla Natalki oraz dużą buźkę ślę:Całus:

starletko o Bozio... :Całus: dla małego łobuziaka

Aniołek Łysego
starletko... aż mnie ciarki przeszły na samą myśl... mam nadzieję że szybko się Dominikowi zagoi...:Całus:

nooo patusia... tak jak wczoraj pogoda... wyszłam z kacprem super pogoda a wracaliśmy w prawie ulewę... chociaż kacprowi podobało się babranie w kałużach... ciekawe czy da się takie małe kalosze kupić gdzieś:Oczko:

widziałam w CCC

Gosiu musisz to wyjaśnić może sąsiadka coś kombinuje


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie. Tak siedzimy z M i gdybamy jak moze dojsc do wycieku prądu i doszlismy do wniosku ze sasiadka ma kibelek na korytarzu( stary dom) i diabli wiedza jakie ona ma tam zasilanie. kto wie czy nie pociagnela sobie przedluzacza i nie podlaczyla grzejnika. Teraz zuzycie pradu skoczylo jej na 6 kwh w ciagu doby a tak trzymalo niecale 2.
Teraz bawimy sie w detektywów i zastanawiamy sie jak babe podejsc i jej udowodnic kradziez.
Kaśka słek dla Ciebie i zdrówka dla Aluni
Ann powodzenia w zalatwianiu i skreslaniu spraw

Odnośnik do komentarza

Ann
Moniq oj tak piękna, dla mnie tylko rok, dla Ciebie... więcej :Śmiech:
Goska a zaklad energetyczny nie moze tego zrobic w ramach jakiejs kontroli?

Własnie niw eim. Kiedys moj ojciec byl w Enerdze z podejrzeniem ze ktos go okrada, to mu powiedzieli ze to nie jest ich sprawa tylko jego bo to nie ich ktos okrada tylko mojego ojca wiec jesli ma jaies podejrzenie to ma iść na policję.:Real mad:Patrzec na ta babe nie moge. Biega caly dzien tam i z powrotem, pewnie jej troche zimno.Fanka radia maryja i codzien w kościólku kleczy, a diabla za uszami moze ma większego niz niejeden grzesznik.

Odnośnik do komentarza

witam wieczorowa pora

Ala juz spi, glupio mi narzekac, tym bardziej ze to pikus ale umowmy sie ze tylko sreszczam dzien

dzis Ala w ogole odmowila spania w ciagu dnia, wiec pewnie macie obraz sytuacji jaki u mnie byl, marudy, na kazdym kroku placz jakby kogos obdzierali ze skory, ech a najgorsze ze tak jest teraz non-stop, buczenie i buczenie
po takim dniu zastanawiam sie jak to bedzie z dwojka buczacych dzieciakow, tym bardziej ze na pomoc osob trzecich nie mam co liczyc, nie dlatego ze nie ma checi ale brak czasu a jesli chodzi o moja mame to odleglosc,
za tydzien moja mama przylatuje, niestety tylko na tydzien, ale wiem ze w sobote za tydzien nie wstaje z lozka przed poludniem,

jeszcze pranie musze wywiesic i powoli uciekam do lozeczka,

Odnośnik do komentarza

Goska rzucilam okiem na strone Stoenu u nas i tam jest taka informacja m.in. Jeżeli wiesz o nielegalnym poborze energii - podziel się z nami tą informacją. Zapewniamy Ci anonimowość i podjęcie z naszej strony natychmiastowych i skutecznych działań w celu likwidacji zgłoszonego przez Ciebie przypadku nielegalnego poboru energii RWE Polska -*Nielegalny pobĂłr energii
wiec moze bym jednak sprawdzila czy u Was tez podejmuja jakies kroki

Odnośnik do komentarza

Ann
Goska rzucilam okiem na strone Stoenu u nas i tam jest taka informacja m.in. Jeżeli wiesz o nielegalnym poborze energii - podziel się z nami tą informacją. Zapewniamy Ci anonimowość i podjęcie z naszej strony natychmiastowych i skutecznych działań w celu likwidacji zgłoszonego przez Ciebie przypadku nielegalnego poboru energii RWE Polska -*Nielegalny pobĂłr energii
wiec moze bym jednak sprawdzila czy u Was tez podejmuja jakies kroki

Dziękuje. W poniedzialek pojde do Z E izobaczymy co mi powiedzą.Sasiadeczce ilośc kw ciagle rośnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...