Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

K8i: Całe szczęście że ci troche przeszło.
Wyganiaj częściej tego swojego mena sprzed kompa i siedz tu z nami, wykorzystuj drzemki Pati albo wieczorny sen żeby sobie troszke poplotkować.

A co do reszty dziewczyn,hmmmmmmmmm
Mówicie że wieczorkiem sobie trinkniemy coś mocniejszego?
No ja nie mam nic przeciwko, ale pewnie głupoty będziemy pisać:smieszne:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry
Nie nadrabiam tylko szykuje sie do Cork zobaczyc te spiochy
dam znak jak wrocimy
trzymajcie kciuki zeby byly :)
buziole kochane mamuski--a jak k8i sie tu zjawi to jej przekażcie ze jak bede w polszy to sie chyba do tej wawki wybiore i osobiscie jej skopie tylek :)

Odnośnik do komentarza

hehehheeh!!!

patrycja nawaliła kupsko i zasnęła!!nie będe jej budzić!!może sie za bardzo nie odparzy????

madalenka- u mnie jest podobnie!!!jakoś doświadczenie mojej mamy w wychowaniu dwóch córek do mnie nie przemawia:oops::oops::oops:nie wiem dlaczego!!PAMIĘTAM JEJ STRACH,JAK MNIAŁA ZOSTAĆ NA 2 GODZINY Z MAŁA,KIEDY JA POSZŁAM DO FRYZJERA!!MUSIAŁA POPROSIĆ MOJA SIOSTRĘ (KTÓRA NOTABENE NIE MAIAŁA W ŻYCIU ŻADNEGO KONTAKTU Z MALUSZKAMI)!!now cięzkim szoku byłąm!!przecież wychowała 2 swoich dzieci, a w dodatku prze ok 10 lat pracowała jako pielęgniarka w żłobku:surprised::surprised::surprised::surprised:może one zapominają ,ajk być opiekunkami takich maleństw??albo potrzebują trochę więcej czsu,aby sobie wszystko przypomnieć??

co do mężą-też czasem zapomina,że wychowanie dziecka to nie taka sielanka!!!trzeba mu czasem przypomnieć,ze nie tylko on zasuwa przez cały dzień!!ale jeżeli chodzi o denerwowanie się -to mam w domu anioła!!tylko raz widzialm go naprawdę zdenerwowanego ( i to bynajmniej nie przy porodzie,a w 5 miesiącu ciazy kiedy mogłam za wcześnie urodzić)

no dobra-chyba jednak kupa za bardzo przeszkadza,bo patrycja się wierci za badzo!!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

moj tata za Natalia by w ogien wskoczyl... ma to swoje dobre i zle strony...
bo niestety ja mowie nie wolno wiecej czekolady.. tata daje.. ja mowie nie wolno tego ruszac - tata daje... i tak ze wszystkim.. az wczoraj Natala rozwalila duuzy sloik ozdobny do ktorego moja mama wsypuje zawsze cukierki..

ja sie wystraszylam zeby sie nie pokaleczyla - mama krzywila sie bo to jej sloiczek - tata aaa bo jej nie upilnowalyscie wrrrrrrr :)

Odnośnik do komentarza

emma75- moja matula też powiedziała,że zupełnie inaczej nas chowała!!(metody pielęgnaci itp.).tez czyta te wszystkie gazety i myślę,że to czytanie robi jej wodę z mózgu:duren::duren: mi kupuje mnóstwo dzieciowych gazet (aż nie mam gdzie ich chowac na 32 m2),w których cały czas piszą o tym samym-o alergiii-wrrr!!!juz naczytalam sie tylu rzeczy na ten temat,ze mnie wymóżdżylo kompletnie:duren::duren:nawał info=mętlki w głowie!!!

ja też się przyłaczyłabym do :kawka:,ale my dzisiaj idziemy w realu na imprezę do psiapsióły!!nie wiem jak zabawa się uda z bólem i bez alko,ale może tam zapomne o wszystkim ,co nie najlepsze!!oderwe się od codzienności!!
ja bym chętnie malibu wlała w siebie!!tak ze 3 na raz:kawka::kawka::kawka:

paula-chyba apetyt Ci dopisuje:brawo::sofunny::sofunny:

moniq-niestety coś za coś!!patrycja przesypia mi całe noce i pół poranka!!!więc drzemek w ciągu dnia nie ma prawie wcale!!!!a jak już się zdaża to robię za kurę domową-pranie ,gotowanie,sprzatanie itp...wiem,wiem-to trochę takie wykrętki,bo przecież każda z nas tak ma a jakoś łatwiej idzie Wam to pisanie na Parentingu!!!obiecuję poprawę!!!

zauważyła zresztą,że patrycja ma ostatnio na mnie monopl!!1tylko gdzieś odejdę na chwilke to ona jęczy-patrz teraz!!leży a macie obok mnie i jęczy patrząc się w moim kierunku!!!!wrrrr


współczuję pracujących M w weekendy!!ale to też ma swoje dobre strony-nie wypominają wam nałogostwa parentingowego (początkowo noworodkowego)!!!tak jak mój M!!!!choć jak same wiecie nie spędzam aż tyle czasu przed kompem!!!!wrrrr


:slap:-przepraszam ale ten emot mi sie bardzo podoba:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:wogóle brawa za superowy emotki!!



starletka-oczywiście to Twoja wina,bo nie upilnowałas małej!!!normalka!!!aż się boję ,że dziadkowie rozpieszcza moja patychę ,bo to pierwsza dzidzia w naszej rodzinie!!!! i napewno będzi rozpieszczanko słodyczami itp. a powiem Wam,że to czasem prowadzi do targedii!!!na sobie przetestowałam,kiedy dziadkowie uapśli mnie jako dziecko!!1bardzo często bywałam podrzucana do babci po szkole i tam dostawałam zawsze chipsy,ciastka,czekoladki!!1a co lepsze o nie wcale nie prosiłam!!dziadkowie zawsze coś dla mnie mieli i mi podtykali pod nos!11a iwcie jak to dziecko-łakome na wszystkie pysznosci!!!moi rodzice robili co i raz awantur e ,o to ,ze dziadkowie mnie pasą !!!!ale to nie skutkowało kompletnie!!nie mieli mnie też z kim zostawiać po szkole,wiec opcja inna niz babci i dziadek odpadała!!!!i tak wyrosłam na brubą nastolatkę-a to nie było przyjemne!!fakt,ze zrzuciłam 30 kilo w wielku 15 lat zawdzięczam tylko sobie i swojemu uporowi!!no i tarza znowu by się przydało zrzucić te kilkanaście kilo nadwagi!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

u mnie babcie tylko teściówka się wtrąca :duren: kuźwa i ostatnio nie wytrzymałam i powiedziałam że "kacperek to nie zabawka!!" po szczepieniu był strasznie zmęczony i w ogóle a ona go kurde próbowała na chama budzić myślałam że mi czaszka wyskoczy tak się we mnie gotowało...

miłego dnia :heart::Podziw:

dziewczyny idę pranie powiesić bo się zrobiło jak byłam na spacerku

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

nie no, za wami nadazyc nie mozna... znow tyle stronek do nadrobienia

u mnie kiepski poranek. klotnia z mezem :Smutny: poprosilam go by rano zajal sie bartusiem bo chce troszke pospac a on na to ze on tez zmeczony i chce sie wyspac... :Zły::Zły:
tylko ze on w tygodniu spi a ja jak przespie 5 h na dobe to jest dobrze...
mam doline.

jade zaraz na zakupy poprawic sobie humor (oczywiscie z malym)

milego weekendu

p.s. zagladacie na noworodka dziewczyny?? ja bede zagladac :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

monikouette dzięki za przyznanie racji,ale wkurza mnie to że ja coś powiem odnośnie moich dzieci a oni robią na odwrót Zuzia jest jeszcze mała ale Natalia już nie i zawsze jest krótka wymiana zdań!!!bo to ja nie dam sobie później rady a nie oni,oni tylko potem się chwalą jak to wnuki kochają( ale zrymowało się)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...