Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starletka

Wpadłam się przywitać

Nocka kiepska... koncert na dwa głosy miałam.. Natala ze zmęczenia (Dominik ją obudził) a D pewnie przez ząbki do tego doszły rzadkie i częste kupki....:Kiepsko:

do tego wiadomości o Agacie Mróz.... :(

mimo wszystko miłego dnia...

Odnośnik do komentarza

hej laseczki...ale wiadomosc mnie tu zastała...nie nie wiedzialam o Agacie Mróz...:Męki::Płacz:biedna dzidzia...:(:(:(:(:(

Mada-co sie dzieje?
Paula-cudne fotki-labi i Oliwka wygladają prześlicznie
VeAnn-Gratuluje autka:)
Starletka-współczuje nocki....

A ja ogarnelam chate, ugtowalam obiad, zrobilam pranie-i czekam az śpioch wstanie:)jak tlyko nie bedzie padac to na spacerek

oho - chyba ktos mnie woła

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- dzisiaj mala Olimpia zarzadzila dzien wolny dla swojej mamy!!!!!!!!!!!!!!!

Ala pospala pol godziny wiec tez niewiele, i zjadla pol sloiczka to tez niewiele, nie wiem czemu ale nie chce mi jesc

Mimo wszystko wolałabym ja decydowac o wolnym w moim domu :lol: ale jednak skutecznie jej to wychodzi :)Też Ci Ala nie pospala...a z jedzeniem ja poki co nie mam problemow a lunch podaje juz na talerzyku i nastepuje tzw---> karm sie sama jak glodnas :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Olimpia- staram sie nie klasc nacisku, jak nie chce to nie wpycham, wazne ze wode pije, choc nie powiem ze jest to denerwujace,

no nie, Ala nie chce sie przewracac z plecow na brzuch ale zeby dostac moje smierdzace klapi robi wyjatek!!!!!!!!!!bleeeeeee

Odnośnik do komentarza

oli, witaj, wlasnie obejrzalam prognoze pogody i widzialam te "piekna" pogode w Irlandii!!! pomyslalam o Tobie :)

mada, co sie dzieje!!!???

widzialam piekne zdjecia Pyzuni!!! prosimy o wiecej!!

u nas ladnie, skonczylam wlasnie malowac nasza altanko-skladzikowa drewutnie :lol: jakims specyfikiem na termity i plesn :duren: smierdzi to dziadostwo!!!

a teraz ide zbierac truskawki w ogrodku! komu,komu??

ja Agaty Mroz nie znalam absolutnie, nie mniej jednak, jaka przykra ta wiadomsoc...

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- staram sie nie klasc nacisku, jak nie chce to nie wpycham, wazne ze wode pije, choc nie powiem ze jest to denerwujace,

no nie, Ala nie chce sie przewracac z plecow na brzuch ale zeby dostac moje smierdzace klapi robi wyjatek!!!!!!!!!!bleeeeeee

i ja nie nalegalabym gdyby Olimpia strajk glodowy zarzadzila....a teraz uwaga-------> POLEGLO mi dziecko i moge zajac sie i skupic na pracy :) jupiiiii

Agnieszka- dal klapek dzieci sa wstanie zrobic wiele :) brawo dla Alki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- tylko tego deszczu do Polski nie przywiez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihihi

Agnieszka- jak bedziecie mieli tropiki to jeszcze bedziesz blagala o moj irlandzki deszcz hehe :) :lol: :smieszne: a tak na powaznie to nie ma problemu....pogode i meza zostawiam na wyspie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...