Skocz do zawartości
Forum

migrena ....Poznań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny!!!

Dziś wychodzę z tematem z zupełnie innej dziedziny niż sprawy i problemy związane z ciążą i dziećmi...
szukamy specjalisty neurologa lub innego lekarza od spraw migrenowych najlepiej z Poznania lub okolic...czy któraś z Was spotkała się z takim problemem i ma może jakieś konkretne namiary na kogoś godnego polecenia?

sprawa pilna

z góry dziękuję na odpowiedzi

kasik kasik:36_21_5:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-32720.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/34843.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, też miałam okropne bóle migrenowe i poszlam do chiropraktyka. Właśnie jestem po serii zabiegów. Nastąpiła znaczna poprawa, odczuwam znaczną ulgę, na razie od 6 tygodni nie miałam żadnego silnego napadu (wcześniej zdarzały się ok 2 silne miesięcznie). Chiropraktyk to taki lekarz od kręgów. Jedną z przyczyn migreny może być złe ułożenie kręgów szyjnych i ucisk na tętnicę, co powoduje ból głowy. Wtedy chiropraktyk „przestawiając” kręgi likwiduje ucisk – niewiele osób wie o takiej możliwości leczenia migreny, a szkoda. Mi pomogło. Ja byłam w klinice Kręg-Clinik na ul. Strzeszyńskiej, polecam.

Odnośnik do komentarza

Chiropraktyka nie jest popularna w leczeniu migren, ludzie mało o tym wiedzą, a szkoda. Leczenie migreny odpowiednim nastawianiem kręgów jest moim zdaniem lepsze i zdrowsze niż łykanie leków przeciwbólowych. Zabiegi chiropraktyczne usuwają przyczynę bólu a nie skutek. Nie u każdego migrena jest wywołana uciskiem kręgów, ale często tak jest i warto to sprawdzić. W tej klinice do której chodziłam mają doświadczenie w leczeniu migren, na pewno Ci pomogą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...